Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 26.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помощнови  
АвторЛиза (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 21:10



Казах на майка си, че имам връзка с разведен мъж,
който има прекрасно детенце.
А тя отговори, че ако искам да проваля живота си тя спира да съществува за мен.
Дори не ми позволява да се прибера отрече се от мен.
Разбирам, че е загрижена, но не винаги е идеално.
А човекът е прекрасен



Тема Отстоявай себе синови [re: Лиза]  
Автор0000 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 21:24



майка ти вече е живяла живота си, както е преценявала за правилно. сега е твой ред да живееш твоя. Тя един ден или ще разбере, или просто ще привикне и ще се сдобрите. Не се поддавай на желанието й да подреди твоя живот по модела на своя.



Тема family sucksнови [re: 0000]  
Авторnavlek (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 10:03



tegli i edna maina, na vaprosnata maika, s izvinenie, da hodi da se garmi. niama po-otvratno neshto t tova da vmeniavash chuvstvo za vina na niakogo. i kakvo ot tova, che e dostavila biologichen material za razhdaneto ti? da ne bi da ima notarialen akt li nestho ot sorta???



Тема Отг: Помощнови [re: Лиза]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 14:13



Не се притеснявай, това е много честа житейска ситуация. Със сигурност на майка ти ще и мине, но се постарай да не влизате в конфликт. Ако не е възможно да разговаряте спокойно изчакай няколко седмици, показвай и че те е грижа за нея, но сериозната тема я отложи за по-късно. Когато усетиш че майка ти е по-спокойна, опитай се внимателно да разговаряш с нея. До тогава търси подкрепа от въпросния мъж. Бъди спокойна, ще се разреши проблема ти, но не от самосебе си. Трябва да мине време и ти да бъдеш умна. Знам, че е трудно да се подходи без емоции в тази ситуация, но ако успееш сигурно всичко ще си дойде на място.



Тема Отг: Помощнови [re: ***]  
АвторБързаков (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 05:47



Съгласен съм, че е често срещано явление, но не съм сигурен, че на майка ти ще и мине.

По някакво стечение на обстоятелствата основното хоби на родителите на нашето поколение е да плуят по съпрузите/гите на децата си. Винаги ме е изумявало защо, но да ти кажа честно процента на подобни случаи е поне 80%. Странна работа, но карай.

Опитай се да позагладиш ситуацията, но ако майка ти е упорита - ще трябва май да избираш. Ако се събереш с приятеля си и без това не би искала майка ти да ви се бърка прекалено в живота. Не се поддавай на шантажи от нейна страна, ще съжаляваш.




Тема Отг: Помощнови [re: Бързаков]  
Авторmedea (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 08:59



SLEDVAJ LJUBOVTA SI!
Schte ima prechki,no to kade njama-pri ergenite i momite saschto.
Ako ljubovta(kam choveka,kam majka ti i tjachnata kam teb)e ISTINSKA-vsichko schte si dojde na mjastoto.
Badi schtasliva,silna i vjarvaj v LJUBOVTA!
Nito sa mig ne se samnjavaj-tesi migove ubivat.
medea




Тема Отг: Помощнови [re: Лиза]  
Автор cлyчaeн минyвaч (новак)
Публикувано04.12.00 20:24



Ако си убедена, че човекът си заслужава - бъди с него.
Майка ти ще преглътне. Не и остава друго. А и животът си е твой. Ти на колко си всъщност?
P.S. Имаше вероятност и аз да изпадна в подобна ситуация - с разведена жена, с хлапе... Размишлявах много и реших, че не бих послушал никого, ако бях пожелал да съм с нея.
Но се разминахме.



Тема Отг: Помощнови [re: Лиза]  
Авторumislena_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 22:47



ima 2 reshenia :-) da ne stavam dosadna, i taka, triabva da precenish kakvi sa preimushtestvata i nedostatucite suotvetno ot dvata varianta na reshenie na problema (ako triabva dori si napravi spisuk (kolkoto i smeshno da zvuchi)s + i - i razlichni variacii, nakraia si napravi ravnosmetka :-)
imai predvid,che lubovta e dovreme,neeeeeeee tova beshe glupost veche, no za sujalenie go napisah(sorry)misulta mi e tazi, che moje v momenta ti da si afektirana ot reakciata na maika ti i v stremeja si da i pokajesh, che si goliama si gotova da se protivopostavish, puk bilo to i po takuv nachin...




Тема Отг: Помощнови [re: Лиза]  
Автор EL_TURCO (непознат )
Публикувано05.12.00 13:09



mislia che triabva da reshish jivota si sama a ne maika ti



Тема Отг: Помощнови [re: Лиза]  
АвторYD_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.12.00 18:11



Утре ставам на 20. Ходя с женен мъж, на 40, с дете. Странно, майка ми ме подкрепя, но баща ми е много против, тъй че просто пред него не се споменава за това, но стигне ли се пак до спор съм готова да браня л'бовта си, дори и да остана без родителска подкрепа. От грещките си сама ще си патя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.