Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема с цел - убий тематанови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.12.04 22:09



само ще ти гмецна - няма по-голяма болка от грешна преценка над индивид:( допуснат по по по...грешка в душевното бельо;)
та
за да не изпадаш в неясни размисли...над ненужни "скъпи"мисли
ще ти кресна - да го духат гърлите(борбата не е лесна)
та:)))
виери...бива ли го



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: HarvesterOfSorr]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 22:12



Никой не е длъжен да се съобразява с моята претенциозност, както и аз не съм длъжна да търпя нещо, което не ми е по вкуса.
Така че пак стигаме до единствения изход, а именно прекратяване на отношенията.



Тема Re: с цел - убий тематанови [re: NUT]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 22:16



Вярно е. Ма те е яд на себе си, пък такъв яд е от ужасен по-ужасен.
Т'ва ще да е някаква мания за безпогрешност!
Кои гърли, бе... конкурентките ми за Виери ли?



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: Dark Mind]  
Автор HarvesterOfSorr (тъпанар)
Публикувано29.12.04 22:17



Правилно!! Щом не ти харесват постъпките на даден човек или нямаш допирни точки с него спираш контактите .Не знам кфо се чудиш само .Никой не е идеален и всички грешим.Това не го казвам с цел да оправдая дадения индивид а си мое лично мнение .Аз също съм правил грешки за които съм плащал скъпо но това няма общо .Имах предвид че преди явно си го търпяла , а сега вследствие на някаква причина или постъпка от негова страна вече не. Не мислиш ли че е малко крайно ?Не че ми е работа де .

Това е само форум



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано29.12.04 22:18



много често спя по 3-4 часа нощем и сутрин ставайки в 8 не ми тежи. обаче ако трябва да стана за работа - леле и 15 часа да съм спала - не ме оправят
има кофти дни, пий една водка и ни се усмихни



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: azia]  
Автор HarvesterOfSorr (тъпанар)
Публикувано29.12.04 22:20



има хора и по толкова не спят щот си нямат друга работа и се чудят как да си убият свободното време



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: HarvesterOfSorr]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 22:25



Крайно е, ама пък търпенето вече си мисля, че е особен вид мазохизъм. Появява се и привикваш към него след първия път, в който си кажеш Никой не е идеален и всички грешим.

Ма нямам предвид някой адски близък на сърцето ми човек, щото тогава съм склонна на мноооого компромиси. А такъв, чиято загуба ще преживея лесно.



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: HarvesterOfSorr]  
Автор azia (неволна)
Публикувано29.12.04 22:27



ауу подарявам ти моето "свободно време":))))
ти от кои си?



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: azia]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано29.12.04 22:27



Мъ к'во мислиш, че правя в момента - на трета чашчица вино съм! Реших да съ пропия веке! Ооо, и любимото ми предаване по МТВ почваа... аййде, наздраве!



Тема Re: Малко тъп въпрос,нови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано29.12.04 22:31



как се докопа до мтв? у нас неква опашка на спортни новини тече
аз скоро шъ отнасям, че се сдобих най-накрай с 'кодът да винчи' и тази нощ мисля да я опапам
наздраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.