Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 13.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: пау...нови [re: Mapжeнa]  
Автор koroviev ()
Публикувано02.06.06 06:31



а, имаше неща които в книгата ги нямаше - репликите на тиибаг (или както там се казваше) бяха супер, а и самия актьор беше невероятен в тая роля, колкото и да е леим целия сюжет (непрекъснато се оказа че добрите са лоши след което се оказва че всъщност са добри, но в краина сметка са лоши)

_____________________________
Редактирано от коровиев

Редактирано от koroviev на 02.06.06 06:52.



Тема Re: "Аус" си отвсякъденови [re: koroviev]  
АвторCaмaнтa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 12:49



Моят приятел е МЪЖ. Заради всичко, което казах досега и което явно канчето ти не може да смели.



Тема Re: О, БЕЗДАРНИ юроде auslander...нови [re: koroviev]  
АвторCaмaнтa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 12:51



Средата ти е такава, с такива авери...И ти си явно на дъното.



Тема Re: "Аус" си отвсякъденови [re: Caмaнтa]  
Автор koroviev ()
Публикувано02.06.06 14:18



от това което си казала досега излиза че мъже са хората с бмв-та които водят на ресторант и слушат бон джоуви :). както забелязваш и аз познавам такива.
тс. очаквах повече от теб. океи, и аз се отказвам.

_____________________________
Редактирано от коровиев


Тема Re: О, БЕЗДАРНИ юроде auslander...нови [re: koroviev]  
Автор MapжeнaМодератор (минаващ)
Публикувано02.06.06 20:06



ей, майна - все едно говориш за едно бивше гадже, ма се забивах с него преди да "спечели" разбитото БМВ в Англия, и дса понечи да ме впечатлява с миди в ресторант... още докат беше в английската гимназия и със значително по-стройна фигура.





Тема Re: пау...нови [re: koroviev]  
Автор MapжeнaМодератор (минаващ)
Публикувано02.06.06 20:22



тийбинг? глупости, преразказ и визуални ефекти, ти с какво всъщност сравняваш - дословни реплики?
ц, не усетих нещо да го е нямало в книгата, а обратно - доста осезателно се усети липсата на финалното усещане за нон сенс от книгата.

пп. Абе много ясно разграничение на добри и лоши правиш - светни ме как го правиш това?





Тема Re: О, БЕЗДАРНИ юроде auslander...нови [re: Caмaнтa]  
Автор Moti (ще стане)
Публикувано02.06.06 21:07



всички сме на дъното, толкова е тъжно

Танцувай с мен...


Тема Re: пау...нови [re: Mapжeнa]  
Автор koroviev ()
Публикувано02.06.06 21:08



едно време като бях малък винаги питах баща ми кои са добрите и кои са лошите. да не взема да изтърва нещо от смисъла на конкретния филм. та така се научих :)

за останалото - не споря - просто казвам че тва един много кофти сюжет които на много места е нарисуван с невероятна техника (техниката не спасява разбира се, но като е там, защо да не и се порадвам :)
напримег когато тиибинг казва "океи, застреляите ни ...започнете от него <сочи прислужника си>".
или когато го отвеждат полицаите.. - невероятен беше там. актьора де.

_____________________________
Редактирано от коровиев


Тема Re: О, БЕЗДАРНИ юроде auslander...нови [re: koroviev]  
Автор auslander (uberschmuck)
Публикувано02.06.06 21:42



мбах, ти пък, къде фърли wanna-be трола псевдо-мутреса в свръхтежката категория при марта_с :) аз вас в Пророци съм ви признал отдавна, зат'ва не се завирам там... марта има сигурно към 30 пъти интелектуалния багаж на тоя предполагаемо женски добитък

шшш, be vewy vewy quiet... сега ще я/го разритам малко да поджавка ;)

сааааааааааамииииииии!!! какво точно изискано вино пихте с отбраните мексикански ястия? този въпрос живо ме интересува (забележи, че не те обиждам, проявявам искрен и неподправен интерес!)

моля те, кажи ми сорт, година и произход... много искам и аз да съм изискан и изтънчен... може дори да ида на мексикански ресторант, ако ми останат пари, щото, знаеш как е, аман от тия коньовичарки (аз май даже и на такива не съм случвал, щото не знам къде е коньовица?)

...would you like to climb on, slide a mile six inches at a time...


Тема Re: О, БЕЗДАРНИ юроде auslander...нови [re: Mapжeнa]  
Автор koroviev ()
Публикувано02.06.06 22:28



пф, щом има такива да му се вържат - да си ги ядва :)
каквото повикало такова се обадило :)

_____________________________
Редактирано от коровиев



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.