Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Настроение...нови [re: пoчти пozнaтa]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.10.04 05:02



я па ти )) и на мен ми е скапано бе и кво от тва нали ти дадохме мнение по темата ? аре ко плачеш ся ? аз да взема ли да се оплаквам бе ? не съм си в къщи . няма къде спя и затва кисна в поредната зала на 200 км от вкъщи , след 1ч съм на работа , отделно душевни неща и трагедии няма ти разправям . така че има и по тежки случаи от твоя а ти вместо се радваш че ти разнообразихме темата са косиш )) я по ведро
умници видяли сте вие



Тема Re: сметкитенови [re: Aлykapд]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.10.04 05:07



на 1 среща се поемат по равно а отам натам плаща се в зависимост от доходите кой колко вади а повечето пъти тва е жената
па за границата не те знам , аз един път ми казват че съм мноу настоятелен а друг път че нищо не съм предприемал (( абе женска ви работа



Тема темата тинови [re: пoчти пozнaтa]  
Автор Aлykapд (erase & rewind)
Публикувано03.10.04 05:32



престава да е твоя автоматично в момента, в който я пуснеш в нета. Това е свободен форум и поне докато не станеш модератор тук, не можеш да поставяш условия и изисквания, кой какво как и защо да пише по нея. Още с пускането на една тема следва да си наясно, че реакциите на читателите може да нямат нищо общо с очакваното и желаното от теб.

Общото между теб, мен и майната е, че и тримата сме в кофти настроение. Но за разлика от теб, ние двамата с него поне се опитваме да гледаме малко по ведро на живота: правим опити за шеги и закачки, комуникираме не само на лековати, но и на сериозни теми - в т. нар. от теб чат има поне три такива подтеми:
1. кой по лесно се събира с лица от противоположние пол/ кой има по големи шансове да си "свали някой" - мъжете или жените
2. жените - курви или кучки или въпроса за границите в общуването, интерпретирането на сигналите, гордостта и предразсъдъците
3. мъжете, жените и плащането на сметки: аз на тебе ти на мене или в крайна сметка има или няма безплатен обяд.
Вярно, че не са директно формулирани и има доста закачки около тях; вярно и че не са в тон с основната ти тема, но не виждам откъде накъде очакваш само защото на теб ти е кофти и вкиснато и другите да ревнат в глас колко им е кофти и вкиснато и на тях, колко е безнадеждно всичко, как няма избор, колко е трудно да се живее с последиците от веднъж взето решение *яяя, изненадааа...ама то взимането на решения имало нещо общо и с някакви последици, с които трябва да се живее ли*
Личната ми философия, е че няма подобно нещо като "нямам избор" - просто една от възможните последици до такава степен ни се струва неприемлива, че ни е по лесно да говорим за нямане на избор. Практическия ми съвет беше да се напиеш: поне на сутринта щеше да имаш основателна причина да си в кофти настроение и тя щеше да е махмурлука. Нямам желание да ти съчувствам и да те съжалявам: ти сама носиш последствията за сторените си избори, както и всеки от нас също и е най добре да се научиш да живееш с това. Колкото по скоро започнеш - толкова по добре за теб самата. Съжелявам, че може би съм малко брутална. И аз съм имала моменти, в които съм се чувствала по подобен начин като теб - от някои съм получавала разбиране, от други сритване по задника: който както възприема ситуацията; но не съм се сърдела на никой, че не е реагирал така както на мен би ми се искало - нямам това право. Същото се отнася и за теб. Хайде, остани си със здраве и горе главата
П.С. Ако носталгията ти е породена от това, че не си в Бг *съдейки по з-тата, с които пишеш май си на немска клавиатура и кредор* и аз съм минала по този път. Типична депресия и криза след смяна на държавата. Трябват година две за да свикне човек с новата обстановка и три или четири за да се аклиматизира и приспособи напълно. Така че споко - вода ще има за всички


Напиши 1000 пъти:
Съдбата милостиво ме разделя с хората, които не са за мен!


Тема bills, bills, billsнови [re: мaйнaTA]  
Автор Aлykapд (erase & rewind)
Публикувано03.10.04 05:55




Ако харесвам един мъж му позволявам на първа среща да поеме цялата сметка Ако не проявавам интерес плащам моята си, като съм готова да поема и неговата. Оттам нататък зависи, но аз лично по дифолт очаквам мъжът да плаща - иначе за какво е мъж?!?
Иначе границите: мани ти, сложна работа - почна ли да философствам тая тема, може и да откарам до изгрев слънце


Напиши 1000 пъти:
Съдбата милостиво ме разделя с хората, които не са за мен!


