Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 21.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тука има - тука няма... НЛО.  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано07.06.02 11:10



Човек не може да отрече, че и "Дискъвъри чанел" има с какво да го поразвесели. Повод е едно от последните им предавания, за възможен извънземен разум и контактите му с нас.
От едната страна на ринга са професорите с огро-о-о-омни табелки, като доктор по астрофизика, професор по астробиология и тем более, а от друга страна са... очевидците.

Да, можело е да възникне живот на други планети, да възможно е и да има други разумни видове (дори и по-развити технологично от Великата Човешка Цивилизация), но е Абсурдно да установят контакт с нас.

Защо ли, се пита в задачата?
Простичко е - защото това противоречи на здравия разум ( да се подразбират публикациите в научната сфера), не отговаря на наученото в училище , колеж и университет =) следователно противоречи на дипломната работа на "специалиста".
Цялата тази история със "сплотената" научна общност ми напомня за историческото документирано късогледство на ... църквата.
Земята е плоска и ние солидарно с нея.
До момента, в който тези които са видели станат повече от тези, които само са го чели.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Тука има - тука няма... НЛО.нови [re: valsodar]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано08.06.02 01:21



Това ме зарадва....много......Макар и повода да е тъжен..а може да не е...



Тема Re: Тука има - тука няма... НЛО.нови [re: valsodar]  
АвторToмa нeвepни (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 18:03



Е хайде холан - както казват холандците:-)
Те онези там с побелелите коси и с научните титли са много прости и нищо не разбират а ние тук всичко знаем!Вярно че и учените като всички други хора притежават инерция на мисленето но точно те повече от всеки друг са носители на прогреса.И когато става дума за неща които се движат по ръба между науката и фантастиката предпочитам да вярвам на учените а не на бай Танас от Горубляне който видял как онази вечер точно след залез слънце нещо голямо колкото две волски каруци светело над къщата му.И ако го беше видял преди 50 години щеше да каже че е свети гьорги с огнената колесница но сега понеже е модерно му се вика НЛО.
Не се сърдете не искам да обидя никого но начинът по който гледате на нещата ми се струва доста лекомислен.Не съм тук за да се дразня с вас!След като чета в този форум очевидно темата не ми е безразлична.
Но не съдете учените!Те правят това което могат!И правят много!
И съм по склонен да вярвам че това което се обявява за неидентифицирани летящи обекти са си съвсем ама съвсем идентифицирани обекти създадени примерно за руската или американската армия.И създадени от същите тези побелели чичковци с табелките "професор".
Дано да сте ме разбрали правилно.



Тема Re: Тука има - тука няма... НЛО.нови [re: Toмa нeвepни]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 23:18



Tova za baj Tanas, moje da se okaje istina primerno otkolkoto otrichaneto na vyzmojnost za kontakt ot nqkoi viden predstavitel na akademiq nqkakva. Shte ti kaja samo, che uchenite ne pravqt kakvoto mogat, a kakvoto im se kaje da pravqt v tazi nasoka. BTW, za edin obekt dokato ne razberesh negoviqt proizhod si ostava unidentified. Shte namerish mnogo poweche otkolkoto si i predpolagala, no samo ako tyrsish kydeto trqbva i se svyrjesh s podhodqshtite hora, inache samo si cheshesh ezika;)


Believe the lie ?



Тема Abe Tomaнови [re: Toмa нeвepни]  
Автор Eon (UFOresearch)
Публикувано10.06.02 10:07



kaji mi kak da vyarvam na tupite ucheni
kato sushtite predi 6 7 godini
ili chast ot tyah tvurdyaha che nyama planeti okolo zvezdite
ili sa tolkova ryadko yavlenie che shte e golyam kasmet da otkriem nyakoya


eeee gleday sega ko staaaa.... na mecec po 10 -20 "parcheta"

kaji mi kak da im vyarvam
a toya koyto kazva che nyama alieni prosto nyama smisal da govorya s nego
bilo to i nobelist....

