Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Подкрепям!нови [re: Пay]  
Автор цвeтe (за мирисане)
Публикувано19.10.05 23:32



какво му е на албанския?
и къде я носиш тая тениска?

инак, и аз обичам да цитирам пасажи от това послание. много мъдрост има. общовалидна - независмо дали си вярвящ или не.
за съжаление хората не осъзнават какво наистина означава Любовта... превърнали са тая дума в универсална, и всяко увлечение, влюбване, копнеж (плод на фантазията им), бързат да наричат любов, и да ти се кълнат, че те обичат повече от живота си...докато в действителност чувствата им са крайно илюзорни. затова са и толкова "трайни". но това е друга тема...




Тема Re: Ама с теб нали се разбрахме..нови [re: цвeтe]  
Автор MapжeнaМодератор ()
Публикувано20.10.05 11:11



случват се съвпадения.
не се коси!



Тема Re: Подкрепям!нови [re: цвeтe]  
Автор Пay ()
Публикувано20.10.05 15:51



>> и къде я носиш тая тениска?

Че как къде я нося, в София на гърба си! (в смисъл не, че цяла София ми е на гърба, а както там ). Много се радвам, че също харесваш "Коринтяните", то и другите послания не са за подминаване, но и това е много добро само по себе си :)

Като заговорихме за истинската любов, се сещам, че най-доброто определение, което ми идва наум за "любов" е, че любовта е глагол, а не съществително. С други думи любов не се "изпитва", а се "изразява" и "прави" (не в хипи смисъла), с всичко направено от теб да показваш отношението си на любов.

Накрая само да уточня, ти онова цвете за мирисане ли си или друго от флоросферата?



---
His name is Wonderful

Редактирано от Пay на 20.10.05 15:54.



Тема Re: Ама с теб нали се разбрахме..нови [re: цвeтe]  
Авторвeчe щe cъм koтe (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 18:02



Извинявай не знаех че ника е зает, следващия път ще внимавам повече ;-)

Да ви се похваля обаче тая вълна на объркване мина и замина и сега нещата ми изглеждат по-розови. Така е в живота всичко се променя и да се надяваме всеки път за нещо по-добро



Тема Re:нови [re: вeчe щe cъм koтe]  
Автор MapжeнaМодератор ()
Публикувано20.10.05 20:32



Стискам ти палци да си добре и все по-добре, и вълни като тази да не те спохождат често. Верно, че РД понякога е повод за преоценка и осмисляне - но нека всеки път да намираш смисъл, истински приятели и най-вече ВЯРА....
А и с котето внимавай - със сигурност има такъв никнейм, това е риска на популярните имена и съществителни. Ще се радвам, ако се регистрираш.



Тема Re: Подкрепям!нови [re: Пay]  
Автор цвeтe (за мирисане)
Публикувано21.10.05 18:49



то друга ухаеща флора не знам да е расла насам

иначе мъдрост има навсякъде, стига да имаш очи за нея
а това за глагола май е ясно, но не съм много сългласна с това, че "не се изпитва, а се изразява"... може обстоятелсвата да са такива, че да не позволяват да се изразява, но иначе да се изпитва дълбока и чиста любов.
нали пак в твоята любима книга пише, че... "не гледа на лице, а на сърце"
като 'лице' тук не е буквално....
и тая дума "изразява" не е много точна...със смисъла, който влагаш съм съгласна, но думата...може би "доказва"? любовта се доказва. изразяването е относително. защото някои изразяват "любовта" си с романтични жестове от рода на изненади, вечеря на свещи, любовни писма, картички и прочие романтични балони...за други израз на любов е да ти помогнат в най-трудните моменти, да се пожертват за теб... и т.н. разликите са големи, и именно по тях проличава дали това наистина е Любов, или нещо друго, да не задълбавам.





Тема Re: Ама с теб нали се разбрахме..нови [re: вeчe щe cъм koтe]  
Автор цвeтe (за мирисане)
Публикувано21.10.05 19:07



ми щом ти е вече розово, напиши някоя розова тема, че клуба май е доста посивял...
за ника - бих ти подарила и моя, едва ли ще продължа да го използвам, но доста хора вече знаят чие притежание е (реално), та няма да е много уместно, в предвид нестабилните ти настроения





Тема Re: Ама с теб нали се разбрахме..нови [re: цвeтe]  
АвторLola (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 23:49



Е вече се успокоих
Значи не съм само аз. И аз съм на 20 години и се чувствам точно по този начин. Явно има някаква "Депресия на 20 годишните" ...ами ще стискаме зъби и ще продължаваме напред. Друго не ни остава ,нали така



Тема Re: Подкрепям!нови [re: цвeтe]  
Автор cпokoйнa ()
Публикувано24.10.05 10:17



и на мен ми е чудно, защо най-шумно се афишира именно тази, хм, ще я нарека незряла любов, ти имаш ли съответното обяснение? нарекох я така, защото не я смятам за неистинска, може би просто не е получила възможност да прерастне в нещо друго.



Тема Re: Ама с теб нали се разбрахме..нови [re: Lola]  
Автор redspecial (непознат)
Публикувано24.10.05 15:26



Как така друго да не ви остава - та току навлизате в най-яката възраст!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.