Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: Dark Mind]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано05.01.05 18:53



Ще падна от смях!

Не знаех, че падат цените! Сега любителите на конспирации веднага ще кажат, че това е начин да се произведат повече пушачи - забраненият плод е най-сладък и т.н. народо- и всякаква друга психология. Кеф!

Каждому, каждому в лучшее верится
Катиться, катиться голубой вагон



Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: ssonia]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано05.01.05 18:58



Дано не говоря глупости (цялото инфо ми е от разговори с познати), ама още по-смешното е, че от нашенските падат цените на марките "Виктори" , които са си най-масови, а се вдигат пак с малко тези на марки като "Арда" и пр., които сигурно и дядовците по селата вече не пушат. Какво да ти кажа... всичко е един голям абсурд и комедия.



Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано05.01.05 19:16



да да да


открай време се каня да си купя наргиле /то дали ще мине в салона за непушачи/, лошото е, че ще съм голяма карикатура мъкнейки го с мен навсякъде



Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: Dark Mind]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано05.01.05 19:25



Не съм те излъгала значи много. Ето тук пише за странността -

.



Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: azia]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано05.01.05 19:30



Хахаха, а като си представиш колко много са пушачите... бизнесът с наргилета ще процъфти неимоверно. Давай да вземаме мерки и да си основаваме една компания за продажбата им, дорде е време.



Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: Dark Mind]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано05.01.05 19:41



Наистина комедия! Комедията не е лошо нещо, дори е твърде необходима, лошото е, че не на всеки му се вижда смешно

Всеки случай, само факта, че се вдига толкова шум покрай тютюна /това си е чист и як пиар/, говори много. Иначе всеки знае, че е вреден, особено приеман чрез пушене. Колкото повече се говори за нещо, то толкова повече се набива в главите на хората. Добре е да има достъпна информация, но само за този, който я търси, а това тръбене действа насилствено на мозъчните връзки на невинни хора, може би.

Каждому, каждому в лучшее верится
Катиться, катиться голубой вагон



Тема аз съм ПУШАЧнови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано05.01.05 20:53



и съм против пушенето на работните места(трябва да има салон за пушачи) административни сгради(тук визирам и училищата) магазини и болници...
но всякакво друго обществено място което забранява личният ми избор на вид консумация;) ме прави един вид престъпник(поне такова е усещането ми)!!!
защо и на какво основание - че тровя освен себе си...и тез около мен ли!!! дрън дрън бля бля...да ви еба у газа

та цигарите са ми по-добрият пречиствателен филтър;) с/у въздуха който дишам БЕ изроди измислящи глоби санкции и нови придобивки

п.п. ако бях собственик на малко заведение;) слагам последен хит климатична с-ма и табела САМО ЗА ПУШАЧИ
п.п.п. виждали ли сте непушач...който да консумира за повече от 5лв ми те заведенията от такива ще фалират



Тема Re: Непушачи vs. Пушачинови [re: Dark Mind]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 21:57



К`во му причини - емоции - ама то пак неблагодарно.



Тема Re: Непушачи vs. Пушачи [re: azia]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 22:03



ама правилно, вместо да забранят цигарите, те забраняват непушачите.



Тема Re: Непушачи vs. Пушачи [re: Moti]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 22:14



моти, ти сега някакъв хорър ли кво разправяш - лицето ти стига чак до съседната маса редакция, в която не се вижда бюро, кво остава там да се пише нещо???
няма кво да споря с тебе, щото от нас нищо не зависи(за сега), но те предупреждавам, че като стана президент, освен промяната на работното време, ще въведа и задължително всички да пушат! радвай се сега на свободните места по кръчмите за теб и твоите приятели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.