Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 20.04.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Aдa]  
АвторБивш тpeвoмaн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 20:02



Не съм се изразил правилно, или си ме разбрал погрешно. Аз не правя реклама на тревата.

Ако го правех, нямаше да споменавам за около 40-те % твърди тревомани, които започват да се друсат и с кокаин/амфетамини.

Аз ясно съзнавам, че съм един от малкото, които след толкова много изпушена трева успяват да се отърват от нея. Да, тревата е наркотик, и до доста силен.

Просто исках да кажа, че освен "важното е да не се започва" има и "хора, важно е да я спрете".



Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Бивш тpeвoмaн]  
Автор AдaМодератор (сега)
Публикувано16.01.07 20:12



бъди жив и здрав, радвам се, че не правиш реклама.



Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Бивш тpeвoмaн]  
Автор AдaМодератор (сега)
Публикувано16.01.07 20:16



освен при родителите ще е добре да намериш подкрепа и сред приятели и .. половинка може би, да намериш не просто подслон, а бъдеще и смисъл. родителите няма да са цял живот с теб, а ти ще имаш нужда от това. вярвам, че си чувствителна душа, която някакви бури са отвеяли в трудни посоки. докажи, че си силен. пак така ти пожелавам най-добро и бъди силен.

Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Aдa]  
АвторБивш тpeвoмaн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 21:32



Да, така е. Нямам подкрепа нито от приятели, нито от половинка. Просто нямам нито едното нито другото...

Да, силен съм! Чувствам ураган от сила в себе си!!! И все пак...
...ще ми е необходимо още много време за да спечеля доверието в нормалните и добрите хора.



Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: alice]  
АвторБивш тpeвoмaн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 23:48



Това всичкото са оправдания.

И все пак не е задължително тревоманите да са лоши хора. Един мой познат е чудесен програмист и работи за доста висока заплата, но това не му пречи да се вижда с "мери", и то доста често. Освен това, бъди сигурна, че много хора от елита пафкат от време на време.

Просто не си заслужава. По-добре да не се пуши.



Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Бивш тpeвoмaн]  
Автор AдaМодератор (сега)
Публикувано17.01.07 00:35



Не искам да те отчайвам или да пренасочвам мислите ти, но по-страшно ще е ако те "нормалните" не могат да спечелят доверието ти. Деликатен момент, или не познах?



Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Тема Re: до всички!!!нови [re: Бивш тpeвoмaн]  
АвторMepи Джeйн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 00:44



Първо на господина, който ми казва, че не знам какво говоря да му кажа следното: Явно ползва наркотици, щом така яростно скача. Наистина много хора ги е страх да си признаят пред себе си, че са зависими. Проблема си е лично негов.
Евала, както се казва на момчето, което си призна за тревата и сами ви каза какво му е коствало да я откаже. И сами каза, че няма приятели заради доверието. И това е част от последствията от наркотиците. Пожелавам ти успех да се справиш и да гледаш напред.
Другото което е, че разликата между 25 годишен да пуши трева и да я откаже е едно, а 13 или 14 годишен е друго. Волята и разбиранията са съвсем различни. Не казвам, че 100% от "тревоманите" умират или започват с твърдо.
Но това което съм видял не го пожелавам на никой. Все пак не искам да правя нито реклама, нито антиреклама на тревата. Всеки си носи последствията!!!

Бъдете здрави!!!



Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: alice]  
Автор Don_HeAt (заПознАт)
Публикувано17.01.07 11:47



Вредна е разбира се.
Много е лесно да се оправдаваш пред себе си ...........

"Силните владеят хаоса, слабите се стремят към порядък." Г.Р.Деков


Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Aдa]  
АвторБивш тpeвoмaн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 13:33



Намекваш, че съм станал недоверчив? Прав си, но само донякъде. Може би повече предпазлив, отколкото недоверчив... Не знам, зависи от ситуацията. Зависи от хората около мен. Някой много лесно спечелват доверието ми, други не могат ако ще и челна стойка да направят.

Не, не съм станал недоверчивко.



Тема Re: vredna li e marihuanata?нови [re: Don_HeAt]  
АвторБивш тpeвoмaн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 13:35



Тази мисъл на Г.Р.Деков въобще не ми харесва. Към порядък се стремят порядъчните хора, независимо дали са силни или слаби...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.