Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови  
Автор Trifonyy (непознат )
Публикувано12.02.06 15:42



От три дни го имам, не работи централното заключване със дистанционното от самият ключ, а батерииките са изправни и светва червеното диодче в ключа, не мога да намеря таблото с предпазителите да ги проверя...
Някой би ли ме "светнал" къде е таблото с предпазителите ?



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: Trifonyy]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 22:02



Има няколко варианта:

1.Смени колата(то и без това реното ти е голяма кошница)
2.Заеби дистанционното
3.Разбий главата на тоя дето ти го е продал
4.Питай някъде другаде
5.Нямам кола



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: Bloody Sword]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 10:37



точно под жабката отдолу има 2 ключа ... развиват се с монета от 2 стотинки...там са бушоните...ако не помогне има и друг вариант - корите на вратите се махат за 5 мин с ключ еврейска звезда или обикновена кръстата отверка...махаш дръжката и отвиваш .. мисля, че бяха 3 или 4 болта-рапидки...а централната конзола под радиото и духалките има долен капак...над пепелника и запалката...и поздравления за реното..да ти служи вярно и дълго
а на теб братко, за който Р19 е кошница...мога само да ти кажа, че от 7 години карам такова рено и ремонтите са ми излезли общо 500лв...харчи 6/100 бензин при разумно каране и е френски автомобил, а не немска бъбрекотрошачка...освен това е с широка задна седалка и достатъчно висок таван за добър секс...но ти понеже не правиш такива неща...



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: няkoй]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 15:13



15 годишна кола не може да ти харчи 6/100.Не знам колко си харчил за ремонти ама реното по принцип е лабаво за нашите пътища.Ходовото му окачвание ли е слабо не знам ама става буквално кошница за нула време.Едно пежо е много по добро,пък за немските коли да не говорим че са много по здрави.Ти си харесвай колата де не ми обръщай внимание
А за секса...ако единствения ти терен е "широката" задна седалка на реното по добре спри да ги мъчиш бедните жени А мен не ме мисли



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г. [re: Bloody Sword]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано19.02.06 20:42



Леле Ква е тая сто годишна кошара къде харчи 6 на 100. Тва градско ли бе? Да не е 800 кубика случайно или как? Аре дай да ти я купа за 50 лева щом харчи толко малко а? Щот аз за френски талиги и 100 лева няма да дам. Хаххаха



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: Vivatel]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано20.02.06 12:13



А за ко би дал 100 лева?



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано20.02.06 20:57



Еми Лада или Жигула примерно щот знам, че няма да се счупи в първата дупка. Хахха



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: Vivatel]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано20.02.06 21:10



Имам една каруца в нас (истинска), да ти я дам да си джиткаш, вервай, нищо няма да се чупи.



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: няkoй]  
Автортpyпaщият пeчaл (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 21:26



От 11години карам "misubishi Lancer", ремонтите са ми излезли 200лв. предполагам никой няма да ми повярва,но аз и не държа.



Тема Re: Имам въпрос за Рено 19, 1.7,1989 г.нови [re: тpyпaщият пeчaл]  
Автор MapжeнaМодератор ()
Публикувано24.02.06 01:12



джапанските коли наистина са здрави, потвърждавам, пет години бачках в една фирма, която имаше точно едно митстубиши, една хонда, форд и рено. форда беше по-млад от реното, но и двете може да се каже бяха просто разбичкани коли, от колеги съм чувала, че "фани едното удари другото". другите две коли- японските естествено се караха по-малко, но за хондата съм разбрала два три пъти да е имала проблеми, за митсубишито - един път и това е, за период от пет години. а в същото време реното го смятаха за мноо проблемно, а форда - направо за боклук, накрая го пробутаха някакси и си купиха фолксваген на негово място. така че, аз поне ти вярвам.

...еднакво неточни са стрелата, която надскача целта и тази, която не я достига...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.