Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 06.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Рекламите на Мтелнови  
Автор Пay ()
Публикувано01.04.05 14:17



Забелязали ли сте колко гнусни са станали рекламите на Мтел от година и нещо насам?
Сменили са рекламната си агенция ли или имат някакви странни виждания за българския народ, че се състои на 100% от самовлюбени егоистични олигофрени, които се кефят на злобни и апелиращи към дребнавост и оглупяване целокупната общественост рекламчЕта!

Не че нещо лично против компанията, да не помисли някой, че от персонални мотиви поради това или онова за врагО, но рекламните им послания са тотално "анти" всичко добро и достойно, като почнем от последната с групата деца-идиотчета, които сигурно в свободното си време късат крака на мухи и бесят котки с хронометър, и продължим с егоистичните и себични послания на предишните им реклами. Честно да си призная, като гледам рекламата, изпитвам съчувствие и симпатия към "отрицателните" герои-горили и гняв към имбецилните отрочета по 5 в група .

Вие какво мислите за това, харесват ли ви или не? Биха ли ви подтикнали да станете клиент на компанията Щ, ако гледате така насочена тяхна реклама?

В същия кюп мога да сложа и Пепси с кампанията им по Рождество, в който главен герой беше един ЗЪЛ Дядо коледа, тотална антагонист на традиционния образ, който човек приема за добър и щедър старец, но поради неактуалността и вече искам да насоча дискусията конкретно към Мтел.

---
His name is Wonderful



Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Пay]  
Автор Moti (копнееща)
Публикувано01.04.05 14:47



от 3 години рекламите на Mtel са отвратителни....
но принципно самият факт, че тъпите им клипове са причини допълнително да се говори за тях - както в момента - "Видяхте ли гадната реклама..." е вид облъчване на аудиторията....

За най-отвратиелна реклама залагам на тази за дъвки ... не знам си какви, в която смъртта идва

Ела...


Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Пay]  
Автор Dark Mind (горд интерист)
Публикувано01.04.05 15:15



Значиии напрау ме улучи с тая тема, затова първо тук се разписвам. Отдавна исках да изразя възмущението си в клуба (щото реално го правя всеки път като я гледам), но ме спираше уплахата от досада.
Става въпрос за Прима парти:
Не виждам къде точно е партито, и от кога откритата подигравка и присмех с нечия външност (конкретно физиономия) е свръхзабавно! Нито намирам нещо смешно във вида на охранителите, нито нещо похвално и увеселително в поведението на келешчетата с плакатчетата, бананчетата и пр. Ми това просто е безумно, егати! Подкрепям с две ръце това, което си написал. Изразил си точно всичко, което ме възмущава в рекламата, затова спирам дотук с негативния коментар.

What evil hides in the reflection of your soul...


Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Moti]  
Автор Пay ()
Публикувано01.04.05 15:53



Вярно е, Мър, но това не е холивудска звезда да иска да е колкото може по-известна, а компания, която печели пари от продажби и *привличане* на клиенти, а не от колко пъти споменават името и на минута

Дъвките орбит също са голям дразнител, но поне мен рекламата с Франкенщайновия сглобен човек отпреди време ми се стори приятна, сега тази със смъртта малко шаблонна, но не е чак зле, виж онези дето една девойка ни пя към година близо "оh, оh, when i caught her smiling", докато някви се спускаха с влакчета или един младеж-селяндур набиваше наденички и преживяше в едър план, това беше способно да ме накара да сменя канала още при първите две секунди, да я усетя само гадта рекламна, че е тя



---
His name is Wonderful



Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Пay]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано01.04.05 16:01



А какво ще кажеш за Доместос - "Милиони реклами ще умрат!" (ох, сбърках думата )



...keeping presence of mind.


Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Mapжeнa]  
Автор Dark Mind (горд интерист)
Публикувано01.04.05 16:09



Ах, е тая пък мен ме радва много! Звучи някак си обещаващо-заплашително, с еуемент на абсолютна сигурация в казаното.

What evil hides in the reflection of your soul...


Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Dark Mind]  
Автор Пay ()
Публикувано01.04.05 16:16



Подкрепям, гнусна е като визуалност, но поднесено с намигване към много известни нам ключови понятия и шаблони от филмите за злодея зъл гений, подготвящ плана за завладяване на света.

Ако я сравниш с другите реклами на сапуни, тази е направо елитна

---
His name is Wonderful



Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Пay]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано01.04.05 16:21



Верно има ужасни реклами. Аз лично когато почнат сменям скоростно канала, че не мога да ги дишам направо.
Но най-най-най-най ме дразнят рекламите на перилни и почистващи препарати.
Някакви лели доволни, изпълнили мисията на живота си да почистят, като между другото са запазили ръцете си (Веро Ехо). С един такъв благ, овчи поглед гледат и насаждат на зрителките колко е прекрасно, достойно да си домакиня!?!?
А мистър Пропър блях, блях, блях е те такъв идеотизъм няма. Да се карат коя ще изчисти по-бързо. ужасТ

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson.


Тема Re: Рекламите на Мтелнови [re: Пay]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано01.04.05 16:24



да бе, аз ти казах - ползвай!
негативна реклама - вместо призив към домакините, които получават обрив от едно петънце по фаянса, в случая - напомняне към мърльовците да не оставят великата фаянсова стена да се огъва под напора на монголците...

...keeping presence of mind.


Тема аз пък се кефянови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.04.05 16:24



на всички реклами на плейстешън
за всички останали изпробвам дистанционното




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.