Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 21.05.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема imam nujda ot suvet  
Автор baby_blu (непознат )
Публикувано10.11.07 16:59



imam priatel ot 5 godini,jiveem zaedno su6to ot tolkova!mislia 4e ve4e ne me obi4a i neznam kak da postapia!poniakoga use6tam obi4 no prez pove4eto vreme ne!az go obi4am i ne iskam da se razdeliame!toi tvardi 4e e taka za6toto neprekasnato sme zaedno,no ima i drugi hora taka!dali da mu dam svoboda i da vidim kakvo 6te stane ili da se boria ni6to da ne se promeni?mnogo sum oburkana neznam kakvo da pravia?



Тема Re: imam nujda ot suvetнови [re: baby_blu]  
Автор shadow_qwe (непознат )
Публикувано12.11.07 17:25



Ми моят съвет е да го зарежеш.
И аз съм бил в тази ситуация, но аз бях приятеля. Моята (вече бивша любима) се опита да ме оправи и да промени нещата, но аз не поддадох. Не че не я обичах, напротив тя беше и все още е жената на моя живот и едва ли ще срещна друга като нея, но аз съм си виновен че я изгубих, Сега след като ме заряза бившата твърди че е щаслива, излиза с приятели забавлява се, дори си намери вече 2 нови гаджета и казва че и е по добре. Затова направи като нея. Щом не можем да ви задържим и покажем че ви обичаме, заслужаваме безвъзвратно да ви загубим.

Тъжно, но факт.

Пък младежа ще си блъска главата в сетанта после като мен, но да е мислил навреме.



Тема Re: imam nujda ot suvetнови [re: baby_blu]  
Автор arachnoid (chrysalis)
Публикувано13.11.07 01:37



Според мен, ако искаш да го запазиш, трябва да му дадеш пространство. От 5 години живеете заедно, вярно е, че много хора нямат проблем със съвместното съжителство, но и че за доста голям процент след известно време всичко влиза в руслото на рутината. Осъзнаването на това буди различни емоции у всеки, но като цяло стремежът към разнообразие е всеобщ. Не бъркай това с охладняване на чувствата - човекът сам си е казал, че те обича и не иска да се разделяте, но просто му се иска малко свобода, малко самосиндикалност

. Дайте си малко време отделно един от друг, това ще е най-сигурният тест.

When the going gets tough, the tough flee into hyperspace



Тема Re: imam nujda ot suvetнови [re: arachnoid]  
Автор baby_blu (непознат )
Публикувано13.11.07 11:42



neznam!i az poniakoga si mislia 4e po pravilno e da se razdelim,no az sum mnogo kraina ako se razdelim 6te e zavinagi!mnogo go obi4am no ne moje samo az da pravia kompromisi nali?kogato toi iska6e da sme postoianno be6e dobre,no kato mu omruzna ve4e iska prostranstvo e ne e 4estno!



Тема Re: imam nujda ot suvet [re: baby_blu]  
Автор baby_blu (непознат )
Публикувано13.11.07 11:44



toi be6e mnogo revniv a sega kazva 4e se e primiril 4e moje da mu izneveriavam,i ako niakoi me haresva toi 6te me zareje e tova kakvo e?



Тема Re: imam nujda ot suvet [re: baby_blu]  
Автор arachnoid (chrysalis)
Публикувано13.11.07 12:06



Права си, с тези уточнения нещата изглеждат другояче. Щом той е поискал да сте постоянно заедно се предполага, че е бил наясно със себе си, бил е готов да се откаже от личното си пространство за по-сериозно обвързване. Имам предвид, че човек не прави такива стъпки без да е обмислил нещата - все пак сериозна отговорност е. Лично аз страшно държа да съм сам, да се чувствам свободен и независим и съм сигурен, че ако заживея с някой постоянно ще е ад и за двамата. Та твоя човек явно не е преценил нещата и впоследствие е охладнял. Щом и ти казва, че можеш да му изневеряваш нещата не отиват на добре - все едно е одобрил своя изневяра и я е оправдал с това, че позволява и на теб. Чувал съм за либерални връзки, които процъвтяват въпреки това /или понякога благодарение на това/, но твоят случай май не е такъв. Изчакай, ако прецениш че няма какво да губиш засега





Тема Re: imam nujda ot suvet [re: arachnoid]  
Автор baby_blu (непознат )
Публикувано13.11.07 12:14



o ne sus sigurnost ne bi prostil izneviara az su6to tova e goliamo unijenie spored men,estestveno 4e mojebi niama muj koito da ne izneveriava no triabva da ne razbiram i toi go znae!lo6oto e 4e smiatam 4e sum mu omruznala koeto podtiska samo4uvstvieto mi a v deistvitelnost nikak ne sum grozna vaprosa mi e vinagi li taka stava?



Тема Re: imam nujda ot suvet [re: baby_blu]  
Автор arachnoid (chrysalis)
Публикувано13.11.07 14:54



Не мога да ти кажа дали винаги така става, с мен не се е случвало гадже да ми омръзне по обективни причини

. Истината е, че колкото и силна да е една любов в началото винаги идва моментът на охлаждане - колкото и да им се иска на някои да е т.нар. movie-type of love няма нищо толкова силно, камо ли вечно. С течение на времето почти всичко се превръща във вяла привързаност, основана на минала страст и настояща рутина. Още нещо - мъжете много държат на свободата и независимостта си, някои искат да си развяват байрака до старини, други се съгласяват да надянат окови под една или друга форма за да установят впоследствие, че се задушават. Не го приемай лично, ако си му омръзнала това най-вероятно няма нищо общо с теб, би било така почти с всеки.



Тема Re: imam nujda ot suvet [re: baby_blu]  
Автор shadow_qwe (непознат )
Публикувано13.11.07 15:54



Казах ти го две нения по горе, и пак ще гоо повторя, докато не го оставиш той всеки ден ще си казва тя и утре ще е до мен, утре ще и купя цветя, утре ще я целуна нежно и винаги ще отлага всичко за утре. Има те за даденост (знам го от личен опит) не ще не те обича, просто има нужда от силен ритник в т.....те за да излезе от летаргията. А единственият начин за това е да го зарежеш.

Но не бъди крайна, дай му макар и мизерен шанс въпреки, че се съмнявам че ще се попучи нещо. Когато се разделяте, му кажи защо го правиш, а не измисляй милион причини за да му бъде по леко, давай "право куме в очи", така може и да си спасите връзката или ще стане ясно, че просто сте изгубили тези 5 години, но не оставай в това положение.



Тема Re: imam nujda ot suvet [re: baby_blu]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано13.11.07 16:42



ами обмисли, какво не върви. говорете и така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.