Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 29.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Роза...........:))нови  
Автор nyctea (у......)
Публикувано22.06.07 21:58



РОЗА
Казват - видиш ли насън, ще се влюбиш, ако ти я подаряват, някой ще ти признае чувствата си.

Та по този повод много ми е интересно да питам мъжете:
нещо май се позатриха джентлменските знаци от вашата страна,
няма вече толкова цветя,ухажванията,вече всичко става толкова бързо и без предисловия


Нашето поколение ли е вече така кара или просто времената се променят и мъжете почнаха да пращат електронни розички по пощата





Тема Re: Роза...........:))нови [re: nyctea]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано22.06.07 23:53



ми те жените вече не искат рози, а едни малки зелени хартийки.



Facta, non verba!


Тема Re: Роза...........:)) [re: nyctea]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано23.06.07 12:08



Ми те китките не са никакъв признак за джентълменство, по моето скромно женско мнение. Тва, че някъв инфантиляк ще ти падне на колене, държейки роза и цитирайки либовни сонети, щото така бил чел в "Наръчника по салтанати за хоризонтиране на девойки", никак не го гласи в челните редове на ложата. Виж, ако му идва отвътре и е естествено поведение, друга бира е; стига да намери подходящ "приемник", а не игрален автомат, който иска монети, вместо сладки приказки (за справка - Римлянина).



Тема Re: Роза...........:))нови [re: Dark Mind]  
Автор Moti (ще стане)
Публикувано23.06.07 13:22



аз не харесвам рози..... тотално и категорично.... познавам мъже, които подаряват цветя... правят го, защото харесват жените им да се усмихват... за съжаление те са възпитани по друг начин и мислят различно, жалко е, че трудно се срещат

Khedny Ma3ak


Тема От поколението е ,но.....нови [re: Moti]  
АвторSlG (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 13:58



....не съвсем.Джентълмени винаги е имало и ще има ,но според мен това зависи и от жените...Не може да си галантен към едно същество,вулгарно и първично.....Дааа,така е мили дами-клубарки...Истината е че поведението на мъжа зависи от жената до него(примери има доооста)Разбира се,не липсват и темерути(и от двата пола) но тези изключения само потвърждават моята теория...
Относно меркантилните представители на женския пол....Какво да кажа,освен 4е харесват не само зелени хартийки но и разноцветни такива,стига 0-ите да са пове4е..Жал ми е за тях,наистина,но всеки си избира пътя по който да върви....

Или просто аз нещо греша...



Тема Re: Роза...........:))нови [re: Moti]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано23.06.07 14:21



И аз не съм им от най-върлите фенове. Чак да не ги харесвам съвсем не, но ми идват твърде студени, без значение кво пише, че били изразявали. Предпочитам нещо по-свежо и по-ароматно.


Въпреки че има един вид, които растат като храст, с по-малки цветове, не ония изкуственяците - невероятни са.



Тема Re: От поколението е ,но.....нови [re: SlG]  
Автор bluebutterfly (???)
Публикувано23.06.07 15:42



Ти сега изкара, че само жените се интересуват от зелените хартийки, айде моля ти се и вие мъжете си падате по тях


Хубаво е да има и джентълмени, защото явно има и жени,които се нуждаят от тях.
Аз пък не обичам много, много цветята виж сега да ми подари любимия човек един общ парашутен скок е няма да откажа, защото любовта е толкова голяма сила, че може да бъде надмината само от летенето


Fortuna fortes metuit, ignavos premit.


Тема Re: a сега аз ще кажа нещо.....нови [re: SlG]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано23.06.07 17:11



Ами вие, мъжете, сега ме карате да подхвана и една друга тема........темата за зелените хартийки


кой ви кара да ухажвате жени, които се водят само по парите???
Аз сега ще кажа защо:
За моята голяма радост, сега вече жените все повече почват да изкарват парите сами
стават независими и придобиват самочувствие.........това е страхотно, но не и за вас - мъжете
и защо ли? защото вече тя може да ви покани на заведение, да плаща сама,
тя не иска да се мести при вас...например.....,защото и харесва свобода и тя може да си я позволи...........сама си купува бижутата и т.н.
Вие почвате да се чувствате непълноценни.........с недостатъчно пари, губи ви се уверенност, самочувствие..........почвате да я смятате за кучка, и че не и трябва мъж.............затова отивате все при същите, желаещи да ви вземат паричките и така ви се възвръща мъжкото, гледайки, как малка хиена ви гледа предано в очите, затова, че сте и купили сладолед...........





Тема Re: Роза...........:))нови [re: Dark Mind]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано23.06.07 17:13



Абе, темата за цветя изобщо, а не само за розата





Тема Re: Роза...........:))нови [re: Last Roman]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано23.06.07 17:18



Тъжно е.........за тебе.......


толкова ли нямаш никакви качества, та ти виждат само парички?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.