Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема да бъде или да не бъденови  
Авторизryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 20:51



Мисля си разни работи....Когато обичаш някой и по разни причини, ту се разделяте,ту пак се събирте и това продължава много време- дали любовта умира?Или по-точно,усещали ли сте,че бавно но сигурно чувствата ви се топят и сте като отровени от непрестанно напрежение и несигурност.Мислите си че още обичате,но нещо ви подсказва,че отровата вече прониква във вас и като че ли е въпрос на време да си кажете-"писна ми"
Дали това трябва да се приеме,като поредното препядствие,което трябва да се преудолее в името на любовта или след като червеят на съмнението в собствените ви чувства вече пълзи към мозъка ви,трябва да сложите край?
Да се боря ли за любовта си без да обръщам внимание на всичко това или да спра и да се оттегля?
Какво да правя? Споделете опит или мисъл.




Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: изryбeнa]  
Автор вeчep (непознат )
Публикувано23.02.05 21:12



драсти имах подобни изживявания с една бивша съучиничка най-хубавата от класъ нали се сещаш голяма любоф се разделяхме се събирахме се разделяхме се събирахме заеби майката на любофта не се спичай както се знае любофта не е истинска ако е щастлива ма не мое така на изкуствено дишане постоянно казваш баста и баста



Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: изryбeнa]  
Автор Moti (копнееща)
Публикувано23.02.05 21:41



хъм
по-скоро любовта е като голямо огледало, в началото е много гладко и чисто, след това започват да се появяват пуктанити и драскотини, с времето те се увеличават и стъклото става все по-грапаво, пукнатините са много и се множат всеки пък, когато той те нарани, когато ти го излъжеш....
ако не се залепи, в един прекрасен ден се чупи от многото пукнатини, които и ти и той сте нанесли....
тогава просто ставаш и викаш - баси` що съм си губила времето с този, да върви да си търси друга... но трябва време преди да осъзнаеш, че стъклото се е сучпило и няма връщане


хъм, тази на тази теми дори не ми се пускат глупаво захилени човечета, които намигат

Ела....


Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: изryбeнa]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано23.02.05 21:54



обичам клишето боря се за любовта си. щото ако наистина се бориш, то почти сигурно ще си отиде още по-бързо. любовта се храни, отглежда се, създава се, твори се. съмненията имат само толкова общо доколкото като се съмняваш и не си склонен на това - с всичко - всеки жест, всяко мъничко внимание, зачитане, отношение да показаваш ценността на някой за теб.

...keeping presence of mind.


Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: Mapжeнa]  
Автор Moti (копнееща)
Публикувано23.02.05 21:56



има случаи, в които направо се бориш
аз направо съм за златен медал в таз` дисциплина

Ела....


Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: вeчep]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано23.02.05 21:57



както се знае най-хубавите съученички са капризни и постоянно се колебаят между педесетина ухажори, та докат се е чудела дали да избере бат Спиро от десети клас или онова тежкарче от съседния осми Б, сигурно бая нерви е хабило девойчето.

...keeping presence of mind.


Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: Moti]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано23.02.05 21:59



моти, тва е мазохизъм, от който ненам дали съм се излекувала де, но се надявам да съм при толкова опити за имунизации. да чукам на дърво да не се влибя нещастно в близките 100 години.

...keeping presence of mind.


Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: Mapжeнa]  
Автор Moti (копнееща)
Публикувано23.02.05 22:00



на който каквото му се падне

Ела....


Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: Mapжeнa]  
Автор вeчep (непознат )
Публикувано23.02.05 23:03



хахохехихъ



Тема Re: да бъде или да не бъденови [re: изryбeнa]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 00:13



Любовта е неразгадаема тайна и няма връзка с разума. В тая област е най добре да се оставиш на усещанията си да те водят.Без да изглупяваш обаче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.