Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Размерът има ли значение?нови  
Автор m3thOd (непознат )
Публикувано25.04.06 13:35



Този въпрос е доста изтъркан, но като видях темата за Вимакс и ми се стурва, че доста мъже са комплексирани заради размера си. Интересно ми е защо всички искат да имат 19-20см след като 13-16см са напълно достатъчни! Каква е тая мания за големи пениси, всички сте се побъркали

Жените, какво мислят по въпроса?



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: m3thOd]  
Автор MapжeнaМодератор (новак)
Публикувано25.04.06 20:43



миии, аре аз да кажа - размерът има значение /за мен/, 15 е добре, 20 е още по-добре, но и 13 са ОК. а пък <10 е вече неудовлетворително, но пък всеки има право на избор нали? а, щях да забравя да кажа, че всъщност комбинацията размер-работоспособност е по-важна, примерно 20, но мързелив, не струва и наполовина колкото 13, но "желаещ винаги това, което желая и аз":)))
тебе какво те е погнала тази мисъл?

Редактирано от Mapжeнa на 25.04.06 20:52.



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: m3thOd]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано28.04.06 16:13





Аз решавам дали ще си легна с някой преди да знам точното число. Така че, не, за мене е важно да искам да го направя.



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: jojo-mojo]  
Автор MapжeнaМодератор (новак)
Публикувано28.04.06 20:37



еама, айде без лицемерие, за да повториш, затретиш и затвърдиш - не може да няма значение, или аз бъркам?



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: Mapжeнa]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано29.04.06 13:11



О, Марж, за да повториш, затретиш и затвърдиш - това в една среща ли? В такова изпълнение не размерът е водещия фактор.

Говорим за средно статистически мъж, над 20 години, с нормално развита физика и психика. Ами, да, аз не виждам драма в разликата от 3-4 см минус. Не говоря от името на всички жени, само от свое име и не съм капацитет в областта. Аз съм страшно претенциозна на предварителния етап и не са много мъжете, посетили леглото ми. Но пък са качествени. И нямам пред вид размера.



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: jojo-mojo]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано29.04.06 19:24



я си идете в ГЗС и обсъждайте въпроса на воля там



Тема Re: Размерът има ли значение? [re: m3thOd]  
Авторбaинo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 22:13



Човек трябва да има огромен хуй!!! Аз например разполагам с гигантски чокан !!!



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: мaйнaTA]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано30.04.06 13:38



Авторът на темата е избрал да се обсъжда ТУК





Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: бaинo]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано30.04.06 13:41



А с жена разполагаш ли? Щото, това изявление плаши



Тема Re: Размерът има ли значение?нови [re: Mapжeнa]  
Автор m3thOd (непознат )
Публикувано30.04.06 17:20



Мен ме е погнала тази мисъл защото млади хора си тровят организмите с разни хапчета и т.н. Имат комплекси, а няма основание за това. 14-16см са напълно достатъчни, когато знаеш какво иска точно една жена! :)
Честно казано според мен проблема е в някой жени, а не в размера на мъжете ;) Никой не се замисля над това! Ако една жена не знае как да извличе максимума от един сексуален акт тя никога няма да бъде задоволена на 100%!! За фригидните жени мога да им препоръчам да вземат разни афродизиаци хаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.