Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Докога ще търпим тези тъпи патки женитенови  
АвторCokaйбacaн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 01:43



Здравейте, тук в този клуб виждам се навъртат доста шматки от низшия пол, което никак не ми харесва. От доста време насам смятам че основна причина за всички злини, беди и нещастия по света са виновни онези плиткоумни неща с ХХ хромозомата. Ние – истинските мъже трябва да се обединим срещу това всемирно зло и веднъж завинаги да ги поставим на мястото им – а именно – боси и бременни до печката.
Правило ли ви е впечатление, че колкото повече свободи даваме на тези патки, светът отива на все по-зле и по-зле. Първо: те за нищо друго не стават освен за ебане и то само ако изглеждат добре. Няма нито една жена която да е направила важно научно откритие, което да е променило света, сред тях няма гениални художници, архитекти, писатели, учени, политици. Единствените редки изключения са разни полумутирали активни лесбийки, които отчаяно се опитват да подражават на нас – мъжете. В продължение на цялата история на човечеството, тези гнусни същества се мъкнат след мъжете и гледат да откраднат, научат и възприемат каквото могат от нас. А ние ги търпим, защото са толкова забавни като си разтворят краката. И по принцип е хубаво подръка винаги да имаш някой в сравнение, с когото да изглеждаш като Айнщайн. Докато са малки обществото ги глези и толерира, давайки им ненужен аванс в области, в които от нас мъжете се иска ужасно много за да успеем. Не ходят в казарма, незнайно защо обществото е решило, че при развод мъжът трябва да плаща издръжка, получават отпуск за майчинство. Ха, че кой изобщо им е позволил да ходят на работа? Само домакинска или тежка кърска работа за тях – и никаво майчинство – бебето в една торба на гърба и два часа след раждането вече да е сготвила и премела навсякъде!
Не – можете ли да си спомните случай, в който жена да е свършила някаква работа толкова перфектно, че да и завидите? Аз лично - никога! Разберете го шматки такива – имате достъп до офисите ни само за да правите кафе и да се усмихвате докато го правите. Ако има нужда нещо да бъде свършено – има достатъчно мъже за тази работа.
Смятам че в арабските страни със строго спазване на исляма жените са поставени там, където им е мястото, под дебели шамии в най-големите жеги.
Мисля че ще е добре ако на първо време им се отнеме правото да гласуват. Това разбира се нищо няма да промени, защото така или иначе жените нищо не разбират от политика освен, че явно е нещо хубаво щом мъжете се натискат толкова. Второ – трябва да им се забрани достъп до обучение. Не трябва дори да се учат да четат, смятат и пишат. И без това за нищо полезно не използват тези знания, освен да преброят парите в портфейла на мъжете си. Мисля че с тези две малки стъпки ще променим доста неща наоколо.
Жените не са равни с мъжете и никога няма да бъдат! Позволявайте им да си отварят устата само ако трябва да ви направят свирка. Да спят на пода и да се хранят от паничката на кучето. Друго засега не се сещам, но непременно ще допиша.




Тема Re: Докога ще търпим тези тъпи патки женитенови [re: Cokaйбacaн]  
Автор 8-) ()
Публикувано27.01.05 09:33




"бебето в една торба на гърба" - теб явно точно така те е носила майка ти...

осъкатен си, човече
но е късно да ти се помогне



Тема Re: Докога ще търпим тези тъпи патки женитенови [re: Cokaйбacaн]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано27.01.05 09:52



Ха-ха,

Искрено ме разсмя!
Такъв комплексар скоро не бях срещала...Ама то нали това е една от основните функции на Интернет-комплексарите да си избиват комплексите...
А ти, драги, какво важно научно откритие си направил? Да не би да си открил, че не си добре???





"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."


Тема Re: Докога ще търпим тези тъпи патки женитенови [re: Poзoвa]  
АвторCokaйбacaн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 11:30



Комплексар казваш...Хм, не съм комплексар, защо да съм комплексар. Откъде пък го реши това? Просто казвам това което мисля и искрено вярвам в него. И повечето мъже в една или друга степен също го мислят, но просто не ви го казват открито, за да си спестят кратките тъпоумни язвителни коментарчета от типа, които са постнати след моя пост. Да не говорим че в първия има чудовищна правописна грешка - после защо съм ги бил наричал "тъпи". Ами не сте ли тъпи, бе, шматки прости загубени? А да - когато една жена започне да се смее и да използва думата "драги" след като си и казал истината в очите, значи яко си и усукал виртуалните ташаци. За розовата кучка ще кажа само, че аз може и да не съм учен, но всички изобретения са дело на мъже. Жените са едни жалки консуматори, които за жалост консумират твърде много. Да го духате, путки!



Тема Re: Докога ще търпим тези тъпи патки жените [re: Cokaйбacaн]  
Автор mucka_69 (непознат)
Публикувано27.01.05 11:37



Ти от Марс ли си паднал. За какъв се мислиш. По-добре се отбий при психиатъра си, защото определено имаш някакъв проблем.
КОМПЛЕКСАР



Тема Re: Докога ще търпим тези тъпи патки жените [re: mucka_69]  
АвторCokaйбacaн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 11:44



Мисля се за по умен от теб. И да проблемът сте ми всички вие, гадни, тъпи, смотани, гримирани, епилирани, лъжливи, долни кучки. Когато официално бъдете признати за по-низши от мъжете и ви отнемем доста от правата, проблема ще ми се реши.
ТЪПА ПУТКА



Тема Ясно, драги! [re: Cokaйбacaн]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано27.01.05 11:53



ОчевАдно е, че са те зарязали....
Ама не е хубаво така, запиши се на някакъв спорт, учи езици, ходи редовно при психиатъра си и може и да се оправиш...
В края на краищата на всеки се случва да му бият шута, ама ако така си се дъжал с момичето какво искаш...
И гледай по-положително на живота!
Успех в лечението!




"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."


Тема Re: Ясно ти е на шундрата [re: Poзoвa]  
АвторCokaйбacaн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 12:04



Ха-ха, човек може да ви мотае както си иска - мислиш си че можеш да ми направиш подробен разбор, само защото съм употребил думата "лъжлива" за жена, а? Зарежи - никога няма да ти се удаде розово куче от женски пол.
И ти също правиш правописни грешки, но ти освен това и ги натъртваш, за да се виждат от всички. Ха ха, денят когато някоя тъпа шундра се осмели да ми бие шута още не дошъл...да го духаш путко!



Тема Re: Докога ще търпим тези тъпи патки жените [re: Cokaйбacaн]  
Автор B-52 (все по-дебел..)
Публикувано27.01.05 12:11



ти рязана карабина ли си?



Тема Браво, интеУект! [re: Cokaйбacaн]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано27.01.05 12:16



Драги,

Това не беше правописна грешка, ама ти очеваАдно няма как да го разбереш.
Забавен си - много ме забавляват жалки хорица със самочувствие. Гледаш го - нищо и никакъв човечец, ама бълва простотия след простотия...Няма мозък за 5 стотинки, ама е най-великият!
И ако до преди известно време мислех, че може да ти се помогне, сега съм сигурна, че не може - те хората така се раждат понякога!

Айде, остани си със здраве




"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.