Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 26.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към женитенови  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 17:20



възможно ли е да сте сухи по време на секс и да ви е добре? Или колкото сте по-влажни, значи толкова сте по-възбудени и следователно ви е по-добре.



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: me]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано08.06.06 17:48



Има куп причини за това.Ако пие някакви лекарства,ако наскоро се е лекувала от нещо,прекарани заболявания в миналото и т.н.За това хората са измислили лубрикантите.Навремето имах такъв случай с една мацка-просто естественото овлажняване на стигаше и това и беше създавало куп проблеми през годините.
Изобщо не беше чувала,че на пазара има такива неща като лубриканти.
Доста време трябваше,за да я убедя,че ползването на такива средства е съвсем нормално,че даже и препоръчително,защото гелчетата съдържат и вещества,които пречат на развитието на някои микроби,влизащи в тялото винаги при секс.Идеално стерилна среда е невъзможно да се поддържа,все пак.



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 18:32



но дали й е хубаво по време на секс, след като не е влажна? нали ако е достатъно възбудена следва, че би трябвало да е и достатъчно влажна



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: me]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано08.06.06 22:49



ами по прицип има връзка между овлажняването и възбудата, но не е немислимо да се вкарва в някакви пропорционалности ебати:)



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: me]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано09.06.06 02:10



Доста е относителна тази зависимост и наистина варира в неопределени граници (колкото и да е странно).Идея си нямаш колко жени имат проблем с недостатъчно овлажняване.Медицината отдавна го е обяснила-нередовият сексуален живот при жените води до това,че с времето жлезите,които отговарят за отделянето на въпросните секрети "забравят" функцията си.За да се промени това,трябват редовни контакти...а те на свой ред са трудни заради недостатъчно овлажняване и дискомфорта,който настъпва от това.
Освен това..имай предвид,че при много жени овлажняването намалява с времето.Т.е. ако на 18 е подмокряла чаршафа,на 38 нещата далеч не изглеждат така.
Индивидуално е много са факторите,които оказват влияние.Стреса също влияе зле.Статистиката казва,че жените,които работят под голямо натоварване,имат такива проблеми по-често от останалите.
Така,че...пробвай.Избор на лубриканти-огормен.Ако само овлажняването е проблема-значи вие двамата просто нямате проблем...



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 17:25



momi4eto e na 24, taka 4e qvno drugi sa faktorite. Blagodarq mnogo za konsultaciqta





Тема Re:нови [re: me]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано15.06.06 08:49



Според мен `сухите` жени просто не са достатъчно възбудени ...
Освен ако нямат медицински проблем.
А колко й е добре зависи не само от ... влажността, а и от това какво прави партньора.

Редактирано от Bиливap на 15.06.06 08:50.



Тема Re: Въпрос към женитенови [re: me]  
Автор Del Gado (непознат)
Публикувано16.06.06 15:07



а ти бил ли си много възбуден, а да не ти става?

Зад гърба си имам мои хора
в София, Пловдив и Стара Загора...


Тема Re: Въпрос към женитенови [re: me]  
Автор spesheva (летящ)
Публикувано20.06.06 16:55



ами възможно е да сме сухи, обаче това не е на добре .. като стане на добре ставаме влажни и сочни хихихихи



Keep it Simple, Stupid

Тема Re: Въпрос към женитенови [re: me]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 14:03



когато съм възбудена, винаги съм влажна. Ако не съм, значи нещо не е както трябва. Освен това има определени места и движения, които ако мъжът знае или налучка, задължително предизвикват в мен секреция, дори и мъжът да не ме кефи особено като цяло, например леките захапвания за врата...

Така че, ако момичето е сухо, според мен е невъзможно да и е съвсем хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.