Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема нещо ми е ядосанонови  
Автор moral (nepoznata)
Публикувано25.02.05 18:27



исках да каже нещо против шефа си..
да протестирам( изключваме най-лесният вариант да се махна от тук), и най вече искам да знам защо:
от къде на къде цял ден ще си клати краката и в 5pm ще ми даде задачки които да си върша вкъщи?
каква е причината да ти пуснат климатика на студено когато вън е 3 градуса?
защо аз съм виновна за това че чистачката не е поляла кактуса???( съвсем сериозно ми беше повдигнат и този въпрос)
защо ако нямаме интранет аз съм виновна че не съм му казала че не е същото като интернет?
защо не мога да откажа на супер важният ни клиент шоколадови бонбони,ако сам алергична от какао?
от къв зор трябва да се обаждам на учителката на дашеря му за да питам какви оценки има тоя срок?
аз така като обикновена секретарка на един тъп газ питам. всичко това влиза ли ми в задълженията?!


[/solo lo mejor es suficientemente buenored]


Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: moral]  
АвторИн (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 18:49



Ти си му секретарка или сътрудничка?



Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: moral]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано25.02.05 19:23



Нямаш ли длъжностна характеристика, или как-там-се-казваше това писание? Там би трябвало да пише


Tous les oiseaux du point du jour chantaient l'amour....



Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: moral]  
АвторCokaйбacaн (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 01:17



Шефът ти ми звучи като готин пич. Приклещи го някъде и му направи един прочувствен изненадващ минет. Ако не те уволни веднага, промяната в статута ще бъде невероятно положителна - имай ми доверие като на мъж.



Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: moral]  
Автор Dark Mind (горд интерист)
Публикувано26.02.05 17:17



Ти се радвай, че не си мъж, че така като чета може и да те накара да спиш с жена му някой път, за да го отмениш.



Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: Ин]  
Автор moral (nepoznata)
Публикувано28.02.05 12:28



mi teoritichno sam edna savsem obiknovena sekretarka ot onia deto triabva da vdigat telefona i da si piliat noktite v svonodnoto vreme...samo che poneje tova poslednoto ne go pravia ot vreme na vreme hvarliam po edno oko na razni fakturi i niakoi drug dogovor za da si zapalvam rabotnoto vreme


[/solo lo mejor es suficientemente buenored]


Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: Dark Mind]  
Автор moral (nepoznata)
Публикувано28.02.05 12:34



heheee
kato nishto!!! osven tova imam podozrene che e obraten taka che mai e hubavo da ne se oplakvam.:)
ima edin tip s koito se konferirat pochti vseki den sled rabota...za mnogo vajna sdelka deto ia skliuchvat veche 2 meseca..bahmu i sdelkata i chudoto!!!


[/solo lo mejor es suficientemente buenored]


Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: Cokaйбacaн]  
Автор moral (nepoznata)
Публикувано28.02.05 12:36



choveko, imam mnogo protiv teb kato lichnost i iavlenie v toia klub. napravi mi uslugata da ne komentirash pone moite temi.


[/solo lo mejor es suficientemente buenored]


Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: ssonia]  
Автор moral (nepoznata)
Публикувано28.02.05 12:39



v neia pishe:
da bade obiknovena sekretarka ot onia deto vsihat telefona i otmeniat sreshi.v poslednia patagraf se spomenava neshto za tova che v sluchai na nujda da reagiram adekvatno i nujnia podhod. sigurno taka niakak si se obiasniava zashto mi e zadaljenie da polivam kaktusi,na primer


[/solo lo mejor es suficientemente buenored]


Тема Re: нещо ми е ядосанонови [re: moral]  
Автор moral (nepoznata)
Публикувано28.02.05 12:50



lelee ti predstaviash li si: hem shte triabva da se zanimavam s jena mu hem s nego... oo sega kato si pomislia mnogo si mi e sobre tuk taka kakto si rabotia...


[/solo lo mejor es suficientemente buenored]



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.