Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 05.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема роднински връзкинови  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 20:20



С моята половинка отиваме за един ден да видим родителите му. Пътуваме до селото с автобус. Двама млади циганина спират автобуса с истински полицейски палки и го молят да отбие през горната махала, понеже има селски събор и по случая – състезание с колелета за деца. Гледаме през прозореца: малки сладки циганчета с велосипеди, засилени с бясна скорост по главната улица. Бурни аплодисменти от мургавата, празнично нагиздена публика. Стигаме до къщата. Не къща, а цяла ферма. Майка му е заклала 6 (шест) кокошки само за нас! Да си ги вземем и да ги ядем! Обаче в момента ги скубе и бърза много. Аз и гаджето ми – няма как – се включваме в процеса. Леко ми се драйфа, обаче скубя чевръсто кървавата перушина. Гадост! ( Как се озовах тук? Аз имам две висши образования, чета съвременна философия и не вярвам в моногамността).
После се качваме в удивително возило – москвич на около 30 години, без предни фарове и броня, целият ръждясал. Струва ми се абсурд да запали, но действителността понякога надминава всички фантазии и москвича тръгва, явно подкрепян от висша сила. В краката ми се търкалят някакви туби, друса като…не знам като какво, такова друсане няма! Стигаме по някакви черни пътища до желания баир, където се намира бащата на любимия ми. Сядаме на тревата да се видим. И се почва: “Трябва да ядеш повече….трябва да сключите брак…” ( Страх ги е, че внучето им ще е копеле). Аз мълча ( Мълча!!! Аз!) и кимам с безразличие, гаджето ми се осмелява да продума, че това за брака засега се отлага. Тръгваме си достатъчно бързо, за да не се скараме.
От селото идват да ни приберат сестра му и мъжът и – полицай. (Заклевам се, всички вицове за полицаи са верни!) Возят ни в гордостта на живота си- новото им БМВ. Полицаят кара отвратително, с поне 140 в час и резки спирачки. (Става ми лошо, бременна съм все пак, мамка му!). Седя отзад, точно до главата ми – 4 тонколони, които бълват Азис и Глория – “Не сме безгрешни, но сме истински”…мисля, че със сигурност ще оглушея, при все че съм запушила и двете си уши и болезнено натискам пръстите си навътре, почти до тъпанчетата. Слизам полуглуха и повръщаща. Нашият панелен апартамент ми се струва късче от рая. Почвам да крещя на майка ми, за да си изкарам на някого тоя ден. После си лягам и се моля детето ми, ако е възможно ( да си го начука генетиката!), да не прилича на никой от роднините си….



Тема Re: роднински връзкинови [re: daffodil]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 22:12



Тия две висши кой ВУЗ ти ги подари ако мога да попитаммм?




Пийте вода!

Тема Re: роднински връзкинови [re: TEPMИHATOP]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано26.11.04 23:01



И аз тва викам, аман от оплакващи се от това, с което иначе мноу се гордеят - как уж могат да правят, че живота им да зависи от тях. И бременна, хех.



Тема Re: роднински връзкинови [re: daffodil]  
Автор Haчko (горскипехотинец)
Публикувано28.11.04 10:54



Аз имам две висши образования, чета съвременна философия и не вярвам в моногамността.

Oooh la-laaaa!!

П.С. Що не го зарежеш твоя човек, като не те кефят роднините му?





Тема Re: роднински връзкинови [re: Mapжeнa]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 20:31



Мила Маржена,
много злобничко бе, да не си станала накриво?
И аз тва викам, аман от невротично-озлобени "клубари".
Я по-весело:)



Тема Re: роднински връзкинови [re: Mapжeнa]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 20:34



Мила ми Маржена,
Много злобничко, бе!
И аз тва викам, аман от истерично-озлобени клубари!
Я по-ведро! :)



Тема Re: роднински връзкинови [re: daffodil]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано30.11.04 09:04



Хе хе!
Май е трябвало да се запознаеш с родителите му преди да направите детето!
Истината е, че страшно много връзки (с брак или не) се провалят заради роднините. За мен най-доброто решение е да се отиде да се живее по надалече и от двете родителки семейства. За съжаление това не винаги е възможно.
Все пак съм на мнение, че щом си се обвързал с даден човек трябва да уважаваш и родните му (поне най-близките) независимо дали ти харесват или не.
А в крайна сметка какво е лошото да скубеш кокошка - все пак е била заклана . Я си представи че ти я бяха връчили жива и да трябва самичка да и резнеш главичката!




Тема Re: роднински връзкинови [re: RepeatableRead]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 09:08







Тема Re: роднински връзкинови [re: daffodil]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано30.11.04 09:41



Ама сама си правиш живота, бе! Ако подхождаш по друг начин - моля, тука всичко върви, в живота обаче вечните оплаквачи обикновено стигат до никъде.

Редактирано от Mapжeнa на 30.11.04 09:42.



Тема Re: роднински връзкинови [re: Mapжeнa]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 10:06



аре не бъди досадна, де




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.