Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 25.09.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема не е истина....нови  
Авторmeme (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:02



.. колко много не ми се работи днес................някой доброволец да ми свърши работата и гратис???





Тема Re: истина е....нови [re: meme]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано19.06.07 21:24



... колко малко ми се доброволства да върша работата на друг, на когото не му се работи през даден ден ;)... А и така ме притеснява това "гратис" там накрая :) Бих си затворил очите за тоя недостатък на офертата ако работата ти включва, да речем, сортиране на шоколадови бонбони, или каквото и да било друго, позволяващо съчетаване на полезното с приятното /в пропорции с по-голям дял на второто/.
Както и да е, за днес съм закъснял, утре как ще си, или е рано да се каже...?



Тема Re: истина е....нови [re: arachnoid]  
Авторmeme (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 13:42



на път съм да разбера как Ще съм днес... по точно почвам работа след 30мин.

за съжаление работата ми е главно хартиена и компиутърна(нямям съответната буква) и с една дума е счетоводна.
но пък смятам да си я свърша ...от гузна съвест.заЩото не би било честно да се възползвам от чужд труд и директно да експлотирам някого с оправданието че нямам воля да си я свърша сама.

в крайна сметка посветих много години учение за да стоя на това биуро, и да имам тези хиляди хартии пред себе си, и всички тези малко образовани и бавно мислеЩи съЩества около мен ,чийто грешки трябва да поправя с цялата си добра воля на света, и да им покажа как следваЩия път да го направят правилно.

ето че вече знам заЩо си легнах в 24.15часа на 31.12.2002. знаела съм подсъзнателно че учейки от 9 сутринта на първи януари всичкото това усилие Ще ми бъде визнаградено както подобава...един ден

затова не мога да се предам... не заради един ден (нито за една седмица, нито един месец)в който не ми се работи. Ще издържа заЩото е за една честна кауза...



а сега си отвам за да не закъснея



Тема Re: истина е....нови [re: meme]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано20.06.07 14:08



Я пробвай тоя бутон за Ю-то /ако пишеш на фонетична/

| (
\ )

:)

Иначе наистина е добре човек да познава преломните моменти в живота си не само с поглед назад, но и предварително, макар и подсъзнателно както в твоя случай с ученето. A то за изпит в университет ли е било?



Тема Re: истина е.... [re: arachnoid]  
Автормeмe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 14:15



беше във втори клас когато учихме таблицата за умножение



/ изпита беше по "програмни модели" 3 дена по късно/

за всеки от тези символи имам различни бутони и нито един не става ,нито заедно, нито по отделно, нито със шифт...



Тема Re: истина е....нови [re: мeмe]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано20.06.07 14:23



При мен е един бутон, точно над Enter... Я пробвай пак ;)
На клавиатурата на колежката е

|
\

и е под Enter.



Тема Re: истина е....нови [re: arachnoid]  
Авторmeme (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 14:52



нямам такъв бутон а и моята клавиатура е чуждоземска





Тема Re: истина е....нови [re: meme]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано20.06.07 15:15



:( Кой ли далекоизточен народ е за дърво, че е сътворил такава клавиатура? Аз съм навит да го отнесат китайците, и без това съм им набрал за липсата на екологична ангажираност... А Ю-то го няма и на BDS, така ли? Какво ти излиза като си на BDS и чукнеш Z?



Тема Re: истина е....нови [re: arachnoid]  
Автормeмe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 15:30



ами сега не ми казваи че трябва да сменям от фонетична на БГ само за една буква. но поне геройски манерихме( намери ти) ю_то, за което благодаря





Тема Re: истина е....нови [re: мeмe]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано20.06.07 17:10



Някъде в района на Enter-а беше, нали? Както и да е, по-важно е да имаш знака на Еврото, че да можеш да ми попълниш документ за консултантска такса :) Както казах, онова "гратис" в края на първия ти пост доста ме притеснява ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.