Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 28.09.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помощ!!!!нови  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.04.05 12:24



Запознах се с един много готин пич в клуб Споделено, разменихме си бележки и кюта.....той не е от София и се рабрахме да се видим на 23 април тук, той ще идва по работа.
Притеснявам се, че след дългата зима никак не съм във форма. Трябва да увелича бюста и да стегна бедрата, а и от устните има какво да се желае!!!!Освен това нямам много пари....а тези процедури струват скъпо.....Моля Ви приятели, помогнете ми да измисля нещо, много искам този мъж да не се разочарова от мен, а вече му казах, че имам хубава фигура



Тема Re: Помощ!!!!нови [re: пeтъk]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано01.04.05 13:30



караи, повечето мъже биха чукали всичко което мърда, стига да е необвързващо :)

(някои даже искат и да им се плаща - е скии го суит_лонг_лавър)
_____________________________
I find it offensive that you find it offensive

Редактирано от koroviev на 01.04.05 13:34.



Тема Re: Помощ!!!!нови [re: koroviev]  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.04.05 15:01



Повечето, но не и този!
Той ми каза, че съм изключение и по принцип е скептичен по отношение на чат срещи...каза, че имало нещо магическо между нас......нали не мислиш, че просто си говори?



Тема Re: Помощ!!!!нови [re: пeтъk]  
Автор Moti (копнееща)
Публикувано01.04.05 15:09



искаш да си направиш операция на устните и циците, защото ще се виждаш с някой от нета?
Това е само уточняващ въпрос, защото не можах много да разбера?

Ела...


Тема Re: Помощ!!!!нови [re: пeтъk]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано01.04.05 15:25



Здрасти петък!
Имаш толкова много време, къде е чак 23 април!
Разрови се из нета има толкова много сайтове, които дават ценна и полезна информация за грижите за свежия и здравословен вид.

Защо се тревожиш толкова, той явно си те приема такава каквато си. Няма нужда да се пънеш да изглеждаш като БГманекенка /силикон, силикон, силикон/ само за да се харесаш на някой мъж

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson.


Тема Re: Помощ!!!!нови [re: Moti]  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.04.05 15:30



и бедрата.....не с някой, а с НЕГО!!!!
Не знам дали да прибегна до операция /скъпо е и трябва дълго време след това за да се възстанови кожата, а аз не разполагам с такова/.....може би някоя екстрасенска или магьосник...наистина не знам......



Тема Re: Помощ!!!!нови [re: Puzzle]  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.04.05 15:34



Да, съгласна съм, но остава проблемът с парите....може би трябва да се обърна към някоя фондация за да ме подпомогнат, но ме е срам да обясня за какво става въпрос



Тема Re: Помощ!!!!нови [re: пeтъk]  
Автор Пay ()
Публикувано01.04.05 15:42



това според мен е долна първоаприлска провокация и ако е така, то трябва да се тестува с някой от тестовете за интернет пристрастяване...

Поправи ме, ако бъркам, но шерлокското у мен говори, че никоя девойка няма да седне да си развява недостатъците в интернет и да казва, че гърдите й са малки или че тежи 105 кг. Това все едно някой мъж да почне да се хвали колко е неуспял

---
His name is Wonderful



Тема Re: Помощ!!!!нови [re: пeтъk]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано01.04.05 15:42



честит 1 април!

...keeping presence of mind.


Тема Re: Помощ!!!!нови [re: пeтъk]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано01.04.05 15:46



ЧАКАЙ ЗА КОЕ СИ СЪГЛАСНА !?!?
АЗ НЕ СЪМ ТЕ СЪВЕТВАЛА ДА СИ ПРАВИШ ОПЕРАЦИЯ!!!

Просто ти казах, че има сайтове със СЪВЕТИ. (Пр: )


В тях ти обесняват разни неща като торбички от чай-лайка срещу подпухнали очи, орехови листа за блясък на косата, хума за лицето и т.н. безобидни процедурчици.

Теб май те мързи!?!?!? Я си признай тука на бързо.
До 21 април ако наистина имаш желание да се промениш ще стане много лесно и почти БЕЗПЛАТНО! Но от теб се иска желязна воля.
1. Спираш цигарите ако пушиш, никоя операция няма да те разкраси така както свежия и отпочинал вид на лицето ти. (малей кви съвети давам, аз пуша по кутия на ден.)
2. Започваш да спортуваш - ако не можеш да си позволиш фитнес, ще бягаш рано и в горе посоченият сайт има много упражнения, които можеш да правиш в къщи.
3. Започваш да се храниш правилно (това не значи да не ядеш нищо!), просто наблягаш на плодовете и зеленчуците и спираш всякаква мазна и висококалорична храна.

Ако направиш всичко това до заветната дата ще си с перфектен външен вид и с около 15 000 лв. по богата (толкова сруват мечтаните ти операции).

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.