Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема страх ме е от рождения ми ден  
Автор ostatak ()
Публикувано24.01.08 13:43



не е страх от новопоявилите се бръчици, нито от тъмните кръгове около очите които десимулирам с малко грим .. неЩа които далеч не ме радват, но опитвам да приема философски...

не ме е страх и от отговорнистите нито от обстоятелствата... напротив, радвам се че ми се гласува доверие и че хората разчитат на идеите ми и на познанията ми и на способността ми да се справя с неЩата.

Това от което ме е страх е липсата на време. има толкова много неЩа които искам да свърша. Ще ми се да погледна на зад и да се гордея с направеното.
А времето все повече напредва и все повече неЩа остават по пътя.

Съсипва ме мисълта че не съм успяла... има неЩа които си бях дала срок преди две години и оЩе стоят на опашката. не е липса на организация. много пъти са неЩа които не зависят пряко от мен. Но така или иначе не мога да приема че може да проваля след толкова усилия, че ставам и лягам с мечти които може да не се сбъднат... дори и само заради липса на време...

колкото повече време минава толкова по ясно ставва кое е реализуемо и кое не. страх ме е от неЩата които няма да успея да постигна.



не могад а се разправям вече с тая сигнатура никога не ми излиза добре

Тема Re: страх ме е от рождения ми деннови [re: ostatak]  
Автор CBR 6OO (странен)
Публикувано24.01.08 18:16



колкото повече мечтаем-толкова по-големи стават мечитите ни.
Аз също ставам всеки ден,и се прувам за неща които съм се наканил от сумати и време да направя,а все още седят само на мераци.Не е срамно.

Има една приказка,че на хората не им липсва желание,а време за да изпълнят бляскавите си обещания.Било то към себе си или другиго.

Но ако нямаш тази самокритика,и не се дразниш,че все още преследваш намисленото,то няма да постигнеш и наличното до момента.

Все пак мечтите ни карат да се движим напред,И дори и някои от тях никога да не станат реалност,те са това което ни дърпа напред през всичките години.



Тема и мен ме е страх от рожденния ми деннови [re: ostatak]  
Автор Becитo (новак)
Публикувано26.01.08 11:01



Ще го празнувам в една вила, и се притеснявам дали ще има места за всички...





Тема Re: страх ме е от рождения ми ден [re: ostatak]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано26.01.08 12:13



недей така


щом чак току ти се появяват бръчките,значи още имаш време да реализираш мечтите си



Тема Re: и мен ме е страх от рожденния ми деннови [re: Becитo]  
Автор ostatak ()
Публикувано27.01.08 11:01



аз за празнуванвто не се оплаквам. добре се справихме със задачата. не бешо точно вила но и за малко нямаше да се съберем.но се справихме като учтиво изгонихме съседната...



не могад а се разправям вече с тая сигнатура никога не ми излиза добре

Тема Re: страх ме е от рождения ми деннови [re: ostatak]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.01.08 15:43



"Всички се страхуват от времето, а времето се страхува от пирамидите". Живей си живота и да не ти пука.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: страх ме е от рождения ми деннови [re: Last Roman]  
Автор ostatak ()
Публикувано27.01.08 19:12



Тази сутрин се събудих и за Щастие останових че ниЩо особено не се е случило. е няколко човека през деня ме попитаха на колко години ставам и като докато им го казвах ми звучеше оЩе много ново и странно, но започвам да свиквам



от сега нататък Ще слагам малко повече фон дю тен и Ще се постарая да не ми пука

не могад а се разправям вече с тая сигнатура никога не ми излиза добре

Тема Re:нови [re: ostatak]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано30.01.08 11:04



О, не.
Не използвай грим.
Така само по-бързо ще състариш кожата си.
Бъди естествена :)

Look inside you for the light in your soul


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано03.02.08 20:54



малко грим не вреди. допълва индивидуалното излъчване, стига да се нанася умело и с вкус. бих препоръчала кремове за кожата, обаче.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ostatak ()
Публикувано05.02.08 20:24



аз като говоря за грим дълеч не става въпрос за много разпространеното омазване до неознаваемост с което за неЩастие се сблъскваме всеки ден в тази абсурдна държава.. аз си се мажа по мнооооого малко и съвсем естествено и гледам да наблягам на разни натурални кремчета...за да се чувствам добре със себеси...

не могад а се разправям вече с тая сигнатура никога не ми излиза добре



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.