Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 27.04.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Tъжнa]  
Автор cabaret (непознат )
Публикувано14.09.06 10:35



Здравей, Тъжна! Като прочетох какво е довело до раздялата ти с този човек ми стана някак тъпо. Чудя се може ли да има такива хора на белия свят. Тръпки ме побиват. Мила, притесних се, пиши как си, с какво е свързано заболяването ти, аз бих могла да помогна с нещо да се справиш със здравословните проблеми. Пиши ако искаш на този мейл: marrin72@abv.bg. Много ще се радвам.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от cabaret на 14.09.06 10:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от cabaret на 14.09.06 10:40.



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано14.09.06 15:56



Ами, като да ти вадят зъб без упойка, само че по-дълго и мъчително... А, и обезболяващите не действат кой знае колко. Пък и всеки случай е индивидуален.
Иначе - поплачи на приятелите си, намери си някакво ангажиращо хоби (ако вече нямаш), останалото си време уплътни с работа (клише е, ама наистина помага) и просто ще дойде ден все някога, когато вече няма да те боли

.

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш

Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 19:40



И аз преживявам раздяла, наистина е ужасно, опитвай се да правиш постоянно нещо, което да те разсейва, срещай се с приятели, СПОРТУВАЙ! Кажи си, че нищо няма да успее да те сломи, че въпреки всичко и всички ти ще се справиш и с това! Не се самосъжалявай, в повечето случаи това е нормалната реакция. Срещай се с мъже, независимо дали са ти приятели или кадидат-гадйета, трябва да усещаш мъжко внимание, да виждаш, че си желана, да видиш, че никой не е незаменим, КЛИН КЛИН ИЗБИВА...гледай да не оставаш сама със спомените си.....И знай, че става точно това, което трябва да става! И че когато не се случва това, което много искаш, понякога е ГОЛЯМ КЪСМЕТ! Желая ти успех, знам, че е тежко и боли, и аз го изпитвам в момента, но живота е по-мъдър и от мъдреците! Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!





Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано19.09.06 17:55



тук е станало клуб "Сълзи и Сополи " любовни драми и не знам кво си


най ефектния начин да го забравиш е да се изчукаш с някой друг .Нправи даже и тройка )) Това ще ти отключи Д-точката
И няма да се чувстваш толкова смотана



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Tъжнa]  
АвторAva (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 18:15



Da, bjah v podobna situacija (s falshiva trevoga - kista na kostta).. Gadzeto mi, s koeto ziveeh togava zapochna da me chuvstva kato breme. Uzasno e.. Naistina chovek ne znae ot kakvo se oturvava pri razdjala... Osuznava go mnooooogo kusno, kogato e veche s razbiti nervi - gotov za psihiatrijata.



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
АвторMarsov (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 15:58



Моята голяма раздяла прежибях тежко. Първите 2,3 месеца се опитвах да си я върна и само за нея мислех. Но да ти кажа докато не срешнеш друг човек много трудно ще ти е и ще си мислиш ( аз даже пих по едно време сънотворни 4е не можех да спя първата седмица ) Продалжавай напред



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
Автор 4O96bits (непознат )
Публикувано22.09.06 22:26



Може да ти се стори грубо, но ще ти се наложи да го изтърпиш, колкото и да ти е гадно. Нищо не можеш да направиш. Изминатото време ще ти помогне малко, но не е много сигурно. Зависи колко дълбоко (неточна дума )си усещала връзката ви.



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано21.10.06 21:24



Колкото и да се стремиш към практичност, основното ни състояние се диктува от химичния баланс. Ще ти трябва малко време, за да го възстановиш.

Или опитай с нещо, което знаеш че ефективно те разсейва и радва. Личния ми опит сочи, че е малко трудно в подобни моменти ...



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Marsov]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано21.10.06 21:26



И аз съм пил сънотворни -- контрабанден Стилнокс, супер ефективен.



Тема Re: Как понасяте раздялата?нови [re: Lily_of_the_valley]  
Авторвce пak (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 23:28



Много лесно! Намираш си друг! (обикновено тогава и стария иска да се върне)
имай предвид че говоря от опит, при това след много дълга връзка, която си мислех, че няма да преживея...глупостиАйде, късмет и горе главата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.