Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 28.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Тема Гледах филм по ТВнови  
Автор DTMF (†°ЂЃє)
Публикувано07.01.02 15:34



"Отвлечени от извънземни" предполагам че повечето от клуба са го гледали и да питам има ли някаква информация за продължението на случая?



Тема Re: Гледах филм по ТВнови [re: DTMF]  
АвторRobin (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 13:11



Ако си гледал същия филм като мен / за една тайфа в хижа в планината, които изчезваха един по един /, мисля, че само си си изгубил времето. Това, което аз разбрах от този тъпизъм беше, че е нещо като опит да се представи реалистично отвличане от извънземни, и няма нищо общо с реални събития.
С две думи- нещо като "Вещицата от Блеър"
Ако си гледал нещо друго - обясни по-подробно за какво става въпрос.



Тема Re: Гледах филм по ТВнови [re: Robin]  
Автор yourboy (Ездач)
Публикувано10.01.02 13:36



ми гледай ФАКУЛТЕТА , по як фил не съм гледал ...

Вярвай в себе си !


Тема Re: Гледах филм по ТВ [re: Robin]  
Автор DTMF (†°ЂЃє)
Публикувано10.01.02 15:19



Май е същия филм,хлапетата бяха заснели операция проведена от извънземни върху крава,после ония ги видяха и т.н.
Интересното е че филма е по действителен случай и хората /около 7човека/действително са изчезнали и още се издирват????



Тема Абсолютна фалшификация !нови [re: DTMF]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано10.01.02 18:11



Гледах филма , това беше една абсолютна фалшификация с престорено поведение и нереална постановка . Само ми кажете как става този номер да сложат камерата на масата и извънземните да влязат САМО СЛЕД МИНУТА и да отвлекат хората ? Не смятам въобще поведението им от психологическа гледна точка за реално , отначало конфликти с негъра беше само за да придадат повечко реализъм на предстоящите сценки .



Тема Re: Абсолютна фалшификация !нови [re: File99]  
Автор DTMF (†°ЂЃє)
Публикувано10.01.02 22:29



Хе хе,ами това е игрален филм копие на документален,остави режисьора,факт е че хората са изчезнали и още се издирват



Тема Глобализацията изиграва лоша шеганови [re: DTMF]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано11.01.02 12:10



Според мен глобализацията е нож с две остриета и изиграва лоша шега на САЩ , защото тъкмо посредством нея става все по-трудно да се скрият големите и страшни тайни ...



Тема Re: Глобализацията изиграва лоша шеганови [re: File99]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано14.01.02 17:36



наистина ли вярваш в подобна дивотийска фраза?



Тема Re: Гледах филм по ТВнови [re: DTMF]  
АвторRosen (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 22:51



Тук да не ти е бюро справки бе, келеш



Тема Re: Гледах филм по ТВнови [re: Rosen]  
Автор DTMF (ן ע)
Публикувано15.01.02 09:16



Теб май ти липсват първите 10-20 години




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.