Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 10.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Бракове с чужденци - друга форма на проституция?нови [re: File99_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.07.08 17:21



Общо взето всеки "брак" си е някаква форма на проституция, като се има предвид, че под "любов" всъщност се има предвид също егоистични желания, които трябва да се удовлетворят с някакъв "брак". Т.е. пак "аз ще дам, ако ти ми дадеш" еди какво си, което е проституция.

Но кво ти пука българките за кого се женят? Има къде къде по-красиви, интелигентни и свестни представителки на други етноси по света, човек натам си струва да си насочи интереса и вниманието.





Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор File99_ (оперативная )
Публикувано02.07.08 18:28



Не знам само кой е побърканият от двама ни. Факт е, че българките се женят за чужденци заради парите им и това е както изтъкнах друга различна форма на проституция. То ако е за въпрос България е на първо място в света по износ на проституция. А това което си написала почти няма никакъв смисъл...



Тема Re:нови [re: File99_]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано02.07.08 19:29



Добре, де ... аз не разбрах тезата ти:

Българките се женят за чужденци САМО заради парите им и в никой случай няма и капка любов.

или

Българките се женят за чужденци ПОНЯКОГА заради парите им, а понякога по любов.

Щото има разлика между двете и първото твърдение със сигурност е погрешно, защото със сигурност има жени, които са омъжени зад граница по любов, макар и да не ги познаваш лично


А ако знаеш колко много чужденци от други държави се женят помеждуси ... В Норвегия се запознах с двойка - мъж от Франция с жена от Норвегия.
Това проституция ли е?
Ако да, защо и ако не, пак защо? :)

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.07.08 20:21



Аз пък наскоро се запознах с една страхотна норвежка. Такава българка не съм виждал. Не само че е изключително красива (също и естествено руса със сини очи) и в това отношение няма българка, която да може да се сравнява с нея, но и не само външният вид има значение, нито пък е определящо. Излъчва такава свежест, жизненост и енергичност (не знам дали намирам точните думи), няма следа от темерутщината и мизерията, характерна за излъчването на голяма част от представителките на нашия етнос.



Тема Re: Бракове с чужденци - друга форма на проституцинови [re: File99_]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.07.08 20:48



Струва ми се, че каквото и да ти се напише, си повтаряш едно и също като навито на пружина, но ще пробвам въпреки това.

Представи си българка живееща в друга страна и печелеща повече от по-голямата част от местните мъже, защото за това е учила и работила. Случва се често.

Престави си българка женена за мъж от друга страна, последвал я в България, където печели повече или по-малко от нея, няма значение.

Кажи ми първо дали има смисъл да продължавам, че ми се струва излишно да се хабя, ако ще си въртиш пак твоята плоча.





Тема Re:нови [re: бeзпътeн]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано04.07.08 20:24



Да, има много красиви норвежки и норвежци!
А темерутщина и мизерия има и у мъжките представители на българския етнос


Важното е да си намериш половинката, независимо от коя държава е

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Бaн Чao ()
Публикувано04.07.08 21:19



Ти определено си мъжемразка.



Тема Re:нови [re: Бaн Чao]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано04.07.08 23:43



А, не още :)
Не успях да стана, един викингски принц го предотврати :)
Но съм имала нещастието да се запозная с доста представители на онази част от мъжете в България, които определено не са таргет група за жени като мен :)
В интелектуално отношение имам предвид.
Познавам и ... трима, които са мечта за всяка жена :)
Двама вече са заети, третия още е свободен :)

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Бaн Чao ()
Публикувано05.07.08 00:45



Ами?!
Прочетох мнението ти в Астрология за онези двамата. Определено изводите ми се потвърждават, дори и да отричаш.
За интелект няма смисъл да говорим - ние, българите, сме едни от най-умните в света. Документирано е!
Друго ще да си имала предвид. Или за тебе интелектуалното отношение се крие на други места?!



Тема Re:Документирано е!нови [re: Бaн Чao]  
Автор Gerylin ()
Публикувано05.07.08 09:04



ние, българите, сме едни от най-умните в света. Документирано е!

може ли линк към тази информация?

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.