Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 29.09.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Срещата?!нови  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано30.06.01 18:20



Как смятате, необходимо ли е официалното представяне на чужда цивилизация, посредством официален контакт, за да я възприем като нещо естествено?
Питам, защото си мисля, че цялата истерия посредством медиите, около присъствието на чужди цивилизации на земята, е по-скоро правителствена поръчка за адаптирането на човешкия мироглед с цел безболезнено възприемане на истината.
Розуел и Хърбърт Уелс (преди него) категорично показаха, че човечеството не е готово за контакт, поради страха и паниката на които попада в плен.
А сега?
Готови ли сме?


Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Срещата?!нови [re: valsodar]  
Автор Fortune (chosenone)
Публикувано30.06.01 18:41



dali sme gotowi za sreshtata?
da podiawolite, neznam za drugite no az sum gotow
iskam nai posle da gi widim teia izwun zemni
oswen towa zashto wseki se optiwa da ni wtulpi che kato doidat shte sa wrajdebno nastroeni ili che shte sa s nekuw swruh intelekt
mojebi se smiata che shte sa po umni shtoto purwi shte ni otkriat ama kwo prechi towa da e stanalo sluchaino be?
abe neznam . edinstweno znam che iskam da gi wida teia needentificirani letiashti obekti .

fortune

izkustwoto na poleta se sustoi w towa dase hwurlish kum zemiata i da se razminesh s neia



Тема Re: Срещата?!нови [re: Fortune]  
Автор Zeus (гръмовержец)
Публикувано30.06.01 22:40



ami da ... gledal li si Star Trek: First Contact
tam taka sa go predstavili hipotetichnia First Contact - znachi Voulcans sluchaino si preminavat iz nashata slyncheva sistema kogato nashte hora praviat pyrvi opit za pytuvane sys skorostta na svetlinata. Onezi syvsem sluchaino zasichat tova i si vikat "Abe tia koga naprednaha tolkova ia da gi vidim" i se izsipvat na zemiata.

Speed up the music and join me for a ride ...

Редактирано от Zeus на 30.06.01 22:41.



Тема Re: Срещата?!нови [re: valsodar]  
Автор Zeus (гръмовержец)
Публикувано30.06.01 22:45



Che zashto da e trudno da ia vyzpriemem kato neshto estestveno ... vse pak se namirame v 21 vek i se predpolaga che celiat tozi pyt e dovel vse pak do niakakvo pomydriavane i po-shiroki vyzgledi. E stiga razbira se onezi gore da sa dobronamereni.
Moje bi strahyt predizvikva cialata isteria.

Speed up the music and join me for a ride ...


Тема Re: Срещата?!нови [re: valsodar]  
Автор RedGuy (the Chosenone)
Публикувано01.07.01 12:07



NE! NE i dokato horata ne se ottursqt ot strahovete si.NE i dokato jivotut na horata e zapulnen s misulta "Kak da q izbutam do utre",V dneshno vreme , poslednoto nesto za koeto 4ovek se sesta e "Ima li UFO-ta?", tolkova sme pogulnati ot jiteiskite si nestica,4e ... KOgato jivota se promeni, i ve4e nqma problemi udoma, togava 4ove4estvoto ste e gotovo da se oburne kum zvezdite

if you ever need me -SCREAM!!!


Тема Re: Срещата?!нови [re: Zeus]  
Автор RedGuy (the Chosenone)
Публикувано01.07.01 12:14



obqsni go na gladnite i mizerstvasti, na tezi koito sa v beda, na tezi koito celiq jivot se sustoi v tova ka kda oceleqt do utre, kakvo pomudrqvane>>>??

Pomudrqvane,kak li puk ne , kude e tova pomudrqvane,samo dai primer...(znae li 4ovek ot kude ste izko4i zaeka)

if you ever need me -SCREAM!!!


Тема Re: Срещата?!нови [re: RedGuy]  
Автор Zeus (гръмовержец)
Публикувано01.07.01 17:04



vseki da se opravia sam ... ti kakvo, da ne bi da mislish che na mene jivota mi e pesen i po ciala vecher si ziapam v nebeto s teleskopa v ochakvane da me poseti niakoi?!

Speed up the music and join me for a ride ...


Тема Re: Срещата?!нови [re: valsodar]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано02.07.01 01:01



Докато не видя в Breaking News на CNN как дават на живо космически кораб или извънземни няма да повярвам, че официално са дошли извънземни на Земята. А относно подготовката ... никога няма да сме наистина готови. За пример ти давам как тука зимата винаги изненадва властите свързани с почистването на улиците така че, като дойдат, дойдат какво да правим, ще го приемем и толкоз .

Владимир Василев
-------------------------
Реалността сме ние!


Тема Май че не..........нови [re: valsodar]  
Автор LEO (sunny)
Публикувано02.07.01 09:22



Въпросът ти е изключително интересен, има страшно много аспекти. Основният обаче е готовността ни. Мисля, че повечето от хората не са готови за това. Какви извънземни, какви 5 лева?!?!?
Освен това - дали оценката за готовността ще бъде наша, човешка? Интересно, а те какво мислят? Ще взема да пусна нещичко по въпроса, че доста време не съм се проявявала.......
А пък за адаптирането - май наистина правителствата вече ни адаптират. По различни начини. За съжаление, повечето от тях носят негативни послания. Например филма "Денят на независимостта"..... Иначе приятна и ефектна филмова приказка за доброто и злото....... Но злото.....бр-р-р-р......


"Най-същественото е невидимо за очите"


Тема Вържи попа, че да ти е мирно селото!нови [re: LEO]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано02.07.01 12:42



Явно такава е идеята на Холивудските послания.
Примери много, но каквито и извънземни да ни се изтупат на главата ще ни се видят в далеч по-розова светлина от представяното.
Един вид- Я, ама те не били чак толкоз страшни! Гъди - гъди по антенките.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.