Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 01.07.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ia vijte tova.....za 2WW i Vril obstestvoto  
Авторgosho ot loziata (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 17:01



Iskam da 4uia mnenieto vi za tozi sait zastoto tova e dosta davkana tema ...i filmi izliazoha
http://www.violations.dabsol.co.uk/secrets/secretspart1.htm -tuka e na angliiski
a men li4no mnogo pve4e mi haresa tazi http://www.metatronic.de/cgi-bin/wissen/frame.cgi?/cgi-bin/wissen/zeigen.cgi?leer&wissen tia e na nemski,nadiavam se 4e ste vi e bade interesno.



Тема Zaspahte li ?нови [re: gosho ot loziata]  
АвторGosho ot loziata (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 15:06



Kakvi ufolozi ste vie be ...? Nito edno mnenie ne ste mi dali. Spored vas do kolko e istina tova za Vtorata svetovna voina i Vril obstestvoto...?Predpolagam 4e sled kato ste v tozi klub moje da mi kajete nesto pove4e ili samo za zeleni 4ove4eta se interesuvate a ne za UFO. I na angl i na nemski vi go davam materiala kajete dokolko e veren spored vas !!!



Тема nichto ne se dava nagotovo moi chovek!нови [re: Gosho ot loziata]  
АвторLubopitka (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 17:51



dal materiala che az i v neta moga da si go namerja sama.
kato te interesuva dali e verno ili ne chte se vrech v knizata i chte razsledvach a ne da chakach njakoi tuk da ti kage: Verno e,Ne e Verno
trjabva da razchitach na sebe si,ako iskach da si sigoren v dostovernostta na rezultata!
Uspehy!



Тема Re: na liubopitkaнови [re: Lubopitka]  
АвторGosho ot loziata (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 19:24



Da ti kaja vsi4ko okolo nas e tolkova komersializirano 4e pove4e ne moje i da bade ... Tuk v tozi klub vidiah edna tema na Eon -Nazi Grey Connection 2,koiato po-skoro prili4ashe na izvadka ot fantasti4en roman otkolkoto na nesto smisleno ,a na tezi dva saita (po-specialno vtoriat) nestata sa malko po-to4no obiasneni a sasto e prepora4ana i literatura, taka 4e prosto pitah za mnenieto vi (predpolagam 4e vie ste po-zapoznati ot men po vaprosa). Drug e vaprosa kolko moje da se viarva i na vas...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.