Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 19.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помогнете! Проблем с гаджето...нови  
Автор KAЛИKCTO ()
Публикувано02.12.08 22:45



Здравейте, аз за първи път посещавам този клуб и не знам точно за какво пишете тук, но реших, че е подходящ за моя проблем.

Аз съм на 22 години и преди 2 седмици си хванах гадже. Момичето е на 16. Тя е висока около 177см. на килограми е около 50 - 52 не повече. Има черна дълга коса и сини очи. Много е сладка. Печена е, може да се говори за всичко с нея. С една дума голяма мацка.

Досега аз съм ходил с момичета на моята възраст и гледам да се съобразявам с нея. В смисъл, че не я притискам прекалено много. Въпреки това дойде и момента, в който трябваше да е нашата първа целувка. Беше много романтично. Аз се приближих към нея, затворих си очите и посегнах да я целуна, тя разбра намека и откликна. Тъкмо и тя се приближи към мен, но усетих лоша миризма. Аз се отдръпнах леко, но тя ме гушна и ме целуна. Оказа се, че мирише на неизмити зъби. Аз си казах на ума, че може да е яла нещо или не е имала време и забравих за случката, но на другия ден всичко се повтори. Това е доста неприятно. Започнах да я черпя с дъвки и проблема се реши поне от към миризмата, но не и от към нечистоплътността.

Аз много я харесвам. На външен вид е много хубава, харахтера й ми допада, тя също ме харесва много, но някакси не мога да се примиря с проблема. Кажете ми какво да правя.





Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: KAЛИKCTO]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано03.12.08 01:17



Бягай чедо

нормална съм,ама не ми личи



Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: kurkudup]  
Автор lustlicious (непознат )
Публикувано03.12.08 12:29



Що да бега бе? Няма ли да е по-предизвикателно да я научи на елементарните неща? Повече бондинг ще се получи, повече интерес ще има от нейна страна - ако има ум: ще го осъзнае и оцени високо. Демек, с работа може човек да излезе от нея, което може да се отплати в преспектива. Това един вариант, за емпатични хора. Но при лош перънтинг, това си е загуба на време и усилия и трябва да се бяга като от чумата. Кажи нещо повече за нея, в повече детайли. Това описание тип обява нищо не ми говори.





Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: lustlicious]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано03.12.08 13:03



Ако има акъл,ще има и лична хигиена.А акъл и цикъл не ти ли дойдат на време не ги чакай.Ще учи ,ще учи и като я изучи ще хване Мойсей за .....шлифера

нормална съм,ама не ми личи



Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: kurkudup]  
Автор lustlicious (непознат )
Публикувано03.12.08 14:28



Хората сме грозни, останалото е илюзия. Ако дойда и започна да ти пощя мокетите у вас ще събера косми достатъчни за комплект перуки на low budget-продукция със зомбита, независимо за колко хигиеничен се мислиш, тва важи за всеки, ест, не се обиждай.

Не отписвай момичето толкоз бързо:
1- не я знаем ква точно е, щото описанието е по-постно и от тези за коли във фрее вестниците;
2- щом пича се е хванал да пише във форума значи не търси просто тяло, а нещо повече. В противен случай да е избягал без да се замисля изобщо. И затва заслужава да се опита човек :) .



Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: lustlicious]  
Автор kurkudup (boss)
Публикувано03.12.08 14:37



В любовта трябва да нърсиш човек,който най много ти допада.Никога не бъди с някого с идеята да го промениш.Приеми го такъв какъвто е или си онивай.Никой не е съвършен,но намери някой, който отговаря на твоите несъвършенства.КОГАТО ОБИЧАШ КОТКА НЕ СИ ВЗЕМАЙ КУЧЕ И ПОСЛЕ ДА ГО КАРАШ ДА ТИ МЯУКА.

нормална съм,ама не ми личи



Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: KAЛИKCTO]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано05.12.08 00:51



Eби я!



Мисля, че има нужда.

Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: KAЛИKCTO]  
Автор ostatak ()
Публикувано06.12.08 11:54



човече, ако на 177 тежи само 50 кг, то тя изглежда наистина кошмарно...

и второ сигурен ли си че е проблем на чистоплатност или на развален зъб...

I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!



Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: KAЛИKCTO]  
Автор panket (непознат )
Публикувано30.12.08 15:45



Ако наистина харесваш това момиче, опитай се да направиш нещо по въпроса. Тя все още е достатъчно малка, че да може да промени навиците си, ако има желание от нейна страна. Когато държиш на един човек, се стремиш да се съобразяваш с неговите чувства и желания, без да те притеснява това, че може да се наложи да се поизпотиш малко в усилията си,
Пожелавам ти късмет и дано момичето си заслужава.



Тема Re: Помогнете! Проблем с гаджето...нови [re: kurkudup]  
Автор krissipissi (непознат )
Публикувано02.01.09 21:46



може би можеш да и го кажеш с някакъв пример за трето лице или нещо такова




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.