Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 03.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Коравосърдечиенови  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано24.01.05 16:31



Честно казано - не знам в коя категория спада тая тема (по простата причина, че в момента не ми се отваря другата тема, за да прочета отново класификацията).
То темата е спонтанна, защото малко се ядосах и вече не знам права ли съм или не. Коравосърдечно ли е, че не съм се спуснала да помагам и да изказвам съчувствие на някой, който упорито е твърдял, че може да закове пирон, обаче по погрешка си е ударил пръста? И, че понякога се уморявам да потупвам по рамото някой, който упорито се е борил да постигне нещо с цената на всичко, и като го е постигнал изведнъж е решил, че не си е струвало и е много, ама много нещастен.
И питането ми е - хленченето понякога не ви ли изнервя? Не говоря за "онлайн" драмите - тук всички се тръшкаме, плачем, смеем се и т.н. в дадени моменти. Говоря за реалния живот и хората наоколо. И способността да се правят драми от дреболии. Защото не виждам нищо смъртоносно в едно порязване, една настинка, изпуснат автобус, счупен ток на обувка или не-взет изпит.

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Bacилиca]  
Автор Dark Mind (Saint Anger)
Публикувано24.01.05 16:53



Един път потупване по рамото, втори път погалване по главичката, трети път - шамар зад врата.
Всички мрънкаме за дреболии понякога, обаче има хора, които са си хронични мрънкалници. Ми и аз не мога да се насиля да съчувствам винаги. А то точно това е целта - да изразиш бурно вайкане, охкане и съпричастност. Мда, ама не става, когато не ти идва отвътре - демек, не съпреживяваш чуждата драма.

Ама и отсрещната страна не е виновна. Щом по степен на трагичност порязването или праскането с чук е в челните редици, нормално е да те обяви за коравосърдечна след непоследване на реакция от твоя страна.



Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Dark Mind]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано24.01.05 17:15



Пуф, какво да направя, като някак си не мога да роня сълзи на съчувствие пред як, здрав мъж, който си е пуснал малко кръв или е кихнал два пъти и се държи сякаш всеки миг ще предаде богу дух. Вярно, не съм много справедлива, ама... Като се порежа - просто слагам лепенка и забравям. От това не се умира .
Впрочем, винаги са ми се стрували странни хората, които издържат на какво ли не, проявяват самообладание в доста сложни ситуации, обаче правят драма от някоя дреболийка.

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Bacилиca]  
Автор Пay ()
Публикувано24.01.05 17:59



Емпирично доказано е, че жените издържат до по-големи прагове на болка, така че може би мъжовете ни боли повече пръстът, като се порежем

---
His name is Wonderful



Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Bacилиca]  
Автор Dark Mind (Saint Anger)
Публикувано24.01.05 18:24



Това последното, което написа, си е почти закономерност.



Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Bacилиca]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 19:58



и това си е начин за привличане на вниманието.



Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Bacилиca]  
Автор Moti (aa bhi ja)
Публикувано24.01.05 20:10



всеизвестен е фактът, че мъжът като се разболее - или поне 90% от мъжете и имат температура 37 С и вече плачат на умирачка
трябва да им съчувстваме

Ела....


Тема Re: Коравосърдечиенови [re: Bacилиca]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано24.01.05 20:16



За такова нещо на жена бих изказал съчувствие, но на мъж над 12 годишна възраст...

...АУХ!!! Ударих си пръстчетоооооооооооооооооо!!!







Тема Стига бе!!!! [re: Moti]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано24.01.05 20:18



Знаеш ли кво е гадно да гориш, да имаш 37.1, м?????





Тема Re: Стига бе!!!!нови [re: Haчko]  
Автор Moti (aa bhi ja)
Публикувано24.01.05 20:25



представям си каква е драма
аз много съчувствам при такава температура, нося сокчета... изобщо първа помощ

Ела....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.