Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 26.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Бре...  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано27.08.07 21:36



... до оня ден нямаше никакви модеатори, а сега цели двама... бре как ставали бързо нещата.



Тема Re: Бре...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано27.08.07 07:58



Трима :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Бре...нови [re: Bиливap]  
Автор SlG (SAUER)
Публикувано27.08.07 10:27



тримата глупака...в съвременен вариант...



Тема Re:нови [re: SlG]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано27.08.07 10:33



Казва се `глупаци` :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Чaлra зa Cтeльo (R.I.P. чалга!!!)
Публикувано27.08.07 12:11



Казва се "глупаци" или "глупци" , ако предметите са одушевени, което не е сигурно





Тема Re:нови [re: Чaлra зa Cтeльo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано27.08.07 12:49



А да си чувал поговорката, че глупостта само по хората ходела???


И колкото повече чета, толкова повече хора ме убеждават, че е така.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re:нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Чaлra зa Cтeльo (R.I.P. чалга!!!)
Публикувано27.08.07 13:32



А ти да си чувала за "дреме ми на кура" !!!





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор SilentStep (непознат )
Публикувано27.08.07 16:52



Здравейте модовете :)

Много ми е драго да ви видя след кратка пауза. Един съвет от мен - вместо да дразните хората в клуба и да буквоядствате излишно (сугурна съм, че ако се разтърси човек и на вас доста грешки ще открие), вземете да измислите и предложите правила за "ползване" на клуба. Почти всеки клуб си има такива и е хубаво и тук да е така. По този начин всеки, който се заема да пише, негласно се съгласява да спазва правилата и ако не види темата си или мнението си - ясно и точно знае къде е сгазил лукът. По мое мнение ваша работа като модератори е да хендълвате (сори за чуждицата, ама не ми идва в главата подходящата дума на български) напрежението, а не да генерирате такова.
В противен случай няма да е далеч мига, в който хората ще скочат върху вас, защото ги цензуриате. Нали се сещате за оня режим, от който страната ни се отърва 1989 година ... ;)

Айде успешно модераторсване.

П.С. А кой е третият мод - Виливар, Надежда и ...?



Тема Re:нови [re: SilentStep]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано27.08.07 17:30



Правила има :)
И те са правилата за ползване на услугите на дир.бг :)
Съгласил си се да ги спазваш като си си регистрирал ника :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор SilentStep (непознат )
Публикувано27.08.07 17:57



Чудесно е че има правила. Би ли ги сложила като стики ноут във форума, моля?
Благодаря много предварително :)

Не разбрах кой е третият мод също така.



Тема Re:нови [re: SilentStep]  
Автор Erian (вход)
Публикувано27.08.07 20:30



Защо?


надолу..


Тема Re:нови [re: nyctea]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано27.08.07 23:06



Защото другите две сме жени ли? :Р
Разбираемо :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: SilentStep]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано27.08.07 23:07



Не мисля, че се налага, при условие, че са достъпни за всички на сайта на дир.бг :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор tiririram ()
Публикувано28.08.07 09:31



И аз мисля, че е необходимо да има тема с правила.
Но ако смяташ, че не е нужна....
Би ли ми услужила с линк, моля?





Тема Re:нови [re: nyctea]  
Автор SilentStep (непознат )
Публикувано28.08.07 12:00



Благодаря много за информацията :)))) Май и на мен той ми допада най-много ;)



Тема Re:нови [re: Erian]  
Автор SilentStep (непознат )
Публикувано28.08.07 12:02



Въпросът "Защо?" за какво се отнася?



Тема Re:нови [re: SilentStep]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано28.08.07 12:11



хааа.....да не вземе да почервенее още повече......от срам?



маслинката

Тема Re:нови [re: nyctea]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.08.07 17:11



Защото има руска кръв ли?







Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.08.07 17:11



И за какво са модераторите? Навсякъде, където ги има скоро след това масово хората напускат даден клуб или форум.







Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано28.08.07 17:19



и това, най-вече, ясновидецо



маслинката

Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано28.08.07 17:51



Лятно почистване :)
Модераторите са сложени от Администратора да въдворяват ред след разврата, който беше настанал тук и езиковите полюции най-вече :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Edward (The king)
Публикувано28.08.07 18:44



Администраторите в дир-а са доказани наглеци и подръжници на цензурата. Най-логичното е като искат модератори да оставят клубарите сами да си ги изберат.







Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано28.08.07 19:36



Сигурно клубарите насила пишат в тия форуми ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.08.07 23:54



Ей, големи демократозащитници сме станали всички, а?



Facta, non verba!


Тема Re:нови [re: Last Roman]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано29.08.07 19:03



Не бе... мисля всичко тук може да се обозначи като фурнаджийска лопата... един ден си пишещ неразличаващ се от никой от останалите и изведнъж си модератор и... кой съм аз... но и в живота е така. Аз и предполагам мнозинството тук биха (ако) искали модератор то той да бъде избран чрез гласовете на посещаващите този раздел на форума.



Тема Re:нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано29.08.07 22:20



Ето тук бъркаш.
Когато имаше тема за Модератор, повечето написаха, че им е все тая дали ще има Модератор или не, някои дори се изказаха против Модератор, макар че клубът се беше превърнал в едно грозно място и определено имаше нужда от някой да почисти.
Сега пискат срещу служебния.
Ако са искали, да са избрали.
Дали аз, дали друг - няма значение.
Това е като с политиката - всички пискат срещу управляващите, които са избрани едва ли не служебно с минимален % на активно гласуващи и мнозинство, на което не му пука.
Ето, сега има трима Модератори, ама вече няма кой да скача и да опъва палаткови лагери.
Защо ли?
Дали пък не са осъзнали, че цялата олелия беше безсмислена при условие, че не са показали никаква загриженост за клуба, когато беше време за това?
В крайна сметка правата на потребителите са виртуални.
А на Администратора - реални.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.08.07 22:52



Аз съм служебен модератор тук. Назначен съм от администратора да трия спам, както и в още 6 клуба от общо деветте, които модерирам /в останалите 3 съм избран чрез гласуване/.
Пишете си спокойно и си обсъждайте въпросите, които ви интересуват. Лично аз няма да ви се меся, освен в случаите, когато има спам, размяна на груби обиди, изнасяне на лични данни и пр.

Facta, non verba!



Тема Re:нови [re: Last Roman]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано29.08.07 23:00



Браво, колега!
Но някои хора се изприщват от съчетанието `служебен модератор`



Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Edward (The king)
Публикувано02.09.07 01:09



Честито, изпразнихте клуба от потребители. Сега вече наистина ще имате много постове и теми за модериране.







Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано02.09.07 18:11



Мда, без анонимните спамъри и регнатите заядливци, които бяха мнозинството пишещи тук, мястото стана наистина спокойно :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Edward (The king)
Публикувано02.09.07 19:37



Толкова спокойно място, че никой не пише вече тук. Тримата модератори спокойно ще можете да си пишете и четете един друг.







Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор BиливapМодератор (елфче)
Публикувано02.09.07 20:21



Виж предния ми пост :)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано02.09.07 20:53



Реално погледнато, и преди в клуба нямаше кой знай какво движение.
От друга страна погледнато, дир.бг е частна собственост, и шефовете решават, избори ли ще има, или служебни модове.
От трета страна, така както чета в Левски, ти си сравнително нов, и не ти е направило впечатление, колко народ се е кълнал - "аз повече няма да пиша тук" - и всичко от ден до пладне. Та така и тук ще стане.
Айде весела вечер !!



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re:нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Edward (The king)
Публикувано02.09.07 21:43



Нещо си се объркала, никак не съм нов, така като ти гледам регистрацията май съм потеребител в дир-а доста преди тебе.

Дир-а си има собственици, така е, но целта е тук да се дискутират теми, които вълнуват хората, а с подобни служебни модератори вече бая народ се изнесе от дир-а.







Тема Re:нови [re: Edward]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано03.09.07 00:35



Датата не е меродавна, юни беше поредния срив в дира с нулиране на акаунтите. Иначе не напразно споменах "Левски", като ник си ми отскоро.
Та, никой не е спрял дискусиите. Стига те да се водят по човешки. Ти и в Левски по едно време имаше проблем с колегите, май качва стари теми.
А за изнасянето на пишещите - каунтъра не показва намаление, напротив.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re:нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Edward (The king)
Публикувано03.09.07 16:58



Никът ми може да е нов (сменям ги често), но акаунта доста стар, както е видно от профила ми.

Колегата ти, който се репчеше имаше друг проблем, не искаше да му се виждат писанията срещу Мъри.

Така като гледам, нови теми няма, в старите не се пише. Май пишещите наистина са се изнесли.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.