Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 23.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Покана за...нови  
Автор PrinceOfAmber ()
Публикувано14.12.05 20:28



..нещо интересно и по-различно :)

Чели ли сте приказката "Сливи за смет", а "Принца и жабата" ...а "Пепеляшка"? Ако не сте-направете го след като прочетете този постинг.

На двадесет и трети, този месец(23.12), ще има банкет на фирмата, в която работя. Защо да поканя моя позната като мога да изкарам една авантюристична...или обикновена вечер с...по-малко позната :)
НЕ СЪМ ИЗВРАТЕНЯК, НЕ СЪМ ИЗНАСИЛВАЧ, НЕ СЪМ И НИНДЖА :)
Ако си момиче на Ооооколо + - 24 години, ако си от Пловдив, ако носиш искрена усмивка на лицето си, ако си поне мъъъничко авантюристична...продължавай да четеш нататък :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Във фирмата ни има и жени, освен мъже:)
На придружаващата ме дама са й осигурени разноските по банкета.
Самият банкет ще бъде в Хотел-ресторант "Европа" (така мисля се казваше:), който се намира не далеч от х-л "Санкт Петербург".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не каня прости тутки, които си мислят че ще им плащам за каквото и да е, но това в никакъв случай не означава, че момичето, което дойде ще я имам за такава! Това е една много по-различна покана, в която пошлостта е на последно място. За справка- върнете се по-горе, където са изброени приказките :)

Наслуша ли се...?:)

На издържалите теста :) - пишете тук или на мейла ми в срок от...24 часа!

Представям kazu@abv.bg и себе си



Повечко информация за мен - чрез мейл или тук.

Преди, в обявите пишеше "...снимки са с предимство". Все пак сте имали възможността да ме видите :)

УСПЕХ!!! :) :) :)



Тема Бате, може ли да дойда и аз?нови [re: PrinceOfAmber]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано14.12.05 22:07



Отговарям на условието "+- 24 години".

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Как да може бе, Бате:)нови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор PrinceOfAmber ()
Публикувано15.12.05 19:01



Абе, Бате, та ти не отговаряш на 6 от 4 условия :)
Пробвай се на друга покана и остави момичетата да четат сега :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Понеже интересът е небивал, отпускам времето до Понеделник в 00:01 ч.

Много ми е интересно къде изчезнаха надъханите момичета, които иначе са фурии небесни тук, във форумите...? Страх? Срам?...или пък сте от типа "не мога да правя такива неща"? Кога за последно ви ПОКАНИХА на нещо си, по кавалерски? А може би поканата е ненормална...или невярна???
Хайде, наслаждавайте се на най-голямата илюзия на всички времена, INTERNET и си въобразявайте, че ще срещнете истински Човек тук..(това изречение май се отнася и до мен:)))) а между временно, може да напишите нещо или да пратите мейл:)



Тема Много си забавен бе, Бате:)нови [re: PrinceOfAmber]  
Автор MapжeнaМодератор ()
Публикувано15.12.05 20:50



ма начи - в четвъртъка най-вероятно ще се нашморя на партито на фирмата ми, при това бивша, ма и на 23 ще има какво да правя, не се безпокой...
що се отнася до истинския човек - пиши до Дъглас Адамс да препише оная глава за човека на брега на морето...и да включи някак си амбърския принц в повествованието....

...еднакво неточни са стрелата, която надскача целта и тази, която не я достига...


Тема Re: Покана за...нови [re: PrinceOfAmber]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано15.12.05 21:45



не се казва банкет, а коледно парти! селяндур! :)
момичета, моето коледно парти мина, но пък ако имате желание, може да ви мина и аз. пишете ми!



Тема Не, не, вие сте по-забавни :)нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор PrinceOfAmber ()
Публикувано16.12.05 00:27



Говорете си, дишам си. Аз, селяндурът отстъпвам пред глупаците тук :) Като се замисля...глупаци няма само тук :):):)



Тема Re: Не, не, вие сте по-забавни :)нови [re: PrinceOfAmber]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано16.12.05 21:42



Ох, кръв ми капна от сърцето, лигльо...



Тема Предложениенови [re: PrinceOfAmber]  
Автор Vunk* ()
Публикувано17.12.05 11:42



Пусни една покана в "Труд", там ще имаш успех



Тема Автор: Дeбeлorъзджaнови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор PrinceOfAmber ()
Публикувано20.12.05 21:34



Не бе, ДебелогъзТъпанар, ти не ме разбираш, ти никога няма да ме разбереш...защото ти живееш тук, а аз в реалността:)



Тема Re: Автор: Дeбeлorъзджaнови [re: PrinceOfAmber]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано20.12.05 22:03



Не бъдете зъл, Ваше Величество! И ми спестете булевардната психология и умозрения на тема "виртуал-реал". Все пак не аз си търся курви в нета, щото нямам гадже да заведа на коледното парти, организирано от провинциалната фирма, в която се подвизавам, принце буахахахахахахахахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.