Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано06.01.05 14:19



току що метнаха по новините за един ресторант за непушачи, който в пиковия час останал празен
горките ресторантьори
и аз съм ЗА заведения само за пушачи /тогиз само Макдоналдс ше остане за драгите ни приятели/. така всички ще са доволни и щастливи и няма да се избиваме словесно с глупави спорове.



Тема Re:нови [re: azia]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано06.01.05 14:29



Лошото е, че никой не ни пита. Инак нямаше да се хабя да пиша тъдява, а направо щях да си кажа мнението, където трябва. После депутатите били народни представители... глуууупости!



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Dark Mind]  
Автор Пay ()
Публикувано06.01.05 15:07



>> Все ми се струва, че цигареният дим е най-малкият проблем на мръсния въздух.

Обаче, Уме, не мога да си обясня логиката пушилистова - добре, един автомобил се равнява на десет усърдни пушача и понеже не можем да спрем бубутата, хайде всички през просото!

Омаловажаването на един факт поради друг не прави автоматично първия да изчезне яко дим (), а именно, че от цигарите СЕ умира и че цигарите НАИСТИНА пречат на околните, които не искат да пушат.

Наскоро един човек от Ирландия беше в София и един обяд отидохме да хапнем в Джими'с в Бизнес парка, като влязохме вътре (бел. авт.: заведението представлява стъклен аквариум на два етажа, богато напоено с цигарен дим, едва ли не видим отвън в затворения обем), та като влязохме вътре, той направи едни ей такива очи 8-( ) и попита как търпим това нещо, в Ирландия официално е забранено ВСЯКАКВО пушене в заведенията от година или две вече и нито е имало всенародни бунтове, нито пушачи са се свличали в агонични предсмъртни преритвания, нито икономиката на страната е претърпяла крах. И ето ни нас всичкото Булгар-юнак седим в Джимис, едвам дишаме и се червим, че човекът ни гледа онемял като банда ескимоси с по едната баба чукча-вундеркинд

Хората по света са тръгнали съвсем да ограничават пушенето като цяло за нациите си, а ние тука беснеем, че 50% от местата в заведенията щели да им ги отнемат заради някакви си гнусни недушачи. Да, верно има 60% тутун-пипъл в България, но от начина ни на разсъждение това съотношение никога няма да се промени. Ако мислим мъдро и в перспектива, тази стъпка е по-мъдрата, дори да прични неудобство на част от хората. За общото добро на народа ни по-добре това да стане обаче.

И ако ви видя пак да пушите, утре с родителите при директора!

-----
His name is Wonderful



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Пay]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано06.01.05 15:21



Ааа, Пау, ако мислиш да спорим по темата, отсега ще ти кажа - няма да стане! Изцеждаш ми всякакви силици от писане като заспорим.

Логиката пушилистова е такава - от девет кладенеца вода ще донесем, на черното бяло ще кажем, ама важното е да докажем, че сме онеправдани.

Ти сега какво искаш да ми кажеш - че сме на облекчен режим ли дори? Демек пак да се радваме, че въвелите наредбата са ларж и не са забранили пушенето въобще? Ееей, ама и непушачите сте опасни, шъ знайш...



Тема Re:нови [re: azia]  
Автор Пay ()
Публикувано06.01.05 15:24



То сигурно и едно време, като са прокарвали канализацията в градовете, сигурно насилствено са карали хората да плащат за прокарването на ненужните им отходни тръби, та за какво са им на хората, като канавките покрай тротоара имат предостатъчно голям капацитет и могат да поемат лай... мм таковата на целия квартал. На който му мирише, да си седи вкъщи или пък да си направи еднолична канализация и да не смърди много-много с досадните си оплаквания.

Прилича ли ти на картинката, дето я обрисува с макдоналдса, Африка

-----
His name is Wonderful



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Dark Mind]  
Автор Пay ()
Публикувано06.01.05 15:27



Мдам, това е първата стъпка към тотална депушилизация на страната ни, Уме, както имаше една реклама - Panasonic, the way ahead!

Да си виждала някъде пушеща уредба Панасоник? Не, защото хората знаят!

-----
His name is Wonderful



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Пay]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано06.01.05 15:31



Моята е от пасивните пушачи. Сигур затуй почнаха да попрескачат дисковете.



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Dark Mind]  
Автор Пay ()
Публикувано06.01.05 15:46



Прескачат, защото й пушиш в стаята и е наистина пасивен пушач, натрупала е фин слой сажди и катран по укоту си, дето чете с него дисковете и вече недоскива осезаемо, трябва да й пуснеш почистващо ЦД с едни четки по него мяткащи се

Ето видиш ли, Майнде, какво причинява пушачеството на нашия прогрес и на целокупното човечество, безбройни са изгорелите ПиСита (не котките де) поради задръстени и затлачени вентилатори от тютюневи сажди, това да си компютър в интернет зала е най-голямото накзание за всеки хардуер!

Време е да направим нещо голямо и чисто и то не да окъпем слон, като в онази реклама, а да спрем окончателно нашествието на цигарите в нашите домове!

-----
His name is Wonderful



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Пay]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано06.01.05 16:03



Хахахаа, ааа, Пау, ако някога правя рекламна или пропагандираща програма, ще те поканя от раз за главно действащо лице!

Специално за интернет залите, съм склонна да се съглася. Рядко ходя въобще по такива места, но досега май само две съм виждала с отделни зали. И нерядко съм сядала в отделението за непушачи (едно, че съм за кратко, и второ, че дори и аз като пушач не мога да дишам в "моята" си зала). Съвсем незнам как деяни техниката, но си мисля, че ако съм собственик, ще ми е по-изгодно да се изръся еднократно за качествена вентилация, отколкото много пъти за смяна на туй-онуй по комповете. Ма пак опираме до парите накуп и...



Тема Re: Непушачи за мирнови [re: Dark Mind]  
Автор Пay ()
Публикувано06.01.05 16:12



Вярно за парите, ама иначе пък го дишаме ние всичкото това, ако не го "вдиша" вентилацията

Т.е по-добре да мислим за хората, отколкото за инвестицията за нова вентилация, просто отностно този закон скочиха всички, начело със собствениците на питейни заведения и най-върлите пушачи, а никой не спомена защо досега в доста от заведенията се налага да влизаш като в газокамера и това е защото нямат качествена вентилация и всички си дишаме отровите един на друг и страдаме, и пушачите, както ти спомена, и вся остальная непьющая сволочь!

Да живее чистият въздух! Пък който иска да го разрежда с цигарен дим, ще има възможността да го прави на private в обгазеното си сепаренце в ресторанта!
(последното пламенно изявления специално във връзка с евентуални предложения за работа в рекламния бизнес)

-----
His name is Wonderful




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.