Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 05.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: kлyбap]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (лайнояд)
Публикувано12.02.05 13:33



Ти не си инспектор, ти си човек, на който много му се иска аз да съм половината зли клубари (а маржена да е другата половина примерно). Разбира се фиксирайки вниманието си върху мен, не върху анонимните, ти си търсиш какви ли не "Доказателства" в подкрепа на теорията си. Търси ги, винаги ще ги намериш, защото те са си в главата ти. Иначе под "не си спомням за Виктор" имах предвид, че не си спомням човек с подобен ник да е писал преди в клуба, а не че не си спомням как преди 2 минути съм му пуснал мнение. Има и още много неща, които мога да кажа, но така или иначе файда йок. Ако нещо те мъчи, питай фукла. Надявам се да ти кажа кой кой е и да се убедиш, че нямам нищо общо.

А , да. Клубът издиша заради мен, или въпреки мен? Или нито едно от двете? ИЛи го написа просто щото ти се кендзаше?

Така, така, така...


Тема Re: Абенови [re: Mapжeнa]  
Автор azia ()
Публикувано12.02.05 14:40



ааа тоз не ми мяза на сокайчо
много е важно обаче, за разгадаването на загадката, да се подсигури присъствието на сокича, който незнайно защо изчезна от клуба - сигурно пише следващата си провокативна тема

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.


Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: kлyбap]  
Автор azia ()
Публикувано12.02.05 14:41



издиша, защото теб те няма

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.


Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Авторkлyбap (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 16:12



ти, чуваш ли се? какво ми се иска, какво не ми се иска... що за безумни изводи? я, пак се прочети - звучиш като параноик...явно твърде насеризно се приемаш, и се вживяваш за неща, които далеч нямат значението, което ти им придаваш...и което другия е вложил. изказах мнение между другото, като уточних, че нямам претенции за обективност, и че не ме интересува дали е така, или не...
чак да питам фукла... не е от такова жизненоважно значение за мен
а и фукла не е вездесъща, един и същи човек може да пише от различни компютри, тогава...
има още много неща, които мога да кажа, но за мен темата няма значение, за да продължавам, можеш да ми кажеш каквото искаш - аз си имам мое мнение и впечатление, и не мисли, че знаеш какво е

последното не искам да го коментирам, да се не засегне некой...
а кендзането си е твой патент



Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: azia]  
Авторkлyбap (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 16:16



ето такива лица обичам да виждам->



Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: kлyбap]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (лайнояд)
Публикувано12.02.05 16:24



Ми кът не ти е важно, кво си седнал да душиш ве, хуйзел? Пък и отговор след отговор редиш. Параноята си е за теб, аз не съм седнал да се чудя кой кой е и защо е или ако се чудя, го правя в жълт клуб (сещай се защо). Другото ме мързи да коментирам. Накратко казано - дали пък ти не съм аз? И аз не съм Ерменджилдо Зеня (и 40-те разбойника?). Айде, помисли и над това...

Така, така, така...


Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор npocmak (фул)
Публикувано12.02.05 16:46



смятам че kлyбap е жена =)
може би, Мадлен...



Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: kлyбap]  
Автор azia ()
Публикувано12.02.05 16:57



какви? аз съм си метнала домино на физиомутрата

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.


Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: npocmak]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (лайнояд)
Публикувано12.02.05 16:58



Не е Мадлен, нея я знам (вече) Който иска да е, "гадая" само за тези, които си заслужават, а клубар е обикновен хуйзел, който е решил да инспектира положението и да ни разясни последните си хипотези. Едно ми е интересно - защо все моето име изскача при такива ситуации. Питам те, щото и ти навремето ме посочи като главен заподозрян

Така, така, така...


Тема Re: и аз не мисля,че си тинови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор azia ()
Публикувано12.02.05 16:58



ти нали обеща, че няма да се обясняваш бря аа висиш ми едно кафе

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.