Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема 15см....нови  
Автор bergson (мрачен)
Публикувано10.03.01 21:17



...Стигат ли или не...

Човекът, който умее да премълчи дори когато е прав,прилича на боговете.
Катон


Тема Re: 15см....нови [re: bergson]  
Автор Kontra (член)
Публикувано12.03.01 00:22




Чувал съм и аз хора с по-мънички. Някъде пишеше за италинец , на който му бил 13 см.
Клишето че "Размерът няма значение , важна е техниката" издиша почти отвсякъде. От гледна точка на жената внимателен тънкопишко много често е за предпочитане пред абсолютен ръгач. Но в края на крайщата за какво ти е тоя кур ( извинявайте дами ) ако за да доставиш удовоствие на партьора трябва да 'работиш' предимно език и пръсти или пък с главичката.
Преди време четох за успешно извършена операция за уголемяване на пениса от собствена мастна тъкан от корема , направена в Сливен ( не съм 100 % сигурен за града ) . Но предполагам че е много скъпо , пък и такава операция определено си крие рисковете - най-вече от отлепване на . . . . . забравих вече какво. Посъветвай се със специалист.

Double or nothing !

Тема не се притеснявай,нови [re: bergson]  
Автор Sub Zero (COOL:-))
Публикувано12.03.01 10:37



12 см са достатъчни,
а средната дължина на пенисите в Европа е 14,5.





Тема Re: AMA HI4 NE SE PRITESNQVAI!!!!нови [re: Sub Zero]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано12.03.01 16:25



moeto menie e,e4 15 sm sa naistina anpqlno dostatq4ni,no v kraina s metka ne po-malovajna e debelinata pqk i koi gi izpolzva,nali?????a tova deto vsi4ki se pi6at s
k..... po 18-19 sm. - MOLQ DA ME PRO6TAVAT!!!!!! ama tova mi zvu4i kato onezi v edin forum deto temata e :koi kakva kola kara,at vsi4ki se izvqdiha s nai qbrzite BMW,AUDI i MERCEDES.....aide stiga!!!!



Тема Re: не се притеснявай,нови [re: Sub Zero]  
Автор Kontra (член)
Публикувано13.03.01 19:07



Това за 14,5 см не може да е вярно.

Double or nothing !


Тема Re: 15см....нови [re: bergson]  
Автор Selfamateur (оцеляващ)
Публикувано14.03.01 09:59



Стигат, стигат!
Всичко е в главата ( горната ), ако там си наред и си Confidente, можеш да ги удряш в масата твоите 15см. и да се биеш в гърдите пред жената






Тема Re: 15см....нови [re: Selfamateur]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано14.03.01 15:52



V Evropa srednata dyljina moje i da e malko po golqma,no za bylgariq tova e srednata,taka mislq az.Pyk vse pak sme si v BG

Tedda



Тема Ще ме прощаваш , TEDDA ,нови [re: TEDDA]  
Автор Kontra (Член ?)
Публикувано15.03.01 01:44



ама това са пълни глупости. Дали сме в Европа или в БГ си е философски въпрос , който сам по себе си изобщо не ме касае. Не съм педераст пък и не съм виждал голи 'европейци' да го клатат по улицата , но искам да те питам следното - откъде реши че дори средната дължина на пениса за Евопа да е по-голяма от 14.5 , то на нас българските мъже ни е точно толкова ? Изхождаш от личен опит или просто реши по подразбиране , че принципно на тях като далаверата им върви по-добре - това несъмнено значи , че го вадат по-голям ?

Double or nothing !


Тема Re: Ще ме прощаваш , TEDDA ,нови [re: Kontra]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.03.01 02:54



другарката теда май нещо като билярдната топка го дава:))))
това ме подсети за един приятел,който казваше-
глееееей ги западняците кви животни имат-лъв,тигър,леопард,
а ние кво?-полска мишка:)))))))

аз съм Sub Zero-tova mie drug nick-ще ти кажа-това е официална статистика.

латиното са с 14,3
черните със средно 14.2/не е за вярване,нали?/
а китайчугите по-надолу
тоест белите са със средно най-големи.
не знам кой им е мерил патките на всички тези хора,но май в България сме си най-добре:))))





Тема аз хич и не се притеснявамнови [re: TEDDA]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.03.01 02:58



моя е мааааалко по-голям:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.