KEEP INVESTIGATING!
ALL LIES LEAD TO THE TRUTH


Тема Re: Abe Tomaнови [re: Eon]  
АвторToмa нeвepни (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 16:36



Ай сиктир бе драги зрители:-)
Пак учените излязоха виновни.Същите онези учени които постороиха радиотелескопи, изведоха спътници в орбита, и изпратиха сонди към марс.
Простаци бе!Не се научиха и тва е!Вместо да си седят и да си пият биричката край морето и отвреме навреме да хвърлят по един поглед нагоре че ако аджеба точно тогава мине НЛО да го снимат с фотоапарат.Ама така да го снимат че после ако някой реши да прави лабораторен анализ на фотоматериалите хем нищо да не може да се разбере хем да не може да се докаже със сигурност доколко са автентични!Ама на, прости хора!Пръскат милиарди за да построят сонди които да вземат по един лунен камък само за да му изследват химичният състав и да проверят дали има микроорганизми.Да ги питаш закакво са им тези микроорганизми като специалистите уфолози като нас само дето не пуснаха кайма от извънземни по супермаркетите.
И лудостта им не свършва дотук!Насочили са едни радиотелескопи като футболно игрище и прослушват радиоефира като махленски клюкарки само за да уловят изкуствен източник на радиовълни.И всичко това за да ги обявят после че нищо не разбират!
Извинявам се за лаконичния тон но с тези ваши изказвания направо избивате рибата!



Тема Re: Abe Tomaнови [re: Toмa нeвepни]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 21:04



Citirash li nqkoi ot nas, ne razbrah ?!? Tezi dumi sa si lichno tvoi. Nikoj ne otricha prinosyt na syvremennata nauka v nashiqt jivot, no svetyt syvsem ne izglejda taka kakto ni se iska, ok ? Da si se zamislql, che programata CETI e bezsmislena ?


Believe the lie ?



Тема Re: Abe Tomaнови [re: Zen]  
АвторToмa нeвepни (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 21:47



Безсмислена или не все пак прави нещо!Ако имаш по добра идея нека да я чуем.А всъщност защо е безсмислена?
Незнам каква е вселената приятелю!Никой не знае.Аз просто се старая да науча повече за нея доколкото ми позволяват възможностите и уважавам хората които работят за да разкрият тайните и.Не мисля че са глупави нито луди.Може би малко инертни но това ги пази от заблуди.



Тема Re: Abe Tomaнови [re: Toмa нeвepни]  
Автор Zeus (гръмовержец)
Публикувано10.06.02 23:31



мда ... много си прав пич. И аз искам да видя какво има от другия край на галактиката ама по обясними причини не мога. И затова си налягам парцалите. Аз в последно време собствения си живот не мога да оправя, та какво остава за такива глобални проблеми. И като чета някои неща тук ми става направо смешно. В живота има толкова по-важни неща от това да разберем дали например сме под юрисдикция на Сивите или на Зелените. Като видя някой извънземен първото което ще го накарам е да ме вземе с него и да ме остави някъде колкото се може по-далече оттук.

Звездите са звезди, защото са високо.


Тема Re: za scientistiteнови [re: Toмa нeвepни]  
Автор Eon (UFOresearch)
Публикувано11.06.02 08:02



neeee
ne me razbiray pogreshno
imam predvid che tiya ucheni ponyakoga mnogo gluposti govoryat
vyarno pravyat proekti i t.n.
pohvalno
ama da mi govoryat takiva gluposti
ot roda che v universeto i v nashata galaktika e bilo mnogo vajmojno da nyama alieni i da sme sami
eee
takiva gluposti ne moga da priema....
vse edno da poseesh cyala niva s pshenica i da tvardish che samo edin klas shte ponikne

ne mislish li?

KEEP INVESTIGATING!
ALL LIES LEAD TO THE TRUTH



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.