Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 03.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ставам нанови  
Авторroтинa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 14:22



Това не е точно депресия или страх от времето, ама скоро ще направя 29.
И имам голям проблем - не се чувствам на толкова, обаче пък това поражда други проблеми /като например лека безотговорност, лекомисленост и т.н./. Освен това всички почват да ми намекват, че е време , нали се сещате.

Това сериозна възраст ли е?



Тема Re: Ставам нанови [re: roтинa]  
Автор nick cave (nik'vi titli!!!)
Публикувано30.09.05 17:45



Не е сериозна, все пак започва с двайсет и..... Виж, след още една година вече....



Тема Re: Ставам на [re: roтинa]  
Автор kилиkaндзep (Ø 70 mm*)
Публикувано30.09.05 22:07



Пък да видиш какво е като станеш на 30 Пак е като на 29, ама като започва с 3, а не с 2 още по- стряскащо звучи. Нема се пУашиш от възрастта. Чу ли!

Есенна меланхолия


Тема Ейнови [re: nick cave]  
Автор MapжeнaМодератор ()
Публикувано01.10.05 08:59



Добре дошъл тук, настани се, да ти е удобно, че в оня клуб май ша ме бан-ят, щото ги мързи да ходят с гумичката...



Тема Re: Ставам нанови [re: kилиkaндзep]  
Авторroтинa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 10:21



Не знам. Май ме наляга някаква депресия.
На всичкото отгоре се разделих и с мъжа и се чувствам като че ли ме побутват в някакъв преначертан път.
Дано да отмине.

Благодаря ви за успокоенията



Тема Re: Ставам нанови [re: roтинa]  
Автор naranjas (nepoznata)
Публикувано03.10.05 14:20



хи4 не си слагаи кахъри на душата4удна възраст е това да знаеш...и всеки сам гради съдбата си....приеми го като е едно ново по зряло на4ало и даваи напред....защото то вси4ко си е в теб...носим щастието у себе си, но проблема е да му позволим да го има...организираи голяма фиеста и се радваи на живота 4е е твърде кратък и ако седнем да му мислим на каква възраст кои какво е казал 4е трябва да бъде...ехеееее....аз съм любопитна да видя бръ4иците от милионите усмивки по лицето си когато сам на 45 да ре4ем.....и 4естит рожден ден!!!!



Тема Re: Ейнови [re: Mapжeнa]  
Автор nick cave (nik'vi titli!!!)
Публикувано03.10.05 19:52



Ми... добре заварил, модераторке:) Между другото, да запитам - тука да нема случайно 100 х 100, че преподобният в оня клуб съвсем е пощурял:) То форуми бол, иначе де:)



Тема Re: Ставам нанови [re: roтинa]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.10.05 15:53



за сега си в нормите
поживей си готино още малко и после - край !



Тема Re: Ставам нанови [re: roтинa]  
Автор Shiba (KMFDM)
Публикувано15.10.05 01:29



Приятеля ми твърди,че 29 му е най-хубавата възраст.

Не искам ни Бог,ни Дявол да спори за моята душа...>>


Тема ами значи е време данови [re: roтинa]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.10.05 03:04



останеш на толкова

п.п.на мен не ми е идвало в главата да мисля дали това,което съм е нормално за възрастта ми сигурно съм още малка

by himbeer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.