Тема Re: bills, bills, billsнови [re: Aлykapд]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.10.04 05:59



вие знаете най добре за какво сме ние )) ама по тая логика той ще се разори бе ? Позволявала му !!!Бреййй ами ако не стане нищо ? значи на всяка той ще и плаща сметките а ? брех , брех да бе да така е няма спор



Тема и какво, по твойта логиканови [re: мaйнaTA]  
Автор Aлykapд (erase & rewind)
Публикувано03.10.04 06:25



само ако стане нещо ли трябва да плаща сметките? Един вид: има секс - има плащане на сметките; няма секс - няма плащане на сметките?

Предполагам трябва да обясня: общо взето, щом съм стигнала дотам да излизам с някого на заведение, значи ми е ясно горе долу дали го харесвам и съответно дали искам да пробвам да бъда с него. Т.е. имам някакви идеи, че отношенията ни може да се развият в нещо повече от просто секс *ситуацията "искам просто секс" е друга; там се чукаме, не ходим насам натам* а тогава вече няма много значение кой точно плаща сметките. На първа "официална" среща с такъв човек, съм готова да му позволя да плати сметката *именно защото съм наясно, че искам нещо повече от него - това е един вид залог за желание за развитие на отношенията, поне от моя страна*. Това разбира се при условие, че той прояви желание да го направи: не бих седнала да кажа директно на когото и да било в очите "плати сметката"; напротив, даже в повечето случаи тръгвам аз да я плащам. Но ми харесва, ако той я вземе и каже "ще платя аз"; а още повече ми харесва дори да не ме остави да направя опит аз да я плащам и без особени демонстрации да я плати той. Подвариант е, да харесвам мъжа и да съм готова да му позволя да плати сметката, но той да не направи подобен опит. Това почти 100% му отрязва всякакви шансове при мен: обичам щедри хора, дори само защото аз съм човек, който по принцип няма проблеми да харчи пари и ми трябва някой със съответна на моята нагласа. Друг вариант е да не харесвам човека отсреща като мъж и да не мога да си представя никакъв вариант, в който да имаме общо бъдеще като "двойка". Тогава си плащам сметката, дори и той да има някакво желание да я поеме. Макар че ми харесва демонстрация на подобно желание. В подобна ситуация бих приела все пак да той я плати, ако той ми е началник и ме е поканил; равнопоставени сме служебно и пак той ме е поканил; за него е недопустимо *от гледна точка на възпитание, характер, етц* да остави дамата да си плати сама сметката. Дори и в подобни ситуации обаче, ако усетя че плащането на сметка е просто опит за "налагане" на неговия авторитет, за "показване" на къде ми е мястото си, за "демонстриране" на сила и власт, директно я взимам и я плащам цялата.

Но мъжът, поне този, който има желание да е с мен, трябва да е готов да плаща сметките. Нещо повече: трябва да е в състояние да го прави. В крайна сметка, в природата на жената е да си търси мъж, който е способен да осигурява оцеляването им - нейното и на децата. И няколкото хиляди години цивилизация не са променили няколкото милиона години инстинкт


Напиши 1000 пъти:
Съдбата милостиво ме разделя с хората, които не са за мен!


Тема Re: Настроение...нови [re: пoчти пozнaтa]  
Автор AнreлинA (...горчиво....)
Публикувано03.10.04 11:17



Ето че имаш с кого да споделиш! Първата крачка е направена!



Тема Re: Настроение...нови [re: пoчти пozнaтa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано03.10.04 20:44



ха, съвпадък, ние вчера си направихме БГ рок вечер (от 16.00 до 4ам) - мъжко (аз) женско и друго женско, плюс 1 литър водка, 3 литра сок, и 8 бутилки смирноф аис и бакарди бриизър - ама срам за тебе - ние си прекарахме идеално (без да сме правили нищо друго освен да манджаме спагети, да пием и да слушаме мп3ки) - така че зависи от нагласата ти явно.
"БГ рока" ни беше основно контрол щурците милена пиф бтр

не че тва има няква връзка към темата ти, ама представи си все пак как аз след като героиски съм се преборил с махмурлука, все пак съм успял на края на следващия ден да се замъкна до компютъра си... и кво да видя - тема за алкохол и БГ рок :)

разликата м/у нас и теб е че за нас носталгията беше хубаво преживяване - демек..кои каквото си го направи.

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive

Редактирано от koroviev на 03.10.04 20:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.