Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 28.09.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кажете ми...нови  
АвторМайка (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 16:48



Синът ми е на 27 години и "ходи" с жена, която е на 39. Не мога да възприема тази връзка. Всеки път, когато си представя, че синът ми няма да има нормално семейство, ако остане с тази жена, стомахът ми се свива. Първото нещо, което ме притеснява, е факта, че дори и да създадат семейство, в него няма да има деца и то защото ако тя стане майка, когато детето й е на 20 г. тя ще бъде на 60. Как се гледа млад човек на тази възраст? Да не говорим, че това не би имало голямо значение, ако беше мил и добър човек, но тя се интересува само от това, да подсигури бъдещето си, разчитайки на апартамента, който има сина ми и доходите, които получава. Вие как мислите за ситуацията?







Тема Отг: Кажете ми...нови [re: Майка]  
Автормоя милост (Нерегистриран)
Публикувано30.09.00 14:56



Ами първо защо не говорите със сина си и го питате как гледа той на нещата - може би пък той търси точно такава връзка - а за детето сте права - а и щом жената е на 39 ,едва ли ще се реши на раждане,което е вече много тежко на нейните години ..
Но сина ви не е малък и предполагам,че е достатъчно умен и знае какво прави - ако не смятате така ,му кажете за опасенията си ...
И без поучения - той има сам правото да си определя живота си ,макар и този живот да не се хареса на вас..може пък да е имал голямо разочарование и да иска да е сигурен в човека до себе си ,дори и с цената на финансова зависимост



Тема Отг: Кажете ми...нови [re: моя милост]  
Авторpam (Нерегистриран)
Публикувано01.10.00 20:37



Spored men,vazrasta ne e ot zna4enie,za6toto sinat ti ne e bebe......Toi si znae kakvo sa6testvuva mezdu tjx .Moze da ne rodi,a da osinovi dete.



Тема Отг: Кажете ми...нови [re: Майка]  
Авторpam (Нерегистриран)
Публикувано01.10.00 22:30



Ima i po vrapira6ti sitoazii.6tom sinati takae re6il ima6 pravo da dava6 saveti, no ne i da go sadi6..................



Тема Отг: Кажете ми...нови [re: Майка]  
Авторсин (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 18:31



За детето...познавам човек (професор, голяма клечка), който е над 60-те, а синът му е на...20!!
Нямат проблеми :-))
А, и жена ми е там някъде - да не забравя.
За другото...ако има любов - всичко е ОК. Ако няма... :-(((



Тема Ох, че съм прозззз!! нови [re: син]  
Авторсин (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 18:33



МУ, не МИ!! Аз все още съм сингъл. :-(



Тема Отг: Кажете ми...нови [re: Майка]  
Авторсъщо майка на син (Нерегистриран)
Публикувано08.10.00 18:17



Ето за това ги мразят свекървите,защото забравят че и те са били жени търсещи мъж.Ами госпожо загрижена майка нека той сам да си реши,може така да е щастлив,може тази жена да го разбира,дано никога да не се бъркам като вас



Тема Отг: Кажете ми...нови [re: pam]  
АвторPATETO (Нерегистриран)
Публикувано03.11.00 19:50



Ами...аз мисля че трябва да помолите синът ви да я напусне.Ако неиска я изгонете!Ама няма значение
от възраста...щом се обичат!Ако не роди -ще си усинови!



Тема Отг: Кажете ми...нови [re: Майка]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано07.11.00 12:53



Ako razlikata vqv vqzrastta beshe problem...?razlikite sa sqvsem drugade v povecheto sluchai.

i zashto da ne moze da rodi?
v razvitite strani zenite razdat nai chesto mezdu 30n i 40 godini -dotogava si pravyt kariera ,spestyvat i t.n.
nikoga ne mnogo kqsno za razdane ,ako deteto e zelano .

zashto ne se opitash da vidish polozitelnoto vqv vsichko tova -naprimer che sina ti e shtastliv?
che ima dobqr priytel v neino lize i t.n.





Тема Отговор .нови [re: Майка]  
Автороще една майка (Нерегистриран)
Публикувано08.11.00 10:52



Опитвам се да разбера. Всяка майка иска най-доброто за детето си, да е щастливо, да има "нормален" семеен живот... По-добре ли ще се чувствате, ако синът ви има връзка с жена на приемлива възраст, всичко изглежда нормално, но всъщност той е нещастен и неудовлетворен? Не се ли страхувате повече и за това какво ще кажат хората? Не помня къде, но някъде четох, че ако обичаш някого силно, трябва да го оставиш да прави това, което намери за добре. Може би синът ви просто иска да натрупа опит, може би все още не мисли за семейство. При всички положения тази връзка ще го обогати. Той е още млад и има нужда да черпи от живота информация и опит. Ако все пак изборът му за брак е именно тази жена, трябва да се опитате да я приемете, да се радвате на неговото щастие. Няма гаранция, че ако вземе някоя по-млада тя няма да търси някаква изгода за себе си. Та нали целият ни живот се върти около собственото ни осигуряване и това на децата ни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.