Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 11.05.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема на 28 и все още девствен  
Автор nobodyherearea51 (непознат)
Публикувано23.10.14 14:38



Не съм грозен, напротив, дори жените ме харесват.
Проблемът по-скоро винаги е бил, че ме харесват поради някаква точно определена причина, но не и заради самият мен като личност и като човек.
Бих се определил като интелигентен мъж, с чувство за хумор и мярка.
Не съм сигурен дали точно тук търся нещо, но ако има жени с подобен "проблем" бих се радвал да попишем или пък да споделим нещо друго заедно.



Тема Re: на 28 и все още девственнови [re: nobodyherearea51]  
Автор heptagram ()
Публикувано24.11.14 10:41



Какво стана, "върза" ли ти нещо за този 1 месец?



Be free, not cheap.

Тема Re: на 28 и все още девственнови [re: nobodyherearea51]  
Автор NEBlRU561 (10.2307/592812)
Публикувано12.01.16 20:28



mечтите са безплатни



http://www.jstor.org/stable/527529
https://archive.org/details/jstor-528339

Тема Re: на 28 и все още девственнови [re: nobodyherearea51]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.01.16 03:47



Сигурно си придирчив и нямаш желание да бъдеш с жена, само и само да решиш проблема си, ако мога да го нарека така.
На мен ми е втръснало от мъже, които смятат, че ако откажат секс на някоя натиснала им се, ще бъдат подложени на присмех или ще ги обявят за гейове. Ако уважаваш себе си не може да спиш, с която ти падне. Някои са почнали половия си живот на 15 и си въобразяват, че това е залог за големи бъдещи сексуални успехи. А то какво се е получило? Вече са на твоите години, дори много над тях, а няма една жена, която да им върже. Висят по сайтове и форуми и денонощно плачат, дано успеят, но не останаха глупачки, дето да им издържат ревовете. Най -смешни са ми с хвалбите колко мадами свалили и чак се сдърпват взаимно кой е по-, по- , най-, а то от самолет се вижда как и двамцата не са помирисвали жена от години.
Та гледай докъде ще стигнеш. Не откъде си тръгнал.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.