Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 17.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нацисти в космоса ???нови  
АвторFaith (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 09:16



Преди няколко години във вестник "Феномен" прочетох статия, в която се казваше, че американците са прибрали някакъв летателен апарат, в който е имало нацистки астронавти. Доколкото си спомням в статията се говореше за това, че хитлеристите са искали да изобретят ракета/ сигурно на базата на Фау/, която да изведе астронавти в космоса, но поради някаква причина са изобретили машина на времето ! Това поне за мен е шокиращо, но още по-шокиращо е, че няколко години след това моя позната екстрасенска ми показа нарисуваните от нея образи на астронавтите и беше убедена, че американците след като получат информацията, която им е необходима ще ги убият.
Изрично ме предупреди, че дори говоренето за това е опасно.
Някой от Вас чувал ли е за такъв експеримент и имате ли повече информация от мен ?
Предполагам, че няма да се разсърдите, че пиша под чуждо име...



Тема Re: Нацисти в космоса ???нови [re: Faith]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано22.10.01 12:32



v toq vestnik mnogo lyjat

Вярвай в себе си !


Тема Re: Нацисти в космоса ???нови [re: Faith]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано22.10.01 17:30



Не, и то това е сензация, която граничи с Досиетата Х - не вярвам Но твоята екстрасенска ме интересува. Може ли адресът и?

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Първите вероятно са били през 1945нови [re: Faith]  
Автор File99 (новак)
Публикувано22.10.01 18:07



Първите космонавти на Земята вероятно се излетели в орбита през 1945та с помощта на подобрен вариант на ракетата ФАУ2 . Тази история се пише в различни варианти , като даже в единия е описано кацане през 1990 година . Дали е истина или не аз не мога да кажа , но ...
Гагарин не е първият космонавт в света - това е сигурно . Преди него са летели синът на Илюшин и още двама-трима пионери в космическото пространство и всичките не са успели да се завърнат на Земята и са загинали в орбита . Юри Гагарин и просто първият успешно завърнал се от космоса човек - знаем добре ,че съветите никога предварително не огласяваха експериментите си в космоса и провалите си остава засекретени .



Тема Re: Нацисти в космоса ???нови [re: Faith]  
Автор Zeus (гръмовержец)
Публикувано26.10.01 13:31



егати майтапа - да почнеш да правиш ракета пък да построиш машина на времето накрая хехе
Шегата настрана, но също съм се натъквал на информация за експерименти на Нацистите с космически кораби. Дори мисля, че за някои от тези неща и тук беше писал някой.

Да се греши е човешко, но усещането е божествено.


Тема Re: Първите вероятно са били през 1945нови [re: File99]  
Автор DTMF (“ѓЃѓ^ѓЉѓѓ)
Публикувано26.10.01 19:07



Според една книга (няма да я повтарям)експериментите в космоса са много повече от колкото са известни на обикновенните хора.Повечето от тези опити са завършвали с неуспех.



Тема Re: Нацисти в космоса ???нови [re: Faith]  
Авторnazista (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 16:50



glupak oste pres vtorata svetovna voina e imalo letjasti 4inii be pilotirani ot hora .i njam nikoi da gi ubiva sastoto v samoto amerikansko pravilstvo pove4eto sa biv6i nazisti be rub



Тема Особено през 60те , 70те [re: DTMF]  
Автор File99 (новак)
Публикувано28.10.01 00:30



Особено през 60те и 70те в СССР , мога да добавя че също има сериозни съмнения за орбитални сблъсъци през 80те между САЩ и СССР но както преди със спътници а с пилотирани апарати . Очевидно руските военни стратези са се надявали да парират Инициативата за Стратегическа отбрана с пилотирани кораби в орбита .



Тема Re: Нацисти в космоса ???нови [re: nazista]  
Автор Eon (MJ-1)
Публикувано29.10.01 11:38



taka e

KEEP INVESTIGATING!
ALL LIES LEAD TO THE TRUTH


Тема Re: Нацисти в космоса ???v.1.0нови [re: nazista]  
АвторR.G.Electronics (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 14:08



dobre kazano....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.