Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 21.05.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема добро момченови  
Автор lnch (далеч)
Публикувано22.12.05 03:34



Добър съм, наистина! Понякога се хвърлям да шашкам всички с мощни остроумия и прочие, но добре пазената ми тайна е тази, че мога да бъда много мил и грижовен и внимателен и истински галантен. Имах намерения да я карам в този дух докато отегча всички (`ясно, виждали сме ги такива`), но ми хрумна нещо много свежо с лек състезателен елемент- онова момиче, което ми пише първо печели абсолютно БЕЗПЛАТНА пица по избор в заведение по избор. Или нещо подобно... важното е да сме заедно. Ммм... още само няколко думи (за да се превърна в една `сочна хапка`)- обичам да пътувам (с раница, фотоапарат и Лед Цепелин), да слушам джаз, имам мечтателни жълтеникави до палаво зеленикави очи, на 22 години съм, висок съм 185 кг и имам порядъчно телосложение. И съм от Варна.

Дано всичко това не прозвучи твърде фукливо или фалшиво... Защото напоследък дните ми са така самотни.. За финал- пишете ми смело, обещавам, че ще ви отговоря. Благодаря ви! Велики сте! :)

emoonthemove@yahoo.com

ПП ооо.... моля ви, пишете ми!.. ако не понасяте пица, съм склонен да я заменя с нещо китайско... мексиканско.. какво да е! :)



Тема Още едно добро момче.нови [re: lnch]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано22.12.05 07:16



Пиша ти, батка, за да не останеш хептен "капо" с тая готина тема. Не съм момиче, но се надявам на някаква поощрителна награда - малка "Маргарита" или нещо подобно. Важното е да сме заедно! Обичам да блъскам щанги и огромните мускули силно затрудняват комуникацията ми с женките. Обичам да се возя на лифта от Драгалевци до Голи връх и обратно. Мразя Лед Цепелин и имам цифров фотоапарат за сто кинта от Технополис, който загадъчно не бачка. Освен това, в неделя за пръв път през дългия си и стойностен живот посетих чалга-кръчма и издържах цели два часа /докато се натъпча до края на хранопровода с безплатно плюскане на фирмения банкет/. Имам по едно мечтателно-кафяво и строго-жълто-зеленикаво око, но като цяло те не си пречат, щото не са в една равнина. Вече споменах мускулите, но пак стигнах до телесложение е сърце не ми дава да не се похваля: Имам огромни мускули!
Напоследък не ме пускат в отпуска и .... писах ти смело.


П.П. Възможно ли е вместо малка "Маргарита", да ми вземеш едно пиле със зеленчуци, малко по-скъпо е, но тия мускули ....

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема до второто добро момченови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор lnch (далеч)
Публикувано22.12.05 17:03



Здрасти пич. Благодаря ти за отговора. Надявам се само да не си загубил твърде много време в мислене върху гениалната композиция. Предложението ти за среща е интригуващо- как ти се струва да отскочим до вкъщи след "Маргаритата" (която ще ни направи мъъъничко по-близки, но нищо повече, просто не е по силите й да запълни дори част от безкрайния по описанията ти хранопровод), че има един гардероб и бюро за местене. Не мисля, че ще те затруднят. А това около очите ти звучи любопитно- след като не са в една равнина вероятно ефекта е сходен с 20мм широкоъгълен обектив- но пък това дава един по-широк поглед върху нещата... Нищо не е съвършено, брат, поне до момента в, който се обзаведеш с по-класен фотоапарат и прослушаш Цепелин, `щото отлично се връзват с катерененето до Черни връх (а каква гъбена чорба забъркваха там преди години..). И последно (защото е дяволски уморително да се взирам във всеки ред от написаното, търсейки минимален смисъл), брат, защо не опиташ да инвестираш акумулираната от чалга банкета енергия в нещо по-конструктивно? Работи върху себе си, например.

Е, хайде със здраве, който пръв свали симпатична луничава девойка плаща бирата, ок?



Тема Re: добро момченови [re: lnch]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано22.12.05 17:26



Здравейте братя,
аз не съм луничава девойка, не обичам да се катеря с раница, не пия бира, не слушам чалга и Цепелин, очите ми са приблизително на еднакво разстояние от носа ми, но кой знае, вече във Варна не ми се ходи, защото морето е студено, фирменото ни парти е утре и ако можех нямаше да отида, но уви... какво повече да ви кажа... а да защо започнах да пиша тук хъммм да...

Весела Коледа!

Танцувай с мен...


Тема Re: добро момченови [re: Moti]  
Автор lnch (далеч)
Публикувано22.12.05 17:59



Весела... да, бе! Изглежда всички с пропорционално разстояние между очите и носа, в чиято компания бих се чувствал добре са перманентно извън Варна и нямат никакво намерение да посетят този Китен, този Прелестен зимен град.(пренебрегвайки леда навсякъде и замръзвателния леден вятър) :))



Тема Re: добро момченови [re: lnch]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано22.12.05 18:42



не пренебрегвай и факта, че е доста трудно, опасно и да не кажа направо рисковано за живота и здравето да се предприеме пътуване из снеговете и ледовете към този така отдалечен в пространството град... това го казвам от личен опит да се добера до Варна в най-лютата зима преди няколко години

Танцувай с мен...


Тема :)нови [re: lnch]  
Автор vio_avroraa (непознат )
Публикувано12.05.06 17:52



ami kato si tolkova dobri4ak,za6to si sami4ak

e ne e lo6a ideiata za pove4e kontakti s novi hora
kasmet



Тема Re: добро момченови [re: lnch]  
АвторCaмaнтa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 19:01



Намерил с какво да ме сваля - пица "Маргарита"...пфу..


Като си купиш БМВ и започнеш да ходиш по бижутерии да избираш колиета, тогава ще разбереш какво е да си до истинска жена. Дотогава - обикаляй планините и ръкоблудствай по полянките.



Тема Re: добро момченови [re: lnch]  
Авторbale (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 20:05



Според мене авторът на тази тема е глупак.



Тема Re: добро момченови [re: Moti]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано13.05.06 20:42



за тебн знаем ))) помня че някакви танци ми беше обещала )) а аз станах спец по латиното след като платих за курс де Поне ми помага да свалям мадамите по латиноклубовете




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.