Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 27.05.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 20 и  
Авторцвeтe (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 22:29



Напоследък се чувствам много зле имам чувството че до сега съм живяла в парник и сега някой ме е захвърлил в най-студеното и гадно място където има много вятър и бе направо много гадно. Не знам не се чувствам готова да се справя с живот на възрастен. Като бях на 17 си виках всичко е ок ама сега виждам че не е така не мога да владея ситуацията, нещата ми се изплъзват от ръцете и целите ми и желанията ми тотално се разминават с действителността не че не полагам усилия да съвпадат. Та така просто имах нужда да споделя с някой



Тема тъжно,нови [re: цвeтe]  
АвторMapжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:53



всеки е минавал през такива периоди.
затова има такава приказка - прави каквото трябва, пък да става каквото ще.



Тема Re: Подкрепям!нови [re: цвeтe]  
Автор Пay ()
Публикувано03.10.05 17:53



Не се притеснявай, цвете такова, има и трудни моменти, но в крайна сметка животът на възрастните не е чак толкова сложно нещо, все пак всички научили го са всъщност бивши деца, не може да е чак толкова изчанчолясан.

Грешка може да бъде само да заживееш по течението без изградена ясна основа за това коя си ти и за какво живееш въобще, ако очакваш да намериш отговора в процеса на трудностите и неприятностите в живота, ще се разочароваш и може да се превърнеш в уморен скептик-песимист с наченки на циничност, каквито са много от хората днес - за съжаление.

"Когато бях дете, като дете говорех, като дете чувствувах, като дете разсъждавах; откак станах мъж, напуснал съм детинското.
Защото сега виждаме нещата неясно, като в огледало, а тогава ще ги видим лице с лице; сега познавам отчасти, а тогава ще позная напълно, както и съм бил напълно познат.
И тъй, остават тия трите: вяра, надежда и любов; но най-голяма от тях е любовта."



---
His name is Wonderful



Тема Re: Подкрепям!нови [re: Пay]  
АвторЯHA (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 12:38



кефиш ме! Да се запознаем - аз съм Яна!



Тема Re: Подкрепям!нови [re: ЯHA]  
Автор Пay ()
Публикувано07.10.05 16:51



Приятно ми е да се запознаем :)
Аз съм Павел.

Какво мислиш по темата на цветето, за страха от навлизането в дълбоките води на двайсетгодишнините?

---
His name is Wonderful



Тема Re: Подкрепям!нови [re: Пay]  
Авторцвeтe (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 22:50



Пау това за вярата, наждета и любовта е много красиво. От къде е този цитат?



Тема Re: 20 инови [re: цвeтe]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано10.10.05 01:38



а след 10 години ще е 30 и ...



Тема Re: Подкрепям!нови [re: ЯHA]  
АвторЯHA (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 11:44



цветето да не се плаши. И аз се бях притеснила преди време от дълбоко, но вече плувам смело напред и не се опитвам да докосна дъното...и така стигнах до 27



Тема Re: 20 инови [re: цвeтe]  
Автор MyPka (фафличkа)
Публикувано14.10.05 12:46



Хубаво е да си на 20 :)
Вече имаш малко опит, виждала си света с малко по-чист поглед, в същото време все още пазиш чистотата на детството

Запази най-хубавото от различните възрасти, цветенце - и животът ще ти се стори много по-красив. Малко са нещата, които ни носят радост - не ги пропускай като гледаш тези, които те натъжават :)



Тема Re: 20 инови [re: MyPka]  
Автор redspecial (непознат)
Публикувано14.10.05 15:16



Яко е да си между двадесет и двадесет и пет-шес. Хем вече имаш някакъв опит, хем още те държи тийнейджърската вълна. Особено яко е ако си студент. Тези години трябва да се използват максимално ползотворно, защото това е най-безгрижния момент от живот - нямаш родители на главата (като на 15), свободен си да купонясваш , а всъщото време усещаш, че имаш и някави отговорности и започваш да ставаш възрастен.
Изобщо - яка възраст! Възползвай се, че си в нея!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.