Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (обича Коледа)
Публикувано11.12.04 12:36



На пазара - ДебелогъзНинджа!
Повече информация -

!



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано11.12.04 13:23



А коя е соня? Помня си бележките, и мисля, там ти обяснявах, колко е важно да имаме модератор, за да спрат да ми прехвърлят на мен вината за разни изпълнения. А мен ме баннаха, защото не се стърпях на бездушието на всички и тръгнах сама да търся справедливост. Аз имам инфо от три клуба - двама модератори, плюс трети, но мнението беше препредадено по друг човек а не в лична бележка до мен - за старозагорски малък доставчик на нет, през който е влизано.
Мерси, че ми пазиш бележките



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Mapжeнa]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (обича Коледа)
Публикувано11.12.04 13:30



Стига де! Нека хората си мислят, че си писала някакви еротични бележки! Не издавай тайната, а подклаждай огъня! Ше делим!



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано11.12.04 13:33



А и още нещо, помня много добре, че аз бях жертва на коварен интригантски план -
стъпка по стъпка всичко мога да кажа
Някой пусна тема с анонимен Никнейм Дракула, още същия ден някой с подпис "приятел" я подсети, че съм аз, на другия ден Соня писа нещо гадно за Начко, аз написах нещо подобно, но като подкачка, че много псува и да си ходи в Попържни да го прави, и веднага ми се лепна някъв анонимен ник "инспектор дюдю" пак да ме изкарва, че съм аз, като направи паралел между мен и Соня, че еднакво сме се били отнесли с Начко.
Сори, ама сега вече ще пиша наистина на Фукла да направим временен модератор и един път завинаги ще се изясни кой е интриганта... Защото и аз искам да знам, не един път съм казвала, няма да му изчекна главата като на недоклано пиле, ама ... помня как Мачо обвини например Майкъл Ле Рой че е анонимника, в бележка към мен и то казвайки, че ЛеРой /съжалявам, че те намесвам, миличък/ има някаква много тайна информация за Мачо, пък явно значи анонимника по далечно предположение /ако се въздържим да вземем предвид параноичността на Мачо/може да е близък на Мачо, тогава помня, че се оплаках на Санд, на кю, че някой се опитва да топи Лерой за анонимките... ЛеРой пък пита Фукла, но тя не е казала никове, само е казала че баннатите са няколко. Аз дори мога да кажа, че са ексклузивните ти персонажи - аз, Начко и Соня, но имам подозрение за още двама /субститутно може би/.

Редактирано от Mapжeнa на 11.12.04 13:37.



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Mapжeнa]  
Автор Maчo (безстопанствен;)
Публикувано11.12.04 13:37



Аз пък се сещам за двама "анонимни" от два други клуба - единия от преди 2, другия - от тази седмица :))))
Дали да викнем троицата модератори за тях? Май не е нужно - единия даже се е деанонимизирал(а).

Нищо човешко не ми е чуждо... ;)


Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Maчo]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано11.12.04 13:41



че, що, ти не си ли и ти анонимен там?
или си мислиш, че аз не съм обяснила на Д. положението и на бележки, не крия нито от теб, нито от нея коя съм в анонимните ти сериали. А ти много си взел да се разхождаш из клубовете, вече и в Кастанеда си прописал, скоро ше те правим доктор на философските науки


Интересно ми е само кой е 1х в "Поезия"
Да му раздрусам десницата - изкайфи ме.



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Mapжeнa]  
Автор Maчo (безстопанствен;)
Публикувано11.12.04 13:48



Ами аз поезия бях Сънен. А ти коя беше? Злобка Анонимна? :)))
Да кажа ли коя си (регнато-анонимна) в Споделено от преди 5 месеца? Или да почнем със Хавайската принцеса? :)))

Отворил съм специална тема за теб. Ще ти пиша само там - испешъли фор ю. :))

Нищо човешко не ми е чуждо... ;)

Редактирано от Maчo на 11.12.04 13:50.



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Maчo]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано11.12.04 13:55



ааа, значи ти си бил хавайската принцеса?
сега помня, че и за нея ме обвиниха, че съм аз, без да съм...
уаууу, колко долни хора можело да има на света
Чакай да си спомня в споделено преди пет месеца кво е било...ъъъъ, припомни ми? Пак ще ми изясниш малко от истината, лесно е - обръщам на сто процента, лъжите, с които ме обвиняват.



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Mapжeнa]  
Автор Maчo (безстопанствен;)
Публикувано11.12.04 14:00



Аз съм. И Вигърин съм аз. Току на моменти си говоря сам със себе си. Преди 5 месеца се нахвърлях срещу разни женски никове, с които си говорех в друг клуб. А сега сам се оплювам в още няколко.
Дали не съм и Хела и не си мятам сам есемеси?


--------------------------------
Страшно търпелив човек съм - само че тоя път няма да ти се спести нищо, докато разбереш, че трябва да спреш.

Нищо човешко не ми е чуждо... ;)

Редактирано от Maчo на 11.12.04 14:01.



Тема Re: Изключително! Побързайте! Втори дирски търг!нови [re: Mapжeнa]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (обича Коледа)
Публикувано11.12.04 14:08



Кандидатирам се за модератор! Така цената на ника ми ще скочи главоломно! А и подозрения към моя ник няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.