Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 29.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: с големи цицинови [re: ostatak]  
Автор Gerylin ()
Публикувано12.08.08 19:07



не че има неЩо обЩо но сега се сетих, това лято бях с едни приятели чужденци в София и оЩе от летиЩето започнаха да правят снимки на рекламите на незнам каква си там мастика с една мадама с големи цици и сутиен на дини... не знам дали се сеЩаш.


ето това на мен ми направи много лоШо впечатление на летиЩе бургас мин.лято..а на половината скандинавци с полета ни им изпадаха дзъркелите..жалко,а не всички БГ мадами са курвентии...



Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.

Тема Re: с големи цицинови [re: Gerylin]  
Автор ostatak ()
Публикувано12.08.08 19:17



баси тъпия цинизъм



I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!

Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския ннови [re: ostatak]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано12.08.08 20:40



нищо лично, нека поясня - познавам много свестни и интелигентни хора от такива квартали, но имам предвид тези квартали като средища на хора, дошли от цялата страна, доста от тях - само заради работа и софийско жителство, и без да търсят други възможности за образование например, донякъде капсулирали се в следващите поколения в тях и в начина на живот там (кварталните развлечения, кварталните кръчми и кварталните гимназии например). допреди 20 години те все още бяха нормално място за живеене; сега някои от тях са депа за наркотици и средища на престъпност и тийнейджърска проституция, родни места на хулигански футболни агитки и т.н. ...






Тема Re:говорейки по съЩествонови [re: Gerylin]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано12.08.08 20:41



напълно съм съгласна с теб, независимо че търсим изхода си от положението по различни начини.






Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския народнови [re: Пъpпъл]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.08.08 00:11



нещо такова. Ти трябва да си по-запозната с него, нали уж си домакиня.





Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския ннови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.08.08 00:17



то пък щото хората от централните квартали са едни интИлиХентни ариЙстократи.


Какво е това малоумно деление на квартали, че и цялото това плиткоумно философстване в тази тъпа тема, не разбрах?
Не ви кефи фактът, че българите не са мотивирани и нямат амбиции, хубаво Вие всичките с какво сте помогнали на родината си, или просто сте забегнали в чужбина, щото там животът е уреден и лесен?



Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския ннови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано13.08.08 00:40



виж к'во, учила съм в "Люлин" и имам идея накъде "прогресира" тази махала. ако ли не, виж статистиките. не че "Попа", "Баба Яга" и "Кравай" като места не са в Центъра, просто българската мая бързо вкисва. и отново - нищо лично... говоря за гетоизираните и капсулираните в начина си на живот там.
аз някъде да съм казала, че ще бЕгам в чужбина - нали затова говоря за различни пътища?! налягам си парцалите и не философствам прекалено. та затова не знам на какво ми се ядосваш.






Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския народнови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано13.08.08 00:43



нима в съвременното общество все още има към отношение към домакинстването като изцяло "женска работа"?! и един нагревател с шнур вече не ви бива да поправите, с всичко сами трябва да се справяме, пфу, мъже!






Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския народнови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.08.08 06:44



не ми бегай по тъча с не'кви псевдофеминистични глупости и не се прави на ударена с мокър парцал. Много добре разбра за какво иде реч. Хората, които плюят по народа си и се изкарват едва ли не нещо повече от другите, са обикновени комплексари. В тази тема виждам доста.



Тема Re: имате ли причини за да не мразите българския ннови [re: Last Roman]  
Автор Roxy (mockingbird)
Публикувано13.08.08 08:51



по неразбиране ли ще се състезаваме? не плюя целокупния български народ, а определена част от него - онази, която си живее в Ориента. ти пък не ми се прави на романтичен националист, защото и в този лагер комплексарите не са малко. това че България на 3 ракии винаги е велика сила, а на трезво се спотайва, отдавна го знам. патриотизмът и национализмът не са ничие задължение, а рационален избор. от моя страна темата е приключена.


Редактирано от Roxy на 13.08.08 08:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.