Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 14.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хлътнах по 15 годишна ?!  
Автор alkor1 (член)
Публикувано23.06.07 10:33



Здравейте ,от интернет се запознах с едно момиче с което имаме доста общи интереси , пишеме си и говориме всеки ден , така е от 3-4 дни , вчера ми каза че не може да спи и аз съм бил виновен :). ей такива истории ,аз съм със 7г по-голям ... Тя е на другия край на БГ !
А между другото една на малко на 30те г след известно време чатене (омъжена) ми предложи да ме из***а :) Щото не вярва че съм бил девственик ,аз и казах "Ако искаш да ти покажа" и стана тя една .... та ме чака май път из страната





Тема Добрее...нови [re: alkor1]  
АвторSlG (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 13:38



Хахахаххах..браво бе пич,зарибяваш яко по нета,а? Само така....Викаш 7 години,а пък тя на 15,като си направя сметката си малко по малък от мен...Ама не разбрах с тая тема хвалиш ли се,съвет ли искаш,какво ли?Ако питаш мен,щом ве4е си решил да пътуваш из страната,избери само едната дестинация(за оная към 30-те ти говоря)Малката я з..би,дето се вика...Няма кво да ти покаже,научи или впечатли...Дори и да стане нещо ша седи като пън...вярвай ми..А тва че неможела да спи...ще будува ден-два и на третия ще грохне..хахаааахха......Та така мой човек,иди,погостувй на какичката и няма да съжаляваш...Аре и после да разкажеш как е минало..





Тема Re: Хлътнах по 15 годишна ?!нови [re: alkor1]  
Авторboligraf (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 21:27



A kak vi se struva 15 godi6na da hlutne po 26 godi6en ili 26 godi6niqt da hlutne po 15 godi6nata?Ta ako se pritesnqva6 ot godinite nedei,vi6 me men.Vsu6nost pritesnqva li te ne6to za da trugne6 s momi4eto?



Тема Re: Хлътнах по 15 годишна ?!нови [re: boligraf]  
АвторLabrett (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 21:30



Ъъ .. например това, че ако прави нещо с нея, отива в затвора?
Пък и то си е детенце ..



Тема Хахаххахах... [re: Labrett]  
АвторSlG (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 21:38



....имало ли проблем че е на 15...Ми не стига единия срам че е по-малка от прокурорската щерка,ами и другия грях че е все пак едно дете...Да,признавам че има доста развити момичета на тази възраст,но психически та са твърде незряли.Пък и твърде млади,за каквото и да е(нямам предвид забавление в лунапарк)


Това си е лично мое мнение,може би съм малко консервативен в тази област,не знам...А може и времената да са други и затова.....
А ти драги ми смехурко(любима моя фраза) помисли жсе пак за каката и остави девойчето да порасне още няколко годинки...



Тема Re: Хлътнах по 15 годишна ?! [re: alkor1]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.06.07 01:22



педофил.



Facta, non verba!


Тема :) [re: Last Roman]  
Автор alkor1 (член)
Публикувано26.06.07 13:39



Привет ,имах ядове с нета ...такам , и аз съм на мнението за 30+, и май така ще стане ,но от 5 дни не съм имал свестен нет и не сме се чували:( Кофти е че е в Сев .България ,но тва е положението:) А с тази от Варна ,ще го оставим само на приказки ,просто няма смисъл





Тема Re: :) [re: alkor1]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.06.07 23:27



бе я не се занимавай с 15 годишни, виж какво става по белия свят:




Facta, non verba!


Тема Re: :) [re: Last Roman]  
Автор alkor1 (член)
Публикувано30.06.07 10:47



дано не е вярно тва :)



Тема Re: :) [re: alkor1]  
Авторboligraf (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 13:09



E kak 6te e vqrno?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.