Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 17.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Апел-възваниенови  
Автор Пay- ()
Публикувано30.06.06 12:19



Драги 20-30 годишни!

Омръзна ли ви темите в този форум да са от анонимци, които са зажаднели за секс, търсят отговори на сексуалните си проблеми тук и въобще глубът се превърна в рубриката "вие питате, вие отговаряте" в сексологичен кабинет?

Аз предлагам да вдигнем едно въстание и да свалим таз робска власт тиранска и да възстановим редовата 20-30 атмосфера, като набием заптието и двама трима случайно избрани секс-маниаци, новопръкнали се тук



Това всичкото намигащо, ама наистина какви са тези екземпляри от теми и беседи, не бяха тролове, не бяха други зверове, кулинарно-сексологически провокатори като че ли изкуствено правят някакъв кух живот на клуба, но това ли е, което ни трябва?

Всеки съгласен с написаното да си тури палеца в мастило и после под това възвание! Стига робство и тиранство! Свобода или ... ммм ... неписане във форума!

---
Любовта дълго търпи и е милостива; любовта не завижда, не безобразничи, не държи сметка за зло

Тема Re: Апел-възваниенови [re: Пay-]  
Автор Moti (ще стане)
Публикувано30.06.06 21:45



Драги, Паули,
черният цвят не ти отива, синьото по ми харесваше. Това между другото само....
Защо си против свободата на словото, пък било то пошло и доста ограничето каквото се намира в този клуб?

Танцувай с мен...


Тема Да ти е пръчка!нови [re: Пay-]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.06.06 21:59







Тема Re: Апел-възваниенови [re: Пay-]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано03.07.06 10:21



Аз отдавна се отказах да пиша тук - май други освен анонимни почти няма. Не, че проблемът е в анонимността, а в липсата на каквато и да било свястна тема.
Та така - съгласявам се с теб, но ми е чудно какво точно можем да направим по въпроса. Да бойкотираме анонимните теми? Така и така го правим. Да пускаме свои теми? Май само с теб ще си отговаряме.

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш



Тема Re: Апел-възваниенови [re: Moti]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано03.07.06 10:22



Абе... свободата на словото е хубаво нещо, ама къде точно видя "слово" в повечето теми в клуба?

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш



Тема Re: Апел-възваниенови [re: Bacилиca]  
Автор Moti (ще стане)
Публикувано03.07.06 22:21



по таз` логика то и клубът беше затворен преди няколко години.... айде преди година



Танцувай с мен...


Тема Re: Апел-възвание [re: Moti]  
АвторПay-- (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 15:43



Мър, така е за свободата, ценно нещо е, но не вярвам някой ако почне да те обижда на улицата, да се зарадваш каква свобода на словото си имаме днес, по-скоро ще се намръщиш -



А и представи си ако влезе някой неидвал досега в този форум и види как анонимковци пускат локумени секс теми и простотии, аз поне не бих се задържал много на такова място.

Целта на модерирането е едно място да е добро и привлекателно за хората, ако тези незнайни воини го правят такъв с темите си - ок, но не мисля



Тема Re: Апел-възваниенови [re: Пay-]  
Автор koroviev ()
Публикувано05.07.06 15:42



хм, аз се изнесох преждевременно в 30-40 :)
океи, копи пеиствам последната ми тема :)
(може би наистина тук трябваше да я пусна)

_____________________________
Редактирано от коровиев


Тема Re: Апел-възваниенови [re: Пay--]  
Автор MapжeнaМодератор (член)
Публикувано05.07.06 17:11



къде виждаш обиди? имаше един трол, който пишеше и като мъж и като жена, и провокираше /който се връзва на провокации сам да се оправя/.мисля, че вече не е тук, ако трябва пак ще проверя. между другото изтрила съм два постинга, които бяха по-обидни. за нивото на пишещите не нося персонална отговорност. капиш?



Тема Re: Апел-възваниенови [re: Mapжeнa]  
Автор Пay- ()
Публикувано06.07.06 15:29



Капиш? Ти обиди мен и моята фамилия, а тази обида се изтрива само с кръв!





Фро, тук все едно са преселили цяло едно ново село, някакви хора си говорят за какви проблеми имат в секса, пишат нерегистрирани и т.н, необичайна ситуация за този форум.

---
Любовта дълго търпи и е милостива; любовта не завижда, не безобразничи, не държи сметка за зло


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.