Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Щонови  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано03.05.05 16:15



спите бря`
я` веднага да ставате, да се вземате в ръце и да почвате да пишете
къде го дават така
аааааа
3 дни ме няма, ида, гледам форумът празен, една тема няма
брех`всички ли пораснахте и се прехвърлихте в 30 - 40
хъммммммммммм

Ела...


Тема Re: Щонови [re: Moti]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано03.05.05 16:35



ми порастехме, аз днес мислех да пусна една тема тука, да си направим едно денонощие без постингуване, ама кат се сетих, че точно тогаз щяха да пропишат ората и се отказах - както винаги, щеше да има обратен (д)ефект.



Тема Re: Щонови [re: Moti]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано03.05.05 16:46



не спим.... просто за сведение де , и не виждам смисъл да пиша , няма за какво или защо

майната им на правилата !!!


Тема Re: Щонови [re: мaйнaTA]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано03.05.05 17:08



добре
това се казва гражданска позиция

Ела...


Тема Re: Щонови [re: Moti]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано03.05.05 17:09



не спим, а работим. четем и пишем на други места, макар че още ми е рано за 30-40
снощи ме занимаваше темата за юпитата - нали знаеш, онези глобални въпроси - що е то юпи и има ли почва у нас...
та, ти какво ще кажеш по въпроса - има ли ги в БГ и какво е твоето отношение към тях по принцип.
аз си мисля, че има, макар и не много. мисля си, че се престарават в стремежа си да отговарят на представата за юпи. от друга страна, вчера, пътувайки с влак, попаднах на девойче - видима възраст по моя преценка 20-21, което така вещо обясняваше по телефона на англоговорящ за цените на алкохола по баровете, за разликата в отношението й към Джак Даниел и джина с тоник, че ...зачудих се всички ли дечица толкова пият, пушат и т. н. и изобщо откъде ги научават тези неща - зазубрят ли ги от по-големи батковци и каки, сами ли преценяват...та, аналогията с юпито, щото уиски обикновено пият уж по-претенциозни хора, а простосмъртните най-често бира или водка...не се хващай за последното ми изречение, моля те
и други неща си мислех, ама на - не ми се пише.

може би там и тогава друга съм била...


Тема Re: Щонови [re: Mapжeнa]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано03.05.05 17:09



ми то има 1 денонощие без писане може би
спитеееееееееееееееее

Ела...


Тема Юпитата - ура ето 1-ва теманови [re: pravist]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано03.05.05 17:11



може ли преди да отговоря да ми кажеш
що е то точно юпи

Ела...


Тема Re: Юпитата - ура ето 1-ва теманови [re: Moti]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано03.05.05 17:12



ми да каже щот и на мен ми е интересно)) нали в кръговете на власта има юпита )) юпи = ??????

майната им на правилата !!!


Тема Re: Юпитата - ура ето 1-ва теманови [re: мaйнaTA]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано03.05.05 17:15



супер
сега вече не се чувствам само аз кат` неграмотна заспала непознавачка на юпитата
значи има и други

щот` много се използва таз` дума ма` никой не казва що` за говедо е точно това

Ела...


Тема Re: Щонови [re: pravist]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано03.05.05 17:16



има, има юпитаааааа, напрау си има.
е, не че ние простосмъртните сме се докосвали до някой шеф на отдел в Булбанк с 3000 лв заплата и служебно Ауди, но знам, че има. естествено, че ще ходи изтупан. да не искаш по дънки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.