Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 30.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Планове за лятотонови  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано27.06.08 13:08



Айде поне малко да поразнообразя обичайния неангажираш чат в клуба - къде ще ходите в текущия съмъртайм, бе, хора? (Пърпъл, заради протокола - завиждам ти мъъъничко, колкото да не те обидя...)
Аз еднодневните екскурзии ги започнах още миналия месец, после имах горещ (като време) едноседмичен престой в Югозапада, сега съм стегнала раничка-дисагче за първото от 2 големи (поне за мен и някои себеподобни) свързани с историята събития това лято (за по 2-3 уикендни дни); през юли - море в едно любимо градче от Централното Черноморие; август - пак уикендови шматове с приятели из България - въобще, програмата се очертава повече от добра...
догодина може би (което зависи както от моите финанси, така и от концертните прояви по този западнобалкански край - понеже ще комбинирам престоя с някое събитие) - ми се очертава ходене до Хърватска при познати - и задължително посещение на Дубровник (освен Загреб) в рамките му.



Тема Болна теманови [re: Roxy]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано27.06.08 19:49



ми е - ровя за оферти от 11 до 17 Юли

по Южното черноморие.
После мисля още един едноседмичен тур Август над Варна и още малко началото на Септември - навил съм си Тасос - да видим дали ще ме огрее...



Тема Re: Планове за лятотонови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано27.06.08 20:33



Ще съм на Северното Черноморие, до Варна, втората половина на юли за 5 дни, но колкото толкова. Сега проверявам хубавите клубчета и барове в района.))
От 7-8 години ходим все на юг, искам малко разнообразие, даже преди месец ходихме пак до Несебър.
Септември или октомври ще сме извън България, имам някои идеи, но нищо конкретно не сме решили.
Преди няколко години отидохме до една агенция да запазим хотел в Мадрид и си излязохме със запазен хотел във Венеция.

Малко в последния момент решаваме нещата, че и ги променяме в крачка, имам чуството, че ако правя планове, нещо ще се прецака, или по-скоро при нас така става, за това го карам спокойно.

Думи, думи и нищо повече

Тема Загребнови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано27.06.08 20:35



ми хареса. Много уютен град, толкова Мини Купъри накуп май никъде другаде не съм виждала. Имах чуството, че всяка пета кола е Купърче.


В Загреб беше зелено, катедрално и пазарно. Дано си изкараш добре.

Думи, думи и нищо повече

Редактирано от Пъpпъл на 27.06.08 20:36.



Тема Re:нови [re: Roxy]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано29.06.08 11:37



България за една седмица, в Гърция за 4 дни, на една семейна вила из фьордите за 10-тина дни ... май това е засега.
Септември ще има още една седмица някъде из Европа, но още не сме решили къде.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: лошонови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано30.06.08 10:19



това не трябваше да ми го казваш. сега има вероятност да ме арестуват в чужбина за кражба на автомобил (Мини "Купър"), освен ако не използвам оставащата една година за обуздаване на престъпните ми наклонности чрез желязна дисциплина и самоубеждение...





Тема Re: спокойнонови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.06.08 11:15



при толкова купърчета едно повече, едно по-малко, няма да се забележи.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Gerylin ()
Публикувано30.06.08 21:35



бех за седмица в Бг и после за толкова в Прага...

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Тема Re: супер,нови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано01.07.08 01:22



а не искаш ли да ми помагаш? тъкмо после можем да си правим компания в затвора...
или, о, не, госпожо юрист, даже и да ме хванат, ти ще ме измъкнеш, нали?!



Редактирано от Roxy на 01.07.08 01:22.



Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано01.07.08 19:30



На Прага съм виждала само летището


Струва ли си да се почива там?
Цените как са?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.