Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Малко тъп въпрос,нови  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 21:22



ама точно той ме вълнува в момента, тъй че...
Какво правите, когато някой (имам предвид познат, приятел), когото си мислите, че познавате (и ви допада), направи нещо, което вие самите адски много мразите и никога не си го позволявате като действие... примерно излъже (дори и не вас), открадне, мошенничества и пр.?
Аз лично, постъпвам по възможно най-простия начин: отдръпвам се от него и се старая да запазя дистанция, без никакви обяснения. Все пак, на мен с нищо не ми е навредил (освен, че е разбил собственият ми мит за безпогрешната ми интуиция), за да се разправям с него.
И въпреки това, чувството е доста неприятно. Сякаш си излъган, ама от самия себе си.



Тема при мен всичко е простичконови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.12.04 21:38



ако ми е "близък"(може и близнал;))...моментна индикация от моя страна е- ако си куц;) ще ти гмецна нуждата от патерица
та
виери кво ти подари



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано29.12.04 21:43



ще взема уроци от него
не бе - забелязала съм как понякога една дума, едно действие за миг може да ме отблъсне от човек-а
също така съм забелязала, че доста често хората, с които общувам ми омръзват. писва ми от даден човек и не ща да комуникирам с него даже и месеци наред. почивка един вид.
май е от зодията - нали е една такава - непостоянна



Тема Re: при мен всичко е простичконови [re: NUT]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 21:45



Лошото е, че то тоя някой явно винаги си е бил куц, ама аз късно съм прогледнала. И проблемът става само и единствено мой.

Ми как к'во ми подари: нищо, но от сърце. Аз не съм материалист - искам само него.



Тема нали знешнови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.12.04 21:50



че съм просто;) та затова позаобиколих проблемацията

нема материално...има само натурално момче



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: azia]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 21:50



забелязала съм как понякога една дума, едно действие за миг може да ме отблъсне от човек-а - баш за туй ми е думата. Направо изведнъж изстиваш към него... Много е странно, и въпреки, че всеки път си викам "не може всички да са идеални, аз също греша" и т.н., това пак не променя нещата.

Не е от зодията, шъ знайш. Същата съм като теб, ма се смятам за особена, един вид се успокоявам като ме прихване.



Тема Re: нали знешнови [re: NUT]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 21:54



Хич няма нищо просто у тебееее... не ми прави ревю на овчи кожи.



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано29.12.04 21:57



хората нал са казали - от любовта до омразата има само една крачка

да ти кажа вица - едно малко манго се прибира в къщи и носи една мотика - откраднал я шъ знайш. баща му като го видял и бой, бой, бой. малкия реве, дере се, ред цивки, ред сополи и пита тате си - защо го бие. а дъртия манго му шибва пак един зад врата и му казва - абе серсем, ти не знаеш ли, че с това се работи...
та работата нещо зле ти влияе, май, май




Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: azia]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 22:03



Хахаа, с право го е бил! Па да беше откраднал касетофон, телевизор...

Тц, не е работата, Ази... Въпреки че установих, че Господ ме мрази още като трябваше да стана в 7:30 сутринта. Просто имах един от онези дни, през които единственото, за което си мечтаеш, е да те тресне някой инфаркт, та да се отървеш.



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: Dark Mind]  
Автор HarvesterOfSorr (тъпанар)
Публикувано29.12.04 22:08



Е вълнува те щот дадената личност си го имала за приятел , и естествено за да го определиш за такъв си си поставила някакви критерии !Не може всеки да има добри страни ! А той знаел ли че така ще реагираш на постъпката му (каквато и да тя ) и би ли се съобразил с това как ще реагираш ти ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.