Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak gledate naнови  
Автор Pepelyashka (член)
Публикувано21.02.01 20:13



washite wr'stnici koito uspqwat w chujbina? Ako imate s'shtite uslowiq v BG-to - shte se opitate li da gonite uspeha?



KISS!

Тема Hm.нови [re: Pepelyashka]  
Автор Mackлин (непознат )
Публикувано21.02.01 20:56



Ami bravo na tezi, koito uspiavat navan, kakto i tezi, koito uspiavat tuk. Kato che li predpochitam da jiveia tuk, ako imam sashtite, ili dori malko po-loshi uslovia. Prichinata - mislia si, che tuk otnositelnia broi na horata, koito haresvam, e po-goliam ot tam. Osven tova, ne sa se zagubili tolkova mnogo tradicionnite cennosti (velikodushie, humor, choveshtina, iskrenost ...), kolkoto tam. Osven tova niama da sam emigrant (da me izviniava Potencialnia takuv :) - edva li niakade obichat mnogo-mnogo emigrantite.

Ot druga strana, ako naistina imash uspeh, niama nikakuv problem da otidesh za malko ili poveche na drugi mesta. Daje e zaduljitelno, za uvajavashtia sebe si chovek.




Тема Re [re: Mackлин]  
Автор Kontra (член)
Публикувано21.02.01 21:04



Съвсем мъничко им завиждаме за успеха , но не и за китайската съквартирантка на високи токчета.



Double or nothing !

Тема Re: Kak gledate naнови [re: Pepelyashka]  
Автор OO7BG (пристрастен)
Публикувано22.02.01 02:27



За какво да им завиждам,ако са постигнали нещо те си имат лична заслуга за това,нищо не им е паднало от небето наготово.Пък и на тях не им е много лесно далеч от близки и познати.
Предпочитам да успея в Бг. макар за сега да нямам такива шансове
А ти не живееше ли в Германия или нещо такова?

The Net is Not Enough...


Тема Re: Kak gledate naнови [re: Pepelyashka]  
Автор sam vaims (непознат )
Публикувано22.02.01 09:16



Tuk sam i tuk ostavam

nabludatel


Тема Re: Kak gledate naнови [re: sam vaims]  
Автор Mackлин (непознат )
Публикувано22.02.01 09:50



Nali si Vimes, moje li inache





Тема Re: Kak gledate naнови [re: Mackлин]  
Автор sam vaims (непознат )
Публикувано23.02.01 12:52



Mai ne

nabludatel


Тема Re: Kak gledate naнови [re: Pepelyashka]  
Авторbobism (Нерегистриран)
Публикувано26.02.01 10:40



nikoi ne e aboniran za uspeha .toi obiknovenno idva sled mnogo trud.no kakvo znachi tova uslovija za uspeh,boje moi,ta tuk b*ka ot tiah.v*obshte ne s*m ubeden che TAM ima poveche.osven tova ,ako ne govorim samo za materialen uspeh,a i za niakakvo duhovno izrastvane,miastoto veche niama nikakvo znachenie.ako p*k stava v*pros za materialen uspeh,mnogo hora shte ti kajat,che ne iskat i da chuiat zaTAM.prosto priemi ,che ima sveri na deinost ,za koito uslovijata tuk sa otlichni,i drugi ,v koito ako si reshil da uspiavash tuk ,jalna ti maika.nadiavam se da s*m ti pomognal da si iziasnish v*pros*t za sebe si



Тема Re: Kak gledate naнови [re: Pepelyashka]  
Автор didf (непознат )
Публикувано28.02.01 10:57



Щом съм в България отговора е ясен. За мен който търси може да си създаде същите условия и в България.
Чао!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.