Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 26.04.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Егати проблема ....нови  
АвторЛyиз (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 12:27



Една доста странна дилема, която ме мъчи от известно време и все не мога да налучкам някакъв проемлив изход от положението. Или не искам да го направя...

Та въпросът е следния - имам влечение към момче, което е поне 7-8 години по-малко от мен. Чисто физическо влечение.То от своя страна все по някакъв повод се мотае около мен, което още повече усложнява положението.

От висотата на годините си знам, че подобни връзки носят само усложнения, и старателно избягвам всякакви контакти, но не е толкова лесно. Знам, че разликата е достатъчна за едно драстично разминаване в мисленето и усещам, че сексуалната екплоатация, която би се получила от моя страна едва ли ми прави особена чест, защото нищо повече няма да излезе.

Той очевидно си пада по мен, непрекъснато търси погледа ми, усмихва ми се където ме срещне и ми прави доста яки коплименти, пита кога ще пием кафе и пр. И е хубав, даже доста хубав което е може би най-лошото от всичко.

Засега упорито го избягвам, държа се дистанцирано и хладно. Отвътре обаче ми е.... Реално виждам две опции да изляза от таз мъчителна драма. И двете обаче са крайни. Въпросът е към кой край да поема...

а вие какво бихте направили в такава ситуация?



Тема намери си....нови [re: Лyиз]  
Автор xexep (непознат)
Публикувано30.09.06 15:53



приятел колкото теб или с по малка разлика





Тема Re: Егати проблема ....нови [re: Лyиз]  
Авторaбe (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 02:48



остави да те блъсне главата..квото дойде, нема да се жените , нали не е под 16





Тема Re: Егати проблема ....нови [re: Лyиз]  
АвторГpинч (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 12:49



дръж се естествено бря...
демек не се напъвай, не ходи по никакви краища и каквото стане - стане!
и не драматизирай толкова. В крайна сметка каквото и да се случи не се умира от него.

айде и приятен кекс, ако се стигне до там ... хехе





Тема Re: Егати проблема ....нови [re: Лyиз]  
Авторlra (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 09:39



За секс ли говориш, или за любов?



Тема Re: Егати проблема ....нови [re: Лyиз]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано04.10.06 17:40



Е, нали знаеш, че ако си на 22, пък той на 15 направо ще те разпънат на кръст.
Ако си на 30, а той на 23 - абе като за секса ще се приеме, а и ти си казваш, че само това искаш. А и не си въобразявай, че той е влюбен в теб непременно, може да го гъделичка мисълта, че му се връзва жена толкова по-голяма от него. Така че - отиди към опцията на сближаване :)



Тема Re: Егати проблема ....нови [re: Лyиз]  
Автормaлka мpъфka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 22:34



Мене ако питаш, а като си питаш ей тъй - направо си се чувствам попитана:
Ако момчето те кефи и ти се занимава, а изголяма услуга ще направиш на всички жени с които то някога ще спи... вземи си направи кефа, и между временно го осветли по въпроса че някои неща не се правят за 10 минути...
Всяко тъй наречено момче някоя кака ако не му отвори очите ... така и ще си въобразява къв голям мъж е а ще си е гола вода както останалите 70% като него...
при тази разлика ще е напълно приемливо ти да определяш правилата... а то е право да се оглежда в жена която се очаква вече да е 100% наясно какво и как иска в леглото...

всяка връзка си има някакъв потенциал, защо тази да няма!?!
имате какво да си дадете, макари да не е точно едно и също, защо да не си направите живота по-жив?!?





Тема Re: намери си....нови [re: xexep]  
Авторнямa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 11:48



Реши си вълнението сама , защото това не е проблем на здраво-мислещи хора .Не съм ти противник , дано да го рзбереш това което написах правилно !Успеха не е това към, което се стреми всеки , а е това което постига с другите .



Тема Re: Егати проблема ....нови [re: Лyиз]  
Автор M6O (bolt thrower)
Публикувано29.10.06 19:16



НАПРАВИ ГО





Тема Re: Егати проблема ....нови [re: M6O]  
Авторtihy (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 01:45



ако беше обратното,той да е по-големия а ти по малката (незнам кой на колко години е) едва ли щеше така да се замисля по въпроса


щеше да те опоска както той си знае.така 4е давай смело.
всяка пропусната авантюра е за твоя сметка а не за на някой друг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.