Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Разказите на мъртвецанови  
Автор B-52 ()
Публикувано29.09.04 20:12



На фона на бурите, които върлуват навън в момента, непрогледния мрак, черната котка минала ми пътя и стълбата под която минах идвайки към къщи ми минават едни мисли.. едни такива мисли, мислички. Дребни, дребни а изведнъж се уголемяват и ме притискат към стената със силата на сумо-боец и ми остава само да изчакам да отминат като дъжда докато пак се озова на пътя им.

Представяте ли си сцената на вашата смърт? Ситуацията, действащите лица, свидетелите, ченгето записващо показанията и случайните кибици. Опишете как ще се случи всичко.

Моти, ти като 'мъртва' можеш да започнеш първа



Тема Re: Разказите на мъртвецанови [re: B-52]  
Автор Moti (мъртва)
Публикувано29.09.04 21:31



преди време мислих голяма мисъл как да умра така, че нищо да не остане от тялото ми....
поради разни неприятни обстоятелства около мен тази година стигнах до изводите, че

не искам нищо да остане от тялото ми
не искам никой да ме гледа като съм умряла

и двете са доста противни... та се бях отдала на такива мисли, но засега не съм намерила решение... ако имате предложения....

обаче, ако питаш хъмммм
чакай да се сетя кога умрях... душевно преди.... 4 месеца май
На един стол, никой не разбра, за може би няколко секунди... в които сърцето ти спира от болка, тялото ти се вледенява и ужасът стяга гърлото ти... както си седиш, но не чуваш, не виждаш, не усещаш нищо... после сърцето ти се сеща, че трябва да бие и белите ти дробове, че трябва да се разгърнат и се оказва, че си жив... но наполовина, защото нещо друго хубаво е умряло... и онова, по което личи, че си мъртъв е черна сянка в очите....които не се усмихват, които се притварят леко, когато болката се върне и които се надяват, че един ден това ще свърши...

ааааааа физически амиии
то има няколко сценация

Значи - предполага се след около 40 години... лежа си аз в едно легло, в къщи, до мен седи мъжа ми (дано е този, когото искам), държи ръката ми и ми мърмори - Моти, моти, нали като се запознахме сключихме сделка да живеем поне до 80 години (което е самата истина) , пак ме изигра Моти... А аз само се усмихвам и казвам - Децата са големи, уморих се да живея с теб, дай ми 5 години почивка и после ела при мен в Рая или Ада, където и да ме изпрати Свети Петър, ще гледам да ти пратя вест...

друг сценарии - да кажем след година (не в България, някъде из изтока) седя по турси на някакво чердже и любимата ми свекърва (да е жива и здрава жената, обаче никак не я обичам) ми поднася малко чайче и с усмивка ми казва "пийни дъще, че път те чака".... аз заблудена викам - айде, нали повече няма да я вида и след 3 минути се тръшвам на земята и последното, което виждам е мъжът ми как влиза, вади служебния пистолет и се гръмва, защото от сума ти време ми обяснява, как предпочита да умре, ако аз не съм до него....

Тук, Василиске не се смей

друго - след 50 години (отврат), седя сама в някакъв стол, наоколо няма никой, аз крещя на призраците, които ми се привиждат и в един момент най-накрая един призрак идва и ме отвежда.... хъм щастлив момент

така.... написах глупостите....
сега е ваш ред

Боли....


Тема Успял съм да надживеянови [re: Moti]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано29.09.04 22:49



децата си и приятелите....тогава ще е наистина мъртво.

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Я спри да си мислиш за глупости!нови [re: Moti]  
Автор Aлykapд (erase & rewind)
Публикувано29.09.04 22:58



В смъртта няма нищо красиво или възвишено. Или романтично. Или драматично. И в повечето случаи описаните от теб "сценарии" ги има само по филмите.
Смъртта си е смърт. Така или иначе всички ще умрем някога и аз лично те съветвам, ако някога пак почнеш да пилееш ценно време за живот в мисли за нея, то това да е само защото се молиш да умреш мирно и кротко в съня си. Защото мила Моти, не е важно кога и защо ще умреш - важно е как. И вярвай ми, има "как" при което усещаш всяка твоя клетка докато умира. Чисто физически - нищо общо с душевната смърт - само дето за разлика от умирането "душевно" когато все пак има шанс да "възкръснеш" - дори е много вероятно да го направиш, ако и да трябва време; ако и да отнема много тръшкане; ако и да е невероятно трудно и на моменти да мислиш, че ще си останеш мъртъв до края на живота си - когато умираш физически нямаш никъв шанс за спасение. Чудеса в това отношение не стават, каквото и да разправят. Вярвай ми.
Защо не почнеш да ходиш на редовни посещения в някоя онкология Моти? Току виж се научиш да цениш малко повече това което имаш


...but baby it ain't over 'till it's over...
When will it be over?


Тема Re: Я спри да си мислиш за глупости!нови [re: Aлykapд]  
Автор Moti (мъртва)
Публикувано29.09.04 23:06



защо го прие толкова сериозно
ясно е, че това са супер тъпотии....
ама шантавата работа
и защо мислиш, че не ценя това, което имам.....
постинга беше закачлив, а не супер сериозен.... няма да седна да обяснявам теорията си за смъртта по този начин
и защо мислиш, че не съм виждала достатъчно лоши неща....
никой не знае за смъртта, може да е кошмар, може да е хубаво... каквото и да говорим ще е напразно

чакай да кажа пак..................... Предишният постин Не съм го писала Сериозно

Боли....

Редактирано от Moti на 29.09.04 23:09.



Тема Re: Успял съм да надживеянови [re: MЪЖжжж]  
Автор Moti (мъртва)
Публикувано29.09.04 23:10



предполагам, че да надживееш децата си е един от най-големите кошмари, които могат да се случат....

Боли....


Тема Някак си ми секват ентусиазмътнови [re: Moti]  
Автор Aлykapд (erase & rewind)
Публикувано29.09.04 23:17



и чувството за хумор, опре ли се до тази тема.
Да не говорим, че аз не бих определила постинга ти като "бликащ" от закачливост и не-сериозност, но това е въпрос на възприемане.
Извинявам се, ако съм интерпретирала грешно намеренията, с които си го писала; но честно казано имайки предвид повечето твои теми, които съм чела досега приех, че е в реда на нещата да си изказала едно подобно мнение на сериозно.
Още веднъж: извинения.


...but baby it ain't over 'till it's over...
When will it be over?

Редактирано от Aлykapд на 29.09.04 23:18.



Тема Re: Разказите на мъртвецанови [re: B-52]  
Автор Dark Mind (beast)
Публикувано30.09.04 00:26



Обикновено си представям сцени на нечия друга смърт. В която действащите лице сме само аз и жертвата.



Тема Re: Разказите на мъртвецанови [re: Moti]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.09.04 00:29



вземи по-добре се родИ - имаш опит вече...



Тема Re: Някак си ми секват ентусиазмът [re: Aлykapд]  
Автор Moti (мъртва)
Публикувано30.09.04 08:21



не, не беше сериозно
просто, бля, бля.....

Боли....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.