Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 29.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Абе я ме светнете малко на музиканови  
Автор B-52 ()
Публикувано02.12.04 08:33



Нещо ново, което ви харесва, няма значение какъв стил, че искам да поразнообразя.. ако може и ликчета да пуснете много ще съм ви благодарен



Тема Re: Абе я ме светнете малко на музиканови [re: B-52]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано02.12.04 09:37



прикрепям се към желанието ти



Тема ...ако те...нови [re: B-52]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано02.12.04 10:45



...радва progressive, но не тип Dream Theater, пробвай да си издириш Dead Soul Tribe... последният ми откъсна главата, но за линкче не ми се ще да помагам, щото все едно да си напиша 3те имена и егнто :/ сорри... първите два албума на A Perfect Circle плюс единствения на Pigmy Love Circus (и такива има!) също напоследък ми се намъкнаха трайно в плейлиста... ама тва мноо субективно, и не обещавам, че ще те радва по същия начин, както мен...
...ако е за брутализъм - Lamb of god... в първия момент не ми допаднаха особено, но все повече ги оценявам ;)

...now you're waiting like the flies to drag your tongue across my eyes...


Тема Re: Абе я ме светнете малко на музиканови [re: B-52]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано02.12.04 12:11



Напоследък, когато ми остане време, слушам Weather Report. Не е нещо ново, свирили са 70-те и 80-те, обаче е класика в жанра. Жанрът е ... да го наречем джаз-рок. Адреси тук наистина не е хубаво да се публикуват , ще ти кажа само, че дискографията им я има на един от най-големите "free" сървъри за музика.

--
Lip my stockings!


Тема Re: Абе я ме светнете малко на музиканови [re: MaPBuH]  
Автор B-52 ()
Публикувано02.12.04 13:10



Ауслендъре, това твойто са големи железа бе братле.. но е добро
Марвине, на Уедър им имам цялата дискография + разни концертни изпълнения с Пат Метини и Джако на баса.. но не съм ги слушал отдавна пък.. ще взема да изровя диска тези дни. Наскоро си взех доста албуми на Били Кобъм но не съм ги изслушал още всичките, нещо не съм в настроение за такава музика напоследък



Тема Re: Абе я ме светнете малко на музиканови [re: B-52]  
Автор Dark Mind (deadly)
Публикувано02.12.04 13:18



Ето

е чисто ново и ми харесва толкова, че въртя нон-стоп.



Тема чак пък...нови [re: B-52]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано02.12.04 15:03



...железа... щото беше споменавал megadeth, и допуснах, че ще да ти е в кръвната група (или поне поносимо)... иначе аз днес съм на dead can dance и peter gabriel, но се съмнявам да са ти новост... :)

...now you're waiting like the flies to drag your tongue across my eyes...


Тема Re: Абе я ме светнете малко на музиканови [re: B-52]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.12.04 22:43



Пробвай



^ Всеки може да си гледа работата, трудно е и да си я вършиш ^

Тема Re: чак пък...нови [re: auslander]  
Автор B-52 ()
Публикувано03.12.04 12:42



ба, железните си ги слушам в къщи а иначе напослдък прекарвам основно времето си в работата а там почват да ме гледат критично като пусна нещо по-тежко от Гънс .. та затова. иначе като каза dead can dance се сетих за roger waters и сега мисля да издиря 'Намусен до смърт' че ми е любим..
така де, 'Amused to death' имах предвид



Тема Re: Абе я ме светнете малко на музиканови [re: Dark Mind]  
Автор B-52 ()
Публикувано03.12.04 12:43



това сякаш не ме зарадва много..
но ти пък ме зарадва